Eelkool

Eelkooli avaldus >>

INFOTUNNID eelkooli 2016/2017 kohta toimuvad esmaspäeval, 10. oktoobril 2016 kell 17.00 Audru Lasteaia Männituka majas ja teisipäeval, 11. oktoobril 2016 kell 17.00 Vikerkaare majas.

EELKOOL 2016/2017 algab 9. novembril 2016 kell 18.00

9. novembril 2016 alustab Audru Koolis taas eelkool. Nagu eelmiselgi aastal, toimuvad tunnid õpilastele ja lapsevanematele kolmapäeva õhtuti kell 18.00-19.30. Lastega tegelevad kooli algklassiõpetajad ning koos tutvutakse eesti keele, matemaatika, loodusõpetuse, muusika ja käeliste tegevustega. Õppeained on omavahel seotud ning meie eesmärgiks on pakkuda lastele eelkõige koolitööga tutvumise võimalust.

Laste tundidega samal ajal toimuvad loengud lapsevanematele. Põhirõhk on teemadel, mis paneks mõtlema, kuidas oma lapsele toeks olla. Loengute teemad on tervisest, liikumisest, toitumisest, õppimisest, toimetulekust suhtlemisel ja paljust muust.

Eelkooli valmistavad ette ja viivad läbi Audru Kool ja Haridusselts Schola Audruensis ning osa võivad võtta kõik aastal 2017 1. klassi minevad lapsed koos vanematega. Õppetöö kestab kokku 10 korda ning maksab 16 €. Huvilistel palume kirjutada avaldus eelkoolis osalemiseks (kooli kodulehel) ning kanda osalustasu Haridusselts Schola Audruensis a/a EE642200221055573497 (selgituseks: eelkool ning lapse ees- ja perekonnanimi). Eelkooli tundide ajal toimuvatest lastevanemate loengutest on oodatud osa võtma ka kõik teised lapsevanemad ja huvilised. Eelkoolis osalevatele lastevanematele on loengu tasu juba eelkooli hinnas. Kõigile teistele huvilistele on ühe loengu hind 1€ (maksta saab kohapeal).

Politsei loengu materjalid leiab SIIT