Tublid noored!

Meil on hea meel teatada, et Hullu Teadlase teaduskonverentsi „Olen tragi, sordin prügi!“ parimad tööd on selgunud. Kokku laekus sel aastal Hullule Teadlasele 41 uurimistööd, millest žürii valis välja iga vanuseastme 5 parimat tööd. Žürii hindas nii tööde sisu, vormistust, kui ka huvitavaid ja nutikaid lahendusi ning loovtöö teostamist. Iga vanuseastme viis parimat saavad esineda lühikese ettekandega Hullu Teadlase teaduskonverentsil, mis toimub 12. mail Tartu Ülikooli muuseumis. Meie koolist said edasi 1a ja 2b klass. Palju õnne tublidele õpilastele ja klassijuhatajatele!

Jüripäevajooksu tulemused!

Väga head tulemused loovtööde konkursil

Audru Kooli õpilased Mirjam Holtsmann, Siim Martin Saarts ja Astrid Linder osalesid Forseliuse Seltsi korraldatud loovtööde konkursil. Tegemist olid B.G. Forseliuse Seltsi XXVIII hariduspäevadega, mis toimusid 6.–7. aprillil 2017 Suure-Jaani Gümnaasiumis. Hariduspäevade avamisel osales seltsi auesimees, president Arnold Rüütel. Seekordsete hariduspäevade teemaks oli "Uurimine ja loomine on põnev!". Hariduspäevade keskseks ürituseks on põhikooli III kooliastme õpilaste loovtööde konkursi lõpukonverents, kus ettekandmisele tuli kokku 27 konkursi žürii poolt välja valitud uurimuslikku või praktilist loovtööd. Konkursile esitati kokku 42 tööd. Kõik Audru Kooli esitatud tööd pääsesid edasi lõppvooru ning Astrid Linderi ja Siim Martin Saartsi töö valiti oma valdkonna II koha vääriliseks.

Astrid Linder saab kätte oma autasu president Arnold Rüütlilt. Foto: Leili Kuusk.

Esimese päeva grupipilt koos endise president Arnold Rüütliga. Foto: Leili Kuusk

Loodusnädalal on majas külaline!

Loodusnädala raames on meil külas Merike Palginõmm, kellel on kaasas Lotte loodusmäng ja õppeprogramm ,,Kuidas käituda hädas oleva metsloomaga.

II koht ja pääs finaali!

Meil on väga tublid sportlased! Meie tüdrukud käisid võrkpalli miniliiga Lääneregiooni võistlustel ja said II koha!!!! Ja juba varsti sõidavad nad finaali Kohilasse!!! Palju õnne ja aitäh õpetaja Vivika Lassile tüdrukute juhendamise eest!

Meie kodutütred ja noorkotkad laagerdasid!

Nädalavahetusel toimus kooli kodutütarde ja noorte kotkaste laager. Kahe päeva jooksul viidi läbi meditsiini ja esmaabi andmise õppus, kompassi ja kaardi tundmise õppus, matkati metsas, tehti sporti.

Meie 3.-4. klasside võistkond käis Tungla mängudel

Tungla mäng Pärnu teatris "Endla" 21.03.2017. Osalesid meie kooli 3A ja 4. klass. Mälumäng on pühendatud lastekirjanik Leelo Tungla 70. sünnipäevale ja loomingule.

Audru 1.–3. klasside võistkond püstitas Eesti rekordi

Väljavõte Pärnu Postimehest - Neljapäeval, 9. märtsil 2017 toimus Pärnu spordihallis Eesti jalgpalli liidu (EJL) ja Pärnumaa koolispordiliidu koostöös jalgpalli osalusfestivali kohalik eelvõistlus, kus Audru lastel õnnestus püstitada löögiharjutuses Eesti rekord.

Üritust koordineeriva EJLi rahvajalgpalli osakonna juhataja Teet Allase sõnade järgi osalevad jalgpallifestivalil lapsed kahes vanusegrupis. Eraldi võistlevad 1.–3. ja 4.–5. klasside lapsed. Igas võistkonnas on kuus liiget, neist vähemalt kaks tüdrukud.

Võistlusel pidid lapsed tegema kolm harjutust: esimene oli väravalöögiga lõppenud söötmisharjutus, teine koonuste vahelt palli läbivedamine ja kolmas nende kombinatsioon.

Just esimeses harjutuses püstitaski Audru 1.–3. klasside võistkond Eesti rekordi.

“Eesmärk on võimalikult kiiresti lüüa pall 12 korda väravasse,” selgitas Allas. “Audrulastel õnnestus see minuti ja kolme sekundiga, mis on nii Pärnumaa kui ka Eesti uus rekord.”

Pärnumaa eelvõistlusel olid esindatud neli linna ja kuus maakonna kooli. Kohal oli üle 140 lapse.

Kooliõe vastuvõtt

Selline on meie kool!