eKool Moodle Google Drive Facebook Audru Vald BussiliiklusMenüü

2015-16

I KOHT

  • MK eesti keele 5.klasside olümpiaad - Jakob Läänemets
  • MK inglise keele 6.klasside olümpiaad - Maria Ilp
  • MK geograafiaolümpiaad - Mattias Umal
  • Audru valla 4.klasside eesti keele olümpiaad - Henri Noormets
  • Audru valla 4.klasside inglise keele olümpiaad - Henri Noormets
  • MK 9.klasside ühiskonnaõpetuse viktoriin - Lauri Tolmats, Helena Jaaniste, Mattias Umal
  • MK vene keele viktoriini 6.-7.klass segavõistkonnas - Lisette Välja
  • Audru valla Koidulauliku konkurss - Selina Lebin
  • Kaunim Metsalaul 5.-9.klassi ansambel - Madlike Eljand, Liisa Usta, Lisette Välja, Elina Elend, Triine-Ly Teor, Katrin Altmann, Kaileen Umal, Jaan Endrik Kirsi, Tanel Vaikjärv
  • MK algklasside Kooliteatrite festival - 3.klassi näitering: Emilia Hendrikson, Elisabeth Lindmaa, Günther Andreas Vaaro, Viola Hambidge, Selina Lebin, Kätlin Saarnak, Emily Koger, Karola Rammo, Meribel Merila
  • Miniliiga võrkpall 4.-6.klasside poisid: Kristo-Joosep Peterson, Evo Lepp, Dener Orissaar, Handero Heinastu, Rihard Rokk, Raido Lepik, Kaarel-Martin Seling
  • Pärnumaa meister suusatamises 1km - Tom Lainet
  • PM MV sisekergejõustikus, kuulitõuge - Laura Kallas
  • PM MV sisekergejõustikus, kuulitõuge - Kaarel-Martin Seling
  • PM MV sisekergejõustikus, 1000m - Tauno Danilov
  • PM MV kergejõustikus, odavise - Jaan Endrik Kirsi
  • Pärnu Maakoolide Kevadkross 2016 1.-3.klassi tüdrukud 300m - Viola Hambidge
  • Pärnu Maakoolide Kevadkross 2016 4.-5.klassi poisid 500m - Kaspar Veskimägi
  • Pärnu Maakoolide Kevadkross 2016 8.-9.klassi poisid 3000m - Tauno Danilov
  • 13.mitmevõistlused Kilingi-Nõmmes - Jaan Endrik Kirsi
  • Sõjalis-sportlik maastikumäng Kivid ja Kännud - Klaus Oad, Kristo Joosep Peterson, Karl-Kristohver Klaassepp, Kaarel Martin Seling
  • KEAT - Sandra Soomets, Ragne Lõõbas, Milana Matteus, Triin Saunanen, Agur Moppel, Kristo-Joosep Peterson, Dener Orissaar, Klaus Oad

II KOHT

  • Matemaatikavõistlus PlussMiinus - Jakob Läänemets
  • MK matemaatikaolümpiaad 7.klassid - Morgan Remy Sqanto Leies
  • MK bioloogiaolümpiaad 7.klassid - Lisette Välja
  • Audru valla 4.klasside matemaatikaolümpiaad - Kadri-Liis Tohv
  • Audru valla 4.klasside inglise keele olümpiaad - Siim Silver Seos
  • Carnicava-Audru matemaatikaolümpiaad 3.klassidele - Günther Andreas Vaaro
  • Audru valla Varia 1.-3.klassidele - Emilia Hendrikson, Elisabeth Lindmaa, Günther Andreas Vaaro
  • MK ühiskonnaõpetuse viktoriin 9.klassidele - Helena Jaaniste, Lauri Tolmats, Mattias Umal
  • Pärnu- ja Raplamaa loodusviktoriin - Lisette Välja, Eliise Ristimets, Liisa Usta, Madlike Eljand, Gemo Tasane
  • Audru valla Koidulauliku konkurss - Elisabeth Lindmaa
  • Kaunim Metsalaul solist - Tanel Vaikjärv
  • Pärnu ja Pärnumaa koolide 2.–4. klassi õpilaste Anniemäng - Günther Andreas Vaaro, Viola Hambidge, Emilia Hendrikson, Selina Lebin, Elisabeth Lindmaa, Meribel Merila, Hanna-Liisa Sutt
  • Koolinoorte mälumängu MV eelvoor - Jaan Endrik Kirsi, Karl Mumme, Lauri Tolmats, Mattias Umal
  • Pärnu maakoolide pendelteatejooks - Viola Hambidge, Tom Lainet, Elisabeth Lindmaa, Markus Lemmo Mõttus, Laura Orasmäe, Kaspar Veskimägi, Laura Kallas, Kaarel-Martin Seling, Agur Moppel, Madlike Eljand, Gemo Tasane, Lisette Välja, Astrid Linder, Keitlin Seos, Hargo Prii, Tauno Danilov
  • PM MV krossiteatejooksus 3 x 500 - Kaspar Veskimägi, Hindrek Saunanen, Kaarel-Martin Seling
  • PM MV võrkpallis 8.-9.klass T - Merje Nõumees, Liisa Usta, Astrid Linder, Keitlin Seos, Kaileen Umal, Katrin Altmann, Liisbeth Rehe, Gelli Lainet
  • PM MV võrkpallis 8.-9.klass P - Handero Heinastu, Kristo Joosep Peterson, Jaan Endrik Kirsi, Kevin Leibur, Karl Mumme, Mattias Umal, Tauno Danilov
  • Vändra Sprint - võistkond Tuvid: Karl Mumme, Jaan Endrik Kirsi, Kaileen Umal, Casper Gregory Tanner Leies
  • MK MV sisekergejõustikus 60m - Kenter Leas
  • PM MV kergejõustikus, 1500m - Tauno Danilov
  • PM MV kergejõustikus, kuulitõuge - Hargo Prii
  • PM MV kergejõustikus, odavise - Kaarel Martin Seling
  • PM MV kergejõustikus, pallivise - Kaarel Martin Seling
  • PM MV kergejõustikus, 100m - Kaarel Martin Seling
  • Sõjalis-sportlik maastikumäng Kivid ja Kännud - Ragne Lõõbas, Milana Matteus, Karmen Oja, Triin Saunanen
  • Sõjalis-sportlik maastikumäng Kivid ja Kännud - Karl Mumme, Jaan Endrik Kirsi, Tanel Vaikjärv, Casper Gregory Tanner Leies

III KOHT

  • MK 5.klasside matemaatikaolümpiaad - Jakob Läänemets
  • Audru valla 4.klasside matemaatikaolümpiaad - Henri Noormets
  • Audru valla 4.klasside inglise keele olümpiaad - Lars Mattias Lanno
  • Audru valla 4.klasside eesti keele olümpiaad - Lars Mattias Lanno
  • Nuputa 7.klassidele - Lisette Välja, Eliise Ristimets, Morgan Remy Sqanto Leies
  • Audru valla Varia 1.-3.klassidele - Jennifer Saar, Mattias Forsel, Mark Noel Poll
  • Audru valla Koidulauliku konkurss - Kevin Indrek Titson
  • MK muusikaviktoriin - Jaan Endrik Kirsi, Karl Mumme, Mattias Umal
  • Pärnu- ja Raplamaa loodusviktoriin - Astrid Linder, Triine-Ly Teor, Marite Luukas
  • Pärnumaa Kunstikonkurss "Meri ja inimene" - Selina Lebin
  • PM MV krossiteatejooksus 3 x 300m - Viola Hambidge, Emilia Hendrikson, Elisabeth Lindmaa
  • PM MV rahvastepallis 4.-5.klasside poisid - Riko Mattias Pelisaar, Raido Lepik, Trevor Tänav, Handero Heinastu, Alvar Kästik, Hindrek Saunanen, Kaarel-Martin Seling, Patric Ojakäär, Richard Rokk
  • MK Kooliliiga võrkpall 6.-9.klassid - Katrin Altmann, Astrid Linder, Helena Jaaniste, Keitlin Seos, Kaileen Umal, Gelli lainet, Liisa Usta, Merje Nõumees
  • Vändra Sprint - võistkond Vandersellid: Karl Kristohver Klaassepp, Kristo Joosep Peterson, Evo Lepp, Klaus Oad
  • MK MV sisekergejõustikus, kaugushüpe - Gemo Tasane
  • PM MV sisekergejõustikus, kuulitõuge - Jaan Endrik Kirsi
  • PM MV kergejõustikus, kuulitõuge - Jaan Endrik Kirsi
  • PM MV kergejõustikus, odavise - Tauno Danilov
  • MK MV orienteerumises - Karl Mumme

ERIPREEMIA

  • Lisete Linke - Audru valla Koidulauliku konkurss
  • Laura Orasmäe - Audru valla Koidulauliku konkurss
  • Pärnumaa Kunstikonkurss "Meri ja inimene" - Kren Vihast
  • Vabariiklikul Kooliteatrite alglasside festivalil Leidlike lavaliste lahenduste eest sokidraama esitamisel lavastusele „Isa sokid" Audru Kooli 3. klassi Noored Näitlejad.