eKool Moodle Google Drive Facebook Audru Vald BussiliiklusMenüü

Meie kooli kodutütred ja noorkotkad käisid nädalavahetusel matkamängul Vändra Sprint. Üks meeskondadest tõi koju ka I koha! Aitäh õpetaja Jarmo Tael ja Kai Oraste!

Reedel toimus traditsiooniline 1. - 4. klasside Eesti Vabariigi 99. aastapäevale pühendatud luuletuste lugemise võistlus. 1. - 2. klasside arvestuses tuli võitjaks Eva Lepp ning 3. - 4. klasside arvestuses Selina Lebin. Võitjad saavad oma luueltusi esitada vabariigi aastapäevale pühendatud aktusel.

6. veebruaril käisid 9. klassi õpilased õppekäigul Tallinnas, kus külastasid Stenbocki maja ja Toompea lossi.Stenbocki majas toimuvad valitsuse istungid, seal töötavad igapäevaselt peaminister ja Riigikantselei. Esimese istungi Stenbocki majas pidas valitsus 8. augustil 2000. Stenbocki maja külastuse käigus selgus, et pressiruum, mis tundub telemeedia vahendusel väga suur, polegi seda. Külastati ka riigivanemate ja istungite saali.

Riigikogus toimus „Parlamentarism Eestis“ – ekskursioon, mille fookuses on Riigikogu töö ja Eesti parlamentaarse demokraatia toimimise mehhanismid. Teise osa päevast sisustas õpilastele riigikogu liige Andres Metsoja. Varasemalt on Andres Metsoja olnud omavalitsusjuht, omavalitsuste koostöö vedajana Pärnumaa Omavalitsuste Liidu juhatuse esimees ja Pärnu maavanem.  Meie vastuvõtja ärgitas noori astuma dialoogi ning osalema aruteludes.

Suurimaks elamuseks pidasid õpilased istungi vaatamist.

  

Reedel, 03.02.2017 toimus 6. klassidele tund külalisõpetajaga. Meile tuli külla meie kooli vilistlane Irma Koppel. Koos õpiti tegema vastlakukleid.

Siseminister Andres Anvelt andis täna Audru koolis ühiskonnaõpetuse tunni 6.-9. klassi õpilastele.

Andres Anvelt Audru Koolis. Foto: Jana Ristimets

Andres Anvelt Audru Koolis. Foto: Jana Ristimets