eKool  Google Drive Facebook Audru Vald BussiliiklusMenüü 

Üldinfo ja sisseastumine

AUDRU KOOLI muusika- ja kunstiosakond

ÜLDINFO

Audru Kool on lisaks põhikoolile ka huvikool, kus pakutakse muusika- ja kunstiosakonnas õppimisvõimalust soovijatele. Huvikooli sisseastumine ja lahkumine toimub läbi ARNO süsteemi. Õppemaks ühes kuus muusikaosakonnas on lapsevanemale 10€ ja kunstiosakonnas 5€. 

SISSEASTUMINE

Õpilase õppele registreerimine ja õppest lahkumine toimub Pärnu haridusteenuste haldamissüsteemis ARNO. Selleks logige sisse https://arno.parnu.ee/. Kinnitage oma kontaktandmed. Oluline on e-posti aadress, mille kaudu esitatakse arved ja lepingud. Edasi leidke Huvikooli link ning sisenege Audru Kooli muusika- ja kunstiosanna lehele. Leidke sobiv õppekava ning registreerige õpilane soovitud tundi. Kunsti eelklass on 1.-2. klassi õpilastele, Kunsti põhiõpe 3.-9. klassi õpilastele. Jätkata saavad kõik muusika- ja kunstiosakonnas eelnevalt õppinud registreeritud õpilased. Uued õpilased saavad õppima asuda vabade õppekohtade olemasolul. Kui taotlus on esitatud, tuleb täita ka lepingu osa ning see kinnitada. Peale seda peate jääma ootama koolipoolset kinnitust. ARNO edastab teile nii lepingu kui ka arved. Esialgu jääb taotlus olekusse Menetlemisel. Õppimise alustamise võimalus selgub alates 6. septembrist vabade kohtade olemasolul. Rahvastikuregistri järgi Pärnu linnas mitteelavatel õpilastel tuleb võtta omavalitsusest garantiikiri ning see samuti ARNO keskkonnas esitada.

Muusikaosakonda toimub vastuvõtt alates 2. klassist. Vastuvõtt toimub muusikaosakonda katsetega ja taotluse katsetele saab esitada SIIT. 

Kunstiosakonda toimub vastuvõtt alates 1. klassist. Vastuvõtu taotluse kunstiosakonda saab esitada läbi ARNO - keskkonna alates 31. augustist.  

Muusikaosakonnas saab individuaal- ja ansamblitundides õppida:

 • klaverit,
 • viiulit,
 • klassikalist kitarri,
 • akordionit,
 • flööti,
 • saksofoni
 • plokkflööti ja klaverit (Lindil)

Lisaks individuaaltundidele toimuvad ka muusikateooria ja muusikaajaloo tunnid. Õppetöö toimub eelklassis ning 7 aastat põhiõppes. Muusikaosakonna sisseastumiskatsed toimuvad septembri esimesel nädalal.

Kunstiosakonnas on avatud rühmad Audrus ja Jõõpres.

Õppeaineteks on:

 • joonistamine,
 • maal,
 • kompositsioon,
 • vormiõpetus 
 • kunstiajalugu.

Juuni alguses on võimalus osa võtta suvepraktika laagritest. Õpilaste töid eksponeeritakse aasta jooksul mitmel näitusel. Õppetöö toimub kuni 2 aastat eelklassis, 4 aastat põhiõppes ning lisa-aastatel.

Õppetöö muusika- ja kunstiosakonnas on tasuline. Osalustasud tasutakse Pärnu Linnavalitsusele esitatud arve alusel. Audru Kooli muusika- ja kunstiosakonna tegevuskulu maksumuseks 2021 aastaks 87 eurot ühe õpilase kohta kuus, millest lapsevanem tasub 5€ (kunstiosakond) või 10€ (muusikaosakond).

Audru Kooli muusika- ja kunstiosakonna õppekavaga saad tutvuda  siit

 

Audru Kooli muusika- ja kunstiosakonna blogi https://audruhuvikool.blogspot.com/

 

KONTAKT: AUDRU KOOLI muusika- ja kunstiosakond; e-post: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.