Meie majas töötab mõjukaim IT-juht!

Super uudis! 23. mail toimunud ITuudiste ja Äripäeva korraldatud IT-juhtimise aastakonverentsil Bliss Konverentsikeskuses kuulutati ja tunnustati Eesti Aasta Mõjukaimaid IT-juhite.

Koolide IT-juhtide hulgast, pälvis sel aastal tunnustuse Sten Sang Audru Koolist. Õnnitleme!

Võimalik lugeda ka Pärnu Postimehest

2017/2018 a 1. klasside koosolek!

2017 sügisel alustavate esimeste klasside koosolek toimub 7. juunil kell 18.00. Koht täpsustamisel!

Väärt tegu!

Oleme taas uhked oma õpilaste ja õpetajate üle! Selle aasta „Pärnumaa aasta ema 2017“ kingituse disainisid ja tegid meie kooli õpilased! Aitäh Ragne Lõõbas, Milana Matteus, Triin Saunanen, Sandra Soomets, Trino Marii Slugen, Liina Sermat, Kristi Jürviste, Carmen Oja! Aitäh õpetaja Merje Tõnismann!

Koolimaja läheb remonti!

Seoses koolimaja remondiga toimub õppetöös muudatusi. 29. - 30. mai on 1. - 7. klassi õpilastele e-õppe päev! Edasiste koolipäevade kohta annavad infot klassijuhatajad!

Audru valla kooliolümpiamängud!

Heategevuslik Teatejooks

Heategevuslikust Teatejooksust on aastatega kujunenud Eesti suurim laste- ja noortespordiüritus ning kindlasti ka suurim heategevusüritus, kus lapsed ise otseselt annavad oma panuse heategevusse. Ka meie kooli 5a, 6b ja 8b klasside noored otsustasid sellel jooksul osaleda. Oleme uhked teie üle!

Tublid noored!

Meil on hea meel teatada, et Hullu Teadlase teaduskonverentsi „Olen tragi, sordin prügi!“ parimad tööd on selgunud. Kokku laekus sel aastal Hullule Teadlasele 41 uurimistööd, millest žürii valis välja iga vanuseastme 5 parimat tööd. Žürii hindas nii tööde sisu, vormistust, kui ka huvitavaid ja nutikaid lahendusi ning loovtöö teostamist. Iga vanuseastme viis parimat saavad esineda lühikese ettekandega Hullu Teadlase teaduskonverentsil, mis toimub 12. mail Tartu Ülikooli muuseumis. Meie koolist said edasi 1a ja 2b klass. Palju õnne tublidele õpilastele ja klassijuhatajatele!

Selline on meie kool!

Vaata tutvustavat klippi siin