eKool  Google Drive Facebook Audru Vald BussiliiklusMenüü 

Õpetajad

 

Nimi

Õppeaine

E-post

Ruum

Klassijuhataja

Anu Tamm

Pikapäevarühmaõpetaja, raamatukoguhoidja

 anu.tamm[at]audru.edu.ee

 302, 110

 

Ene Alunurm

Klassiõpetaja

ene.alunurm[at]audru.edu.ee

306

2.b

Ene Moppel

Matemaatika

ene.moppel[at]audru.edu.ee

206 9.a

Evi Klamas

Õpetaja

evi.klamas[at]audru.edu.ee

213

 

Gerli Sutt

Sotsiaalpedagoog

gerli.sutt[at]audru.edu.ee

212

 

Ingrid Lekk

Bioloogia, keemia, loodusõpetus

ingrid.lekk[at]audru.edu.ee

114

4.b

Jaunika Jartsev

Käsitöö ja kodundus, kunst

jaunika.jartsev[at]audru.edu.ee

115, 221

6.b

Kai Oraste

Vene keel

kai.oraste[at]audru.edu.ee

205

8.a, 8.b

Kaia Lass

Ajalugu, ühiskonnaõpetus

kaia.lass[at]audru.edu.ee

101

4.a

Kaire Leetsar

Klassiõpetaja

kaire.leetsar[at]audru.edu.ee

308

1.b, 4.b

Kaja Nurk

Klassiõpetaja, raamatukogu juhataja

kaja.nurk[at]audru.edu.ee

305

2.a

Karin Sikkal

Geograafia, loodusõpetus

karin.sikkal[at]audru.edu.ee

116

9.b

Kersti Põllu

Muusikateooria, õppejuht

kersti.pollu[at]audru.edu.ee

102

 

Kristi Kiirats

Kehaline kasvatus

kristi.kiirats[at]audru.edu.ee

Võimla  

Kristi Virula

Eripedagoog

kristi.virula[at]audru.edu.ee

303 6.c

Kristiina Tarvis

Abiõpetaja

kristiina.tarvis[at]audru.edu.ee

   

Liisa Vunk

Klassiõpetaja

liisa.vunk[at]audru.edu.ee

311

3.b

Maie Kalbus

Pikapäevarühmaõpetaja, rahvatants

maie.kalbus[at]audru.edu.ee

302

 

Margarita Vatsfeldt

Inglise keel

margarita.vatsfeldt[at]audru.edu.ee

202

 7.b

Merje Palmer

Käsitöö, kunst (lapsehoolduspuhkusel)

merje.nikolajeva[at]audru.edu.ee

 

 

Peep Eenraid

Direktor

peep.eenraid[at]audru.edu.ee

107

 

Pille Raudla-Loode

Eesti keel ja kirjandus

 pille.raudla-loode[at]audru.edu.ee

209

7.a

Raul Kirss

Tööõpetus, kunstiõpetus

raul.kirss[at]audru.edu.ee

119, 221

 

Riin Leas

Psühholoog (lapsehoolduspuhkusel)

riin.leas[at]audru.edu.ee

 

 

Romet Luuk

Arvutiõpetus

romet.luuk[at]audru.edu.ee

104

 

Silvi Tolmats

Klassiõpetaja

silvi.tolmats[at]audru.edu.ee

300

1.a, 4.a

Sirje Aija

Inglise keel

sirje.aija[at]audru.edu.ee

200

5.a

Sirje Jaago

Huvijuht

sirje.jaago[at]audru.edu.ee

100

 

Sirje Mölder

Klassiõpetaja

sirje.molder[at]audru.edu.ee

309

3.a

Tiia Tamm

Muusika

tiia.tamm[at]audru.edu.ee

117

 

Ulla Lehtsaar

Eesti keel ja kirjandus

ulla.lehtsaar[at]audru.edu.ee

211 5.b 

Vaike Raja

Sekretär, matemaatika

vaike.raja[at]audru.edu.ee

106

 

Vivika Lass

Kehaline kasvatus, inimeseõpetus

vivika.lass[at]audru.edu.ee

222/võimla

 6.a

Õie Tornius

Logopeed

oie.tornius[at]audru.edu.ee

213