Algklasside uurimistööde konverents

22. mail toimus 1.-4. klasside uurimistööde konverents. Suured tänud ettekande teinud õpilastele ning nende juhendajatele. Kiidusõnad ka 3. klassidele, kes konverentsi korraldasid.

Klassikatähed tulevad külla

Kontserdisari "Klassikaraadio tuleb külla" jõuab Audru Kooli.

Tänavu lähevad koos Klassikaraadioga koolidesse külla ETV populaarsel konkursil "Klassikatähed" osalenud muusikud:
Pärnumaa koolides esinevad Linda-Anette Verte (viiul), Kaspar-Oskar Kramp (tromboon) ja Arko Narits (klaver). Kontserdi toimetaja on Johanna Mängel.

Kontsert toimub 23. mai kell 9.50 ja 10.45 Audru Koolis, kus toimub ka klassikaraadio salvestus.
Muusikud on esitamiseks valinud teosed, mis kõnetaksid nii noori kuulajaid kui ka kogenud kontserdikülastajaid.

Kontserdid on tasuta ja oodatud on kõik muusikahuvilised. Muljeid ja reisipäevikut, samuti lisateavet esinejate kohta saab lugeda veebilehelt err.ee/ktk, fotogalerii on Klassikaraadio Facebooki lehel.

Audru Koolis tehakse juba varakult teadust!

Juba teist aastat võtsid Audru Kooli algklassiõpilased osa Tartu Ülikooli muuseumi korraldatavast teadusprojektist. Hullu Teadlase IV teaduskonverentsile "H20, võta kaevust ja joo!" projektis oli rekordarv osalejaid - 14 maakonda, 37 erinevat kooli ja üle 700 õpilase. Žürii koosseis: Hull Teadlane (žürii esimees); Riin Tamm (geenitehnoloog); Heli Lukner (füüsik); Priit Ennet (teadusajakirjanik); Jaan Pärn (geograaf); Kuna Kasak (keskkonnatehnoloog). Kõik meie koolist osalenud klasside esindused pääsesid teaduskonverentsile oma töid esitlema ja ka esikolmikusse.

1A saavutas 3.koha oma vanuseühmas

1B saavutas 2.kohta oma vanuserühmas

3B saavutas 1.koha oma vanuserühmas

Erasmus+ projekti külalised

Sellel nädalal viibivad meie juures Erasmus+ partnerkoolid. Külas on Prantsusmaa, Itaalia ja Poola õpilased ja õpetajad. Ühiselt tegeletakse robootikaprojektiga ning Eesti ja Pärnumaa avastamisega.

Meie kooli laulupäev!

Reedel, 18. mail toimus 48. Laulupäev Audru Koolis. Lisaks toredale kontserdile oli ka õpilastööde näitus. Aitäh kõigile esinejetele, juhendajatele, õpetajatele, korraldajatele!Toimunud sündmuste piltidega on võimalik tutvuda siin.

Hea saavutus males!

Pärnumaa noorte kiirmale meistrivõistlused toimusid 30.aprillil 2018.a. Pärnu spordihallis. Esmakordselt toimusid need kolmes vanusegrupis- kuni 10.a. , kuni 14.a. ja kuni 18.a. poisid-tüdrukud. Osales 28 poissi ja 17 tüdrukut. Kuni 10.a. tüdrukute kuldmedali võitis Lisandra Šapkin ja hõbemedali Janne-Liis Tamm- mõlemad Audru Koolist. Kuni 10.a. poiste seas sai pronksmedali Andero Remmel ja 8.koha Oskar Pentma- mõlemad Audru Koolist. Kuni 14.a. poiste seas Hendrik Välja 7. koha.

Meie laureaadid!

"Kooliteater 2018 KARKSI-NUIA"
Eesti Harrastusteatrite Liit ja Karksi Valla Kultuurikeskus korraldasid põhikoolide kooliteatrite riigifestivali Karksi-Nuias, Viljandimaal.
Osa võtsid kõiki maakondi ja Tallinnat ning Tartut esindavad põhikooli kooliteatrid. Festivalil sai vaadata 17 etendust.
Festivali etendusi analüüsis ja andis tagasisidet Anu Tonts (Teater Vanemuine), Veiko Tubin (vabakutseline näitleja ja helilooja) ja Maret Oomer (teatriõpetaja).

Üks kuuest laureaaditiitlist omistati meie kooli 5.klassi näiteringile! Parima näitleja preemia sai teiste seas ka Günther Andreas Vaaro!

Oleme õnnelikud oma andekate õpilaste ja õpetajate üle!

Jüripäevajooksu tulemused 2018

Tubli saavutus festivalil!

Meie kooli 5. klassi näitering osales Pärnu Miniteatrite päeval! Näiteringi noored oli väga tublid ja koju tuldi I kohaga! Aitäh noored ja õpetaja Kaire Leetsar!

Põnev laager!

Laste- ja noortelaagri projekt «Suvekool Audrus 2018 - Schola Audruensis« on rahvusvaheline laagriprojekt, mis pakub võimalust saada kogemusi ja uusi teadmisi rahvusvaheliste õpetajate juhendamisel.
Vabahariduslaager on sobiv võimalus neile, kes soovivad tutvuda endale huvipakkuva tegevusega ja omandada põnevaid kogemusi kogu eluks. Vaata siit!

Info 2018/2019 õppeaastal astuvatele 1. klasside vanematele

Audru Kooli I klass määratakse 2018/2019 õppeaasta koolikohustuslikule õpilastele 10. märtsi seisuga rahvastikuregistri andmetel. Täpsem info Pärnu haridusteenuste haldamise süsteemist - ARNO kodulehelt. Tutvustavate slaididega on võimalik tutvuda  siin.

Selline on meie kool!

Vaata tutvustavat klippi siin