eKool  Google Drive Facebook Audru Vald BussiliiklusMenüü

Head tulemused maleturniiril

19. märtsil 2018.a. lõppes üleeestiline 4-etapiline online maleturniir. 1.-4.klassist osales 248 õpilast 36 koolist. Pärnumaalt osales 10 kooli 55 mängijaga. Audru Koolist osales 4 poissi ja 2 tüdrukut. Üldkokkuvõttes saavutas Audru Kool võistkondlikult 4. koha, olles Pärnumaa parim. Väga hea koha saavutas Andero Remmel, kes tuli üldkokkuvõttes kümnendaks. Tema parimad kohad etappidel olid 6. ja 9.  Üldkokkuvõttes oli Janne-Liis Tamm 23., kuid tüdrukute seas väga hea koht-  kolmas. Lisandra Šapkin sai kokkuvõttes 54. koha, kuid tüdrukutest oli 8. kohal. Ka teised poisid olid tublid - kõik tõid vajalikke punkte võistkonnale. Hendrik Välja oli 35. kohal, Steven Nurk 67. kohal ja Oskar Pentma 74. kohal. Aitäh maleõpetajale!

Meie õpilased Itaalias

Meie õpilased osalevad Erasmus+ projektis ning on hetkel Itaalias. Tegeletakse koos teiste Euroopa noortega Itaalia koolis projektitegevustega. Vastuvõtt algas kohalike õpilaste, kes kandsid ajaloolisi kostüüme, ekskursiooniga Vigevano südalinnas. Seejärel mindi linnavalitsuse hoonesse, kus kohtuti Vigevano linnapeaga, kes oli siiralt huvitatud sellest, mis on meie riigile ja Audrule omane.  Vaata pilte meie kooli pildialbumist.

    

Eelkooli lõpupidu

Emakeelepäeval jagasime meie eelkooliõpilastele tunnistusi ning pidasime lõpupidu. Pildil meie selle aasta eelkooli lõpetajad.

Rahuloluküsitlus

Lugupeetud lapsevanem

Pöördume Teie poole palvega osaleda Haridus- ja Teadusministeeriumi korraldatavas rahulolu-uuringus, mille viib läbi SA Innove. Uuringu käigus kogutakse infot lastevanemate kooli ja õpikeskkonnaga rahulolu kohta.
Küsitlusele saab vastata 20. veebruar-30. märts 2018.a avades veebilingi: https://limesurvey.innove.ee/index.php/532783/lang-et
Küsitlusele vastamine võtab aega ca 20-30 minutit. Täpsemad juhised küsimustiku täitmiseks leiate antud kirja järgmiselt lehelt. 
Küsimustikule vastamine on anonüümne, ühegi vastaja vastuseid ei ole võimalik tema isikuga seostada. Üksiku lapsevanema vastuste kohta tagasisidet ei anta.

 

Emakeelepäev

Emakeelepäeval lahendati meie koolis ristsõnu ning täna külastasid kooli kohalik lastekirjanik Helle Kirsi ning Jürgen Rooste koos Erki-Andres Nuudiga.

 

1. septembril 2018 alustavate uute õpilaste tutvumisõhtu

Eesti Vabariik 100 nädal

Meie Eesti Vabariik 100 sünnipäevanädal möödus väga kiiresti ja mitmete toredate tegemistega. Saime nautida mitmeid kontserte nii oma õpilastelt kui ka Pärnu Ühisgümnaasiumi ja Pärnu Mai Kooli esituses. Kaasa elada luulehommikule, kus noored oma  loomingut esitasid ning omaloomingulise raamatu avaldasid kingituseks Eesti Vabariigile.  Meisterdasime ise pidupäevatorte. Võtsime vastu uusi liikmeid noorkotkaste ja kodutütarde ridadesse ning austasime Vabadussõjas langenuid Audru kalmistul. Majja sattus tavatult rohkem külalisi, kes olid tulnud kooliperet õnnitlema. Aitäh kõigile selle toreda nädala eest! 

Meie maja kontsert-aktus

Kanname Eesti rahvuslikke rõivaid!

Info 2018/2019 õppeaastal astuvatele 1. klasside vanematele

Audru Kooli I klass määratakse 2018/2019 õppeaasta koolikohustuslikule õpilastele 10. märtsi seisuga rahvastikuregistri andmetel. Täpsem info Pärnu haridusteenuste haldamise süsteemist - ARNO kodulehelt. Tutvustavate slaididega on võimalik tutvuda  siin.

Oluline teade!

Hea Lapsevanem!

Seoses uue omavalitsuse arvepidamise korraldusega muutub ka meie kooli pikapäevarühma toiduraha maksmise kord. Õpilasi toitlustatakse nädalamenüü alusel, mis avalikustatakse kooli kodulehel ja söökla infostendil. Sööklal on õigus teha muudatusi menüüs vastavalt vajadusele.

Põhikooli õpilastele on koolilõuna ja hommikupuder tasuta.

Loe edasi: Oluline teade!

Ootame rongkäigule!

Muudatus liinibussi graafikus!

Juhime tähelepanud, et alates 1. veebruarist toimub liinibusside liikumises muudatusi. Artikli leiab siit - https://parnu.postimees.ee/…/veebruar-toob-linnabusside-gra…

Lisaks leiab busside graafikuid siit - http://www.peatus.ee/#city;parnu-linn

Põnev projekt!

Meie kooli 3.c klass tegi vahva projekti EV100 auks. Õpilased tegid ise lauamänge! Tulemused on muljetavaldavad!

Selline on meie kool!

Vaata tutvustavat klippi siin