eKool  Google Drive Facebook Audru Vald BussiliiklusMenüü 

Huviringid 2021/2022

 Registreerimine huviringidesse siit.

Huviringide tabel 

Ringi nimi Juhendaja Sihtrühm Koht/ruum Aeg(tund) Kellaaeg  
Lastekoor Tiia Tamm/ Anneli Kuningas 5. - 9. klass aula T 7. - 8. tnud 13.35 - 14.30  
Mudilaskoor  Anneli Kuningas 2. - 4. klass aula T 6. tund 12.50 - 13.35  
Poistekoor Tiia Tamm  1. - 6. klass aula T 6. tund 12.50 - 13.35  
Näitering Kaire Leetsar 3. klassid aula K 6. tund 12.50 - 13.35  
Kodutütred Kai Oraste 2. - 9. klass 205 kokkuleppel    
Noored Kotkad Sander Seos 2. - 9. klass 205 kokkuleppel    
Tüdrukute robootika (nooremad) Kaja Nurk 1. ja 2. klass 305 E 6. - 7. tund 12.50 - 14.30  
Tüdrukute robootika (edasijõudnud) Kaja Nurk 3. - 6. klass 305 R 7. - 8. tund 13.45 - 15.20  
Loodusring Silvi Tolmats 1 .- 3. klass 300 K 6. tund 12.50 - 13.35  
Rahvatants Clelia Madi 1. klass aula N 5. tund 11.50 - 12.35  
Rahvatants Clelia Madi 2. - 3. klass aula N 6. tund 12.50 - 13.35  
Rahvatants Clelia Madi 4. - 5. klass aula N 7. tund 13.45 - 14.30  
Tüdrukute võrkpall Vivika Lass 3. - 9. klass võimla K7.- 8. tund 13.45 - 15.20  
Poiste võrkpall Harri Lelle 5. - 7. klass võimla E, N 7. tund 13.35 - 14.35  
Kergejõustik Mati Puust 1. - 9. klass staadion/võimla K, R  15.00 - 16.30  
Kokandusring (alustab 15.09) Marek Sild 2. - 3. klass 115 K 6. - 7. tund 12.35 - 14.30  
Gurmeeklubi (alustab 15.09) Marek Sild 4. - 9. klass 115 K 8.tund 14.35 - 16.00  
Male Eiki Lehemets 1. klass 302 R 5. tund 11.50 - 12.35  
Jalgpall Poseidon Hendrik Toots 4. - 9. klass staadion/võimla 14.00 - 15.00  
             
             
             
Lisaks järgmised ringid ja trennid:          
         
Keraamika, 2. - 9. klassile, N 7. - 8. tund, juhendaja Karin Sikkal, kuutasu 10€        
SK Fortis kergejõustik, 2. -5. klassile, E, T, N kell 14.15-15.30, treener Kristi Kiirats, kuutasu 15€      
Pärnu Jalgpalliklubi jalgpall, 1. - 4. klassile, R kell 12.35-13.35 treener Indrek Joost, kuutasu 15€