eKool  Google Drive Facebook Audru Vald BussiliiklusMenüü

Meil on väga tublid sportlased! Meie tüdrukud käisid võrkpalli miniliiga Lääneregiooni võistlustel ja said II koha!!!! Ja juba varsti sõidavad nad finaali Kohilasse!!! Palju õnne ja aitäh õpetaja Vivika Lassile tüdrukute juhendamise eest!

  

Jooks toimub iga ilmaga!!! Lasteaia jooksule tulijad, palume koguneda staadionile 18.30-ks.

 

Meie kooli saabus Tartu Ülikooli Tähetorni rändnäitus „Päikesevarjutuse lummuses“. Näitusega koos on kaasas õpilastele mõeldud täringumäng, mida saavad õpilased koos aineõpetajaga mängida. Meie majas on näitus üleval 2 nädalat.

Nädalavahetusel toimus kooli kodutütarde ja noorte kotkaste laager. Kahe päeva jooksul viidi läbi meditsiini ja esmaabi andmise õppus, kompassi ja kaardi tundmise õppus, matkati metsas, tehti sporti. 

Tungla mäng Pärnu teatris "Endla" 21.03.2017. Osalesid meie kooli 3A ja 4. klass. Mälumäng on pühendatud lastekirjanik Leelo Tungla 70. sünnipäevale ja loomingule.

Väljavõte Pärnu Postimehest - Neljapäeval, 9. märtsil 2017 toimus Pärnu spordihallis Eesti jalgpalli liidu (EJL) ja Pärnumaa koolispordiliidu koostöös jalgpalli osalusfestivali kohalik eelvõistlus, kus Audru lastel õnnestus püstitada löögiharjutuses Eesti rekord.

Üritust koordineeriva EJLi rahvajalgpalli osakonna juhataja Teet Allase sõnade järgi osalevad jalgpallifestivalil lapsed kahes vanusegrupis. Eraldi võistlevad 1.–3. ja 4.–5. klasside lapsed. Igas võistkonnas on kuus liiget, neist vähemalt kaks tüdrukud.

Võistlusel pidid lapsed tegema kolm harjutust: esimene oli väravalöögiga lõppenud söötmisharjutus, teine koonuste vahelt palli läbivedamine ja kolmas nende kombinatsioon.

Just esimeses harjutuses püstitaski Audru 1.–3. klasside võistkond Eesti rekordi.

“Eesmärk on võimalikult kiiresti lüüa pall 12 korda väravasse,” selgitas Allas. “Audrulastel õnnestus see minuti ja kolme sekundiga, mis on nii Pärnumaa kui ka Eesti uus rekord.”

Pärnumaa eelvõistlusel olid esindatud neli linna ja kuus maakonna kooli. Kohal oli üle 140 lapse.

Meie kool on sõprussuhetes Carnikava kooliga Lätist. Sel õppeaastal on plaanis mõõtu võtta matemaatikas. 5. aprillil toimus mõlemale koolile korraga matemaatika online võistlus. Mõõtu võtsid 3. klassid.

Meie õpilased, Lauri Tolmats, Helena Jaaniste, Mattias Umal osalesid PM 9. klasside ühiskonnaõpetuse viktoriinil ning saavutasid I koha!!!  Aitäh, õpetaja Jarmo Tael.

Meie koolis tähistatakse emakeelenädalat 11. - 18. märtsil! Nädala avab reedel, 11. märtsil Maian Kärmas, rääkides 5. - 9. klassi õpilastele raadio tööst ja laulude kirjutamisest. Kohtumine leiab aset kell 10.45 aulas.

Meie kooli algklasside õpilased osalesid Lindil vallasisesel 1.-3.klasside VARIA viktoriinil.
II koht Emilia Hendrikson, Elisabeth Lindmaa, Günther Andreas Vaaro,
III koht Jennifer Saar, Mattias Forsel, Mark Noel Poll,
5.-6.koht Hendrik Välja, Oskar Pentma, Andero Remmel;
10.koht Markkus Ristimets, Eva Lepp, Anete Feldmann.
Aitäh, õpetajad Sirje Mölder, Ruth Kalde, Ena Mägi, Silvi Tolmats, Merike Meidra, Kaire Leetsar.

 

Kas olete mõelnud, kui palju erinevat reklaami jagatakse valimiste ajal? Meie kooli õpilane Lauri Tolmats on kokku kogunud erinevate valimiste meened ja reklaamid. Näitus avatud kooli raamatukogus!

    

2015/2016 õppeaastaks Audru Kooli õppima asuvate uute õpilaste taotlusi ootame 1. maiks 2015. Taotlus on leitav kooli kodulehelt http://audru.edu.ee/index.php/dokumendid

 

27. märtsil pidas meie sõpruskool, Carnikava Kool Lätis oma sünnipäeva.  Audru Kooli esindus koos meie huvialakeskuse bändiga käisid oma sõpru tervitamas. Meie esitusel oli ka Lauris Reiniksi (Läti laulja, näitleja, saatejuht ja helilooja) lugu „Ma jooksen“ , mis võeti tormiliste kiiduavaldustega vastu. Õnnitleme veelkord oma sõpru Lätist!

Tervisenädalal kaaluti ka õpilaste koolikotte. Nii mõnegi õpilase koolikott oli väga raske. Lähemalt uurima hakates selgus, et kaasas on ka õpikud ja vihikud, mille tunde sellel päeval ei ole. Vaadake oma koolikotid üle ning ärge võtke ülearuseid asju kaasa!

Kaalumise tulemus:

klasside keskmine kaal
1. kl – 3,16 kg
2. kl – 3,3 kg
3. kl – 4,1 kg
4a kl – 4,3 kg
5. kl – 10,8 kg
7a kl – 8,9 kg
7b kl – 4,5 kg
8a kl – 5,0 kg
8b kl – 5,02 kg
9b kl – 3,86 kg
LÕK – 4,6 kg
Väikeklass – 9,5 kg

Neljapäeval, 5. märtsil toimus Pärnu Maakoolide Spordiliidu sisekergejõustiku MV. Meie kool oli väga väga tubli!

A-KLASS
Maris Link (kuulitõuge II koht),
Ken Matrix Kirst (kuulitõuge II koht),
Rait Väiko (60m jooks II koht, kaugushüpe I koht),
Tauno Danilov (1000m jooks II koht),
Sven Gnezdov (60m jooks IV koht),

B - KLASS
Kaileen Umal (kuulitõuge 10. koht),
Jaan Endrik Kirsi (kuulitõuge I koht, kõrgushüpe III koht),
Robert Vaher (kuulitõuge III koht),
Margus Põldvee (kaugushüpe 9. koht, 60m jooks 12. koht).

Aitäh õpetajad Harri Lelle ja Vivika Lass.

Tervisenädala raames on kõik klassid valmistanud salateid. Selle tulemusena valmib meie kooli salativihik. Piltidel toimetavad 4. klassid.

   

Neljapäeval, 5. märtsil kell 12.35 - 16.35 toimub Bioloogia õpikoda. Juhendajateks on Tartu Ülikooli loodusteaduslike erialade magistrandid ja doktorandid. Kõike see toimub koostöös Eesti Füüsika Seltsi, TÜ loodus- ja tehnoloogiateaduskonna, TÜ füüsika instituudi ja TÜ Teaduskooliga

Meie koolis on sel nädalal (2. - 6. märts) täis tervislikke tegevusi. Esmaspäeval kohtusid algklassid loengus Punase Risti inimestega. Neljapäeval annab päästeamet ülevaate talvisest veeohtusest.  Lisaks tehakse terve nädalaraames kodunduse tundides erinevaid salateid.