eKool  Google Drive Facebook Audru Vald BussiliiklusMenüü

Õppeinfo ja tunniplaan

Audru Kooli muusika- ja kunstiosakonna tunniplaan

KUNSTIOSAKONNA TUNNIPLAAN:

 

Tunnid toimuvad ruumis 221.


E ja T 7.-8. tund E ja K 7.-8. tund N ja R 7.-8. tund
       
Iab eelklass IIab eelklass I klass II klass III-IV klass, lisaaastad
Ollino, Joosep E, K Hansen, Hans Marten T Aas, Andreas Armas Almosen, Eliise E ja N Forsel, Marilin
Hänni, Johanna Jõnts, Anetteli T Eha, Kirke Ennok, Angela  Jäärats, Mirell 
Luukas, Betke E, K Kivvit, Roland E, N Kartau, Liisbeth Hendrikson, Grete Kuldsaar, Eileen 
Pass, Kristin  T, K Klink, Konstantin Kivine, Karl Kregor Kandelin, Lisette Laagus, Marileen        
  Leemets, Taaniel  T, N  Koppel, Rasmus Karotamm, Janell Lepik, Laura
  Lensment, Laura E, N Kustassoo, Kris Robin Lindmäe, Kristiin Lüüdik, Sarah-Emilia
  Luik, Sandra T Nurmik, Anett Matsalu, Meribel Oja, Catriin
  Slugen, Leno Ann Marie Ollino, Oliver Niklus, Emili Parits, Pille 
  Sutt, Mari-Ann  E, K Pärnapuu, Emma Reepalu, Meriliis Puusild, Meribell
  Vaet, Arianna T, N 7.tund Rüütli, Madleen Rza-Kulijev, Lisanna Todi, Helen
  Väljaots, Calvin-Andreas  N Tasane, Leela Savi, Miia Vahtra, Kristel-Meriliis T, R
    Uku Kandelin Seling, Õnneliise Valge Helis
      Slugen, Liso Matilde  
      Strandberg, Mia  
      Vaaro, Gerli Anete  
         

Esmaspäev: 

          6. tund 1.-2. klass (õp. J.Jartsev)

          7.-8. tund 3.-4. klass (õp. J.Jartsev)

Teisipäev:    

          6.tund 1.-2. klass (õp. T.Tõnismäe)             

         7.-8. tund 3. klass (õp.T.Tõnismäe)             

Kolmapäev:  

         6. tund 1.-2. klass (õp Ü.Vares)

         7.-8. tund 4. klass (õp Ü.Vares)

Neljapäev:  

         6. tund 2. klass (õp I.Sutt) 

         7.-8. tund 5.-9. klass (õp I.Sutt)

Reede:         

        7.-8. tund 5.-9. klass (õp R.Kirss)

 

 

 

MUUSIKAOSAKOND 

Individuaaltunnid toimuvad õpetajaga kokkuleppel tunniplaani alusel. 

MARINA TSARKOVA Klass 226 - klaver      
AEG ESMASPÄEV TEISIPÄEV KOLMAPÄEV NELJAPÄEV  REEDE
5. 11.35-12.35 X   X Meribel Matsalu Anett/Uku
6.12.30-13.30 X   X Sandra/Anelle Sandra/Anelle
7.13.40-14.30 X Hendrik/Helis X Anett/Uku Õnneliise/Merelle
8.14.30-15.15 X Õnneliise/Merelle X   Hendrik/Helis

 

EVE ENDOJA      Klass 226 - klaver      
AEG ESMASPÄEV TEISIPÄEV KOLMAPÄEV NELJAPÄEV REEDE
5. 11.35-12.35 Arianna X   X X
6.12.35-13.30 Miia/Gerli X Arianna/Elisabet X X
7.13.35-14.35 Elisabet X Miia/Gerli X X
8.14.35-15.35 Kenert X Kätlin X X

 

JÜRI KUKK    Klass 120 - kitarr        
AEG ESMASPÄEV TEISIPÄEV KOLMAPÄEV NELJAPÄEV REEDE
5. 11.35-12.35   Karl-Hindrik X X X
6. 12.45-13.30   Ats Robin X X X
7. 13.40-14.25 BÄND Günther Andreas X X X
8. 14.35-15.20 BÄND Reio      
9. 15.20 - 16.00 Delia        

 

 

ERKI REIM   Klass 120 - kitarr        
AEG ESMASPÄEV TEISIPÄEV KOLMAPÄEV NELJAPÄEV REEDE
5. 11.35-12.35 X X Rasmus x Ranol/Remo
6. 12.35-13.35 X X Ranol/Remo Gregor Eric
7. 13.35-14.35 X X Grete/Meribel Kenert Marie
8. 14.35-15.35     Jorven Kadi/Eileen Grete/Meribel/Kadi/Eileen/Kenert

 

MARJU MÄE - flööt Klass 225      
AEG ESMASPÄEV TEISIPÄEV KOLMAPÄEV NELJAPÄEV REEDE
5.11.35-12.35 X X Sädelee/Hans Marten X Sädelee/Hans Marten
6.12.30-13.15 X X X X X
7.13.35-14.35 X X X X X

 

KRISTIINA BIRK - viiul      Ruum 225      
AEG ESMASPÄEV TEISIPÄEV KOLMAPÄEV NELJAPÄEV REEDE
5.11.35-12.35 X   X X  
6.12.30-13.15 X   X X Calvin Andreas
7.13.35-14.35 X Calvin Andreas/Eliise X X Eliise

 

KULDEV SUITS - saksofon    Ruum 225      
AEG ESMASPÄEV TEISIPÄEV KOLMAPÄEV NELJAPÄEV REEDE
5.11.35-12.35      Taaniel    
6.12.35-13.35          
7.13.35-14.35          

 

MUUSIKAOSAKONNA RÜHMATUNNID      
 222  117  222  222  222 222
E 6.tund R 6.tund K 6.tund E 7.tund R 8.tund R 7.tund
Eelklass I klass II klass III klass IV-V klass Muusikaajalugu
Hansen, Hans Marten Agasild, Ats Robin Almosen, Eliise  Antsu, Hendrik Vaaro, Günther Andreas Antsu, Hendrik
Jäärats, Ranol Kandelin, Uku Jõerand, Kenert Kuldsaar, Eileen Saarnak, Kätlin Hendrikson, Gregor
Leemets, Taaniel Linke, Otto  Maripuu, Merelle Leas, Grete  Hendrikson, Gregor Jääger, Jorven
Lehismets, Anelle Mode, Elisabeth  Matsalu, Meribel (I) Mumme, Kadi  Jääger, Jorven Kuldsaar, Eileen
Levada, Eric Nurmik, Anett  Raudkivi, Marie (I) Puusild, Meribel Seling, Karl-Hindrik Leas, Grete
Luik, Sandra   Savi, Miia Valge, Helis   Mumme, Kadi 
Pikkur, Remo   Seling, Õnneliise     Puusild, Meribel
Raudkivi, Rasmus   Vaaro, Gerli Anette     Saarnak, Kätlin
Seling, Sädelee     E 8.tund   Seling, Karl-Hindrik
Vaet, Arianna     VII klass   Vaaro, Günther Andreas
Väljaots, Calvin Andreas     Kuldsaar, Delia    Valge, Helis
 Kaljura, Kenert         Kuldsaar, Delia