Inglise keele nädal!

"Programming as an innovative way of learning"

Sel nädalal on Audru Kooli ôpilased Erasmus+ projekti "Programming as an innovative way of learning" raames Prantsusmaal. Projektijuht ja eestvedaja on meie õpetaja Karin Sikkal, õpilasi juhendab õpetaja Sten Sang.

Muudatus koolibussi graafikus

Alates 20. septembrist ei välju kell 13.45 koolibuss (suunal - AUDRU KOOL, KASKE PEATUS , AUDRU, KÄREDA, KURGO, KOTI, MEREMETSA, LINAVÄSTRIKU).
Lastel on võimalik valida linnaliin nr 25 kell 13.36 või 14.36 või maakonnaliin mis väljub kell 14.00.

Võimalike transpordi küsimuste korral palun ühendust võtta Audru valla humanitaarteenistuse juhataja Ene Tähega aadressil See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Algavad võrkpalli trennid!

Nii algas 1. september!

1. SEPTEMBRIST AUDRU VALLAS SÕITVATE LINNALIINIDE SÕIDUPLAANID

Alates 1. septembrist on käigus Audru vallas 2 uut linnaliini:

1. Liin nr. 25 Haigla - Papiniidu - Mai - Riia maantee - Vana-Pärnu - Elu tee - Põllu tänav - Audru - Kaske - Rebasefarmi asula - Põldeotsa - Audru kool.  Audru kooli peatusest tuleb buss ilma pikemalt seismata kohe otse tagasi Kaske peatusse ja edasi sõidab sama teed nagu Audru poole minnes Haigla peatuseni.
  2. Liin  nr. 28 Audru kool - Riia maantee - Mai - Servaku - Paikuse kool. Liin teeb ühe ringi ja on käigus tööpäevadel. Liini marsruut Audrust kuni Papiniiduni kattub täpselt liiniga nr. 25.

Sõiduplaaniga saab tutvuda MTÜ Pärnumaa ühistranspordikeskuse veebilehel http://pytk.ee/10-teated/612-alates-01-09-uued-linnaliinid-audrusse-ja-paikusele.html.

Meie õpilased Laulu- ja Tantsupeol

Audru Kooli õpilased Laulu- ja tantsupeol