eKool Moodle Google Drive Facebook Audru Vald BussiliiklusMenüü

Saavutused

OLÜMPIAADIDEL JA KONKURSSIDEL OSALENUD EDUKAD ÕPILASED

2016/2017 õppeaasta

VABARIIKLIKUD VÕISTLUSED

Informaatikavõistlus KOBRAS - Jakob Läänemets III koht

Astronoomiaviktoriin "Pulsar" - Jakob Läänemets 8. koht

Astronoomiaviktoriin "Pulsar" - Joosep Eha 10.koht

 

I KOHT

MK matemaatika olümpiaad - Jakob Läänemets

MK inimeseõpetuse olümpiaad - Jakob Läänemets

Audru valla 4.klassie inglise keele olümpiaad - Viola Hambidge

Audru valla 4.klasside matemaatikaolümpiaad - Günther Andreas Vaaro

Audru valla 1.-3.klasside Variaviktoriin - Karl-Hindrik Seling, Rasmus Noormets, Marili Martinson

Audru valla etluskonkurss Koidulaulik - Annabel Umal (1.-3.klass)

Audru valla etluskonkurss Koidulaulik - Jakob Läänemets (4.-6.klass)

MK kunstikonkurss huvikoolide arvestuses - Sandra Soomets

Pärnumaa Kooliteatrite festival - 4.klassi näitering

Pärnu Maakoolide MV 8.-9. klasside poiste korvpallis - Merko Aasaleht, Rolan Broberg, Marko Roosileht, Markkus Saarts, Marten Sai, Jarnet-Jüri Türin-Mölder, Enar Õismets

Võrkpalli Miniliiga 5.-6.klassidele - Laura Orasmäe, Kertu Killing, Kristel-Meriliis Vahtra, Karolin Viljak, Laura Luik, Laura Kallas.

 

II KOHT

MK keemiaolümpiaad - Lisette Välja

MK bioloogiaolümpiaad - Astrid Linder

MK loodusteaduste olümpiaad - Ülari Viljak

MK füüsikaviktoriin - Lisette Välja, Astrid Linder, Katrin Altmann, Ülari Viljak

MK õpioskuste võistlus - Delia Kuldsaar, Andra Küber, Jakob Läänemets, Kevin Koppe, Noel Rünk

Audru valla 4.klassie inglise keele olümpiaad - Karola Rammo

Audru valla 4.klasside matemaatikaolümpiaad - Günther Andreas Vaaro

Audru valla 4.klasside eesti keele olümpiaad - Elisabeth Lindmaa

Audru valla etluskonkurss Koidulaulik - Selina Lebin (4.-6.klass)

MK kunstikonkurss huvikoolide arvestuses - Filipp Niha Grinkin

Pärnu maakoolide sügiskross 3x500m - Viola Hambidge, Eliise Semjonova, Marielle Kannel

Pendelteatejooks - Karoliina Usta, Adelina Kasesaar, Marielle Kannel, Viola Hambidge, Triin Saunanen, Laura Orasmäe, Madlike Eljand, Keitlin Seos, Robert Kuru, Kermo Killing, Riko Mattias Pelisaar, Andre Alamaa, Kaarel-Martin Seling, Jakob Läänesaar, Kenter Leas, Markkus Saarts

Pärnumaa MV B klassi korvpallis - Merko Aasaleht, Rolan Broberg, Marko Roosileht, Markkus Saarts, Marten Sai, Jarnet-Jüri Türin-Mölder, Enar Õismets

Pärnumaa MV akrobaatikas - Astrid Linder

Võrkpalli Miniliiga Lääneregioon 5.-6.klassidele - Laura Orasmäe, Kertu Killing, Kristel-Meriliis Vahtra, Karolin Viljak, Laura Luik, Laura Kallas.

 

III KOHT

MK keemiaolümpiaad - Ülari Viljak

MK matemaatikaolümpiaad - Morgan Remy Sqanto Leies

MK inglise keele olümpiaad - Jakob Läänemets

Audru valla 4.klasside eesti keele olümpiaad - Anne-Ly Pogosjan

NUPUTA 5.-6.klass - Delia Kuldsaar, Jakob Läänemets, Marko Martinson, Siim Silver Seos

Kaunim Metsalaul 8.-9.klasside tüdrukute ansambel - Kaileen Umal, Katrin Altmann, Liisa Usta, Lisette Välja, Madlike Eljand, Triine-Ly Teor

Audru valla etluskonkurss Koidulaulik - Greteli Aavik (1.-3.klass)

Audru valla etluskonkurss Koidulaulik - Elisabeth Lindmaa (4.-6.klass)

Pärnumaa Playback - 4.klassi etteaste

Pärnu maakoolide sügiskross 3x1000m - Markkus Saarts, Kenter Leas, Merko Aasaleht

 

ERIPREEMIA

MK Koidulauliku konkurss - Jakob Läänemets

Teatrifestival Väike Lava - 4.klassi näiterühm

Teatrifestival Väike Lava näitlejapreemia - Günther Andreas Vaaro

Audru valla etluskonkurss Koidulaulik - Kenert Kulman, Mattias Forsel, Delia Kuldsaar, Elina Elend

Lauluvõistluse Väike Canto ära märgitud solist Karoliina Usta ning 4.klassi ansambel "Laulusõbrad"

NODI (Noored Disainivad 2017) Koolitantsu preemia - Sandra Soomets

MK kunstikonkurss huvikoolide arvestuses - Kätlin Saarnak

MK käsitöökonkurss huvikoolide arvestuses - Filipp Niha Grinkin

 

EESTI REKORD

1.–3. klasside jalgpalli osalusfestivali väravalöögiga lõppenud söötmisharjutus. Aeg 1.03