eKool  Google Drive Facebook Audru Vald BussiliiklusMenüü

Meeldetuletus sügisel 1. klassi õppima asuvate laste vanematele

 

Meeldetuletus sügisel kooli tulevate esimese klassi laste vanematele.

Pärnu haridusteenuste haldamise süsteemis ARNO (arno.parnu.ee) on määratud 2020/2021. õppeaastal 1. klassi minevale lapsele elukohajärgne kool.
Koolikoha kinnitamiseks tuleb vanemal esitada vastuvõtmise taotlus läbi ARNO süsteemi.
Elukohajärgse kooli muutmise taotlusi on vanemal võimalus esitada kuni 10. aprillini. Otsusest antakse vanematele teada hiljemalt 30. aprillil.
Alates 01. maist algab taotluste vastuvõtt kooli õppima asumiseks vanematelt, kelle laps ei ole Pärnu linna elanik.

Huvikooli distantsõppe küsimustik

Hea Audru Huvikoolis käiva lapse lapsevanem!
Palun täitke ära allolev küsimustik. Aitäh!

Õpilase tagasiside

 Hea õpilane!
Meie õppetöö koolimajast eemal on kestnud kaks nädalat ja kaks päeva ning ootame Sinu tagasisidet.
Jaga oma rõõme ja muresid õppetöö, õppevahendite, liikumisvabaduse vm kohta.
Vastamine on anonüümne, kuid soovime teada, mis klassis õpid.
Sinu tagasiside põhjal saame võimalusel teha "koolis käimise" Sinu jaoks meeldivamaks.
Õpilased (1.-3.klass) võivad kasutada vastamisel lapsevanema abi. 
Täname!

Eriolukorra teade

Eriolukorra teade: 25. märtsist tohib avalikus kohas viibida üksi või kahekesi, teistest ole 2 meetri kaugusel. Püsi kodus ja väldi kontakti! 

kriis.ee ja 1247

Distantsõppe aja pikendamine

Pärnu Linnavalitsus on otsustanud koolide distanstõpet pikendada kuni 13. aprillini.

Hea õpilane ja lapsevanem!

Oleme neli päeva olnud distantsõppel ning soovime jagada tähelepanekuid.

 • Kodude võimalused on erinevad ning õppimisega seotud muredega pöördu julgelt aineõpetaja, klassijuhataja või juhtkonna poole (kontaktmeilid kooli kodulehel).
 • Suur osa infost, tööülesannetest, online kohtumistest käib läbi kooli loodud e-konto (See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.). Õpilase kooli e-posti küsimustes võta ühendust See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
 • E-kooli tehnilistes küsimustes pöördu See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
 • Kui soovite lastele abi õppimise juhendamisel, võib julgelt pöörduda See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud., See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud., See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. ja See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. poole, et mitte üle koormata aineõpetajaid.
 • Kui tunned et on vaja turgutada oma meeli või kurta muret, pöördu julgelt meie kooli psühholoog Lisanne Lergi  (See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud., telefon  55 42 675) või sotsiaalpedagoog Gerli Sutti (See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud., telefon  53 991 400) poole.
 • Ettevõtjad on tulnud kodudele appi tehniliste töövahenditega seotud murede lahendamiseks. Info neile on edastatud ning pärines lastevanemate poolt esitatud andmete põhjal. Teame, et mõnede kodudega on juba ühendust võetud vahendite üle andmiseks. Koolipoolne info selles küsimuse liigub See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Linnapea pöördumine

Armas õpilane!

Kui me eelmisel nädalal Sulle koolis ütlesime, et järgmised kaks nädalat teeme õppetööd internetis ja koolimajja meist keegi ei tule, siis kõlas see nagu ootaks Sind ees koolivaheaeg.

Nüüdseks oled saanud aru, et ei tulnudki vaheaega, vaid igapäevane õppetöö jätkub ja õpetajatega suhtlemiseta ei möödu ükski koolipäev. Kõik on üsna samamoodi, lihtsalt natuke teisiti kui muidu.

 Sa oled olnud nende kodus oldud päevade jooksul väga tubli: jälgid eKoolis, mis ülesandeid õpetajad sinna üles panevad, osaled videotundides, saadad e-kirju, töötad usinasti arvuti taga ja vahetad telefoni teel või internetis aktiivselt infot ka klassikaaslastega. Just nii peabki!

Kuid on veel üks oluline asi, mida me Sinult ootame.

Sa ju tead, et riigis kehtib koroonaviiruse tõttu eriolukord ja inimestel palutakse püsida kodus.

Eriolukord tähendab trennidest, hobidest, väljaskäimistest, hängimistest ja sõpradega näost näkku suhtlemisest loobumist. See on vajalik selleks, et me ei levitaks koroonanakkust, mis levib eriti hästi siis, kui inimesed koos on.

Ole hea, püsi mõned nädalad kodus. Käi aegajalt üksi õues jooksmas, jalutamas või koeraga jalutamas. See ei ole ju nii raske, Sa saad sellega hakkama küll!

Mõtle sedasi: kui Sina oled praegu tubli ja loobud mõneks ajaks sõpradega tšillimisest, siis oled olnud abiks koroonahaiguse leviku peatamisel.

Kas pole uhke ja hea tunne teada, et Sinust ja Su sõpradest sõltub nii palju?

  

Romek Kosenkranius

Pärnu linnapea

PÄRNU LINNAVALITSYSE LEHEKÜLG - ERIOLUKORD

Pärnu linnavalitsus on koondanud kogu hariduselu info ja abi

järgnevale lehele: http://bit.ly/ParnuHaridusEriolukord

Esimese päeva kokkuvõte

Esimese e-õppe päeva kokkuvõte

Esimene distantsõppepäev hakkab läbi saama. Oleme saanud erinevaid kogemusi. E-kool on hädas oma võimekusega, sest nii palju kasutajaid korraga ei ole neil varem olnud. Samuti on ka kodudes õppetöö tegemine läinud erinevalt. Meie nägemus on, et õpilased ei pea järgima täpset tunniplaani. Küll on ülesanded päevaks ette antud. Tehtud on tunde e-keskkonnas kindlal kellaajal, mis on varem kokku lepitud. Ülejäänud ülesannete tegemise aja valib kodu või õpilane. Tekkinud ainealaste muredega pöörduge otse aineõpetaja poole e-kirja vahendusel. Täname kõiki, kes on vastanud küsimustele kodus õppimise tehniliste võimaluste kohta! Õpetajad püüavad seda järgida.
Loodame et paari päeva jooksul muutub õppetöö sujuvamaks. Olukord on meie kõigi jaoks uus.
Rahulikku meelt ja jõudu!

Distanstõppe korraldusest

 

Oleme teadlikud, et e-kool ei pidanud koormusele vastu. Varume kannatust ning teeme ülesanded sellel hetkel, kui nendele ligi pääseme. Samas otsib kool paralleelseid võimalusi.

Audru Kool

Abi õppetöö korraldamiseks

Hea lapsevanem!
Oleme kõik olukorras, mis on meie jaoks uus. Hetkel me ei tea kaua kestab distantsõpe, kuid õppetöö peab jätkuma. Et õpetajad saaksid paremini ette valmistada ülesandeid, soovime teada, millised on kodu võimalused. Selleks palume täita alljärgnev küsimustik iga Audru Kooli õpilase kohta eraldi.
Täname!
Audru Kool

https://forms.gle/QSm3ZoZMNdHkkypS9

Head õpilased ja lapsevanemad!

Alates 16. märtsist on Audru Kool suletud. Õppimine toimub e-õppe vahendusel.

 • Distantsõppe perioodil ei toimu kontaktseid õppetunde, huviringe, treeninguid jms.
 • Õpilastel tuleb teha paus koolivälises tegevuses ning palume õppuritel viibida kodus. Lapsevanematel palume jälgida, et lapsed peaksid kinni koduväliste tegevuste keelust.
 • Tühistatud on kõik õpilasüritused, olümpiaadid jm.
 • Õppeülesanded antakse e-kooli vahendusel. Õppeülesandeid hinnatakse ning iga aineõpetaja edastab ülesanded õppeainest lähtuvalt.
  Iga õppeaine küsimustes pöördu oma aineõpetaja poole e-posti vahendusel. Muude küsimuste osas saab pöörduda klassijuhataja või kooli juhtkonna poole. Kontaktid on kättesaadavad kooli kodulehel.
 • Uut infot jagame kooli kodulehe, Facebooki ja e-kooli vahendusel.

 

 • Huvikoolide õppemaksu osas tehakse tagasiarvestus. Samuti on pikapäevarühma eine tasumine peatatud ning ARNO süsteemis märgitud "vaheaeg".

Audru Kool

 

Playback koolis

Kolmapäeva õhtul toimus koolis Playback. Oli palju meeleolukaid etteasteid ja jagati ka auhindu. Üldvõit läks 3.b klassi esinejatele, kes esitasid Juss Haasma loo "Where do you go". Aitäh kõigile esinejatele! Rohkem pilte saad vaadata siit.

Lastevanemate Kool

Emakeelepäev

Viirushaiguste leviku tõkestamine

Lugupeetud lapsevanemad!

Seoses ülemiste hingamisteede viirushaiguste levikuga on piisav põhjus laps koolist koju jätta, kui lapsel esinevad või ilmnevad haigustunnused (nt palavik, tugev nohu, häiriv kuiv köha jms haigustunnus või tunnused). Haigussümptomitega lapse koolisaatmisel võivad nakatuda koolikaaslased, kes on terved.
Eesti Terviseamet on koostanud ja üles laadinud trükised ja juhised ülemiste viirushaiguste (sh koroonaviiruse COVID-19) osas: https://www.terviseamet.ee/et/COVID-19-trukised
Juhiseid, kui on tuldud reisilt: https://www.terviseamet.ee/sites/default/files/Nakkushaigused/Juhendid/COVID-19/reisisoovituste_voldik_est.pdf
Soovitused puhastamiseks ja desinfitseerimiseks koroonaviiruse (COVID-19) nakkusohu korral: https://www.terviseamet.ee/sites/default/files/Nakkushaigused/Soovitused/02.03.2020_terviseameti_soovitused_puhastamiseks_ja_desinfitseerimiseks_covid-19.pdf
Maailma Terviseorganisatsiooni (WHO) video, kuidas õigesti käsi pesta: https://www.youtube.com/watch?v=3PmVJQUCm4E

Lugupidamisega
Kristiina Männimets
Audru Kooli kooliõde; e-post: parnukooliode[ät]gmail.com

Audru Kool

Targa bussisõitja loosimise numbrid

Targa bussisõitja loosimise numbrid

Õpilaste bussisõidu koolituse peaauhinna loosimise tulemusena palume pöörduda õpilastel, kellel on tunnistus numbriga:

1) 180 - omanik teada ning ootab oma auhinda kuni kõik võitjad on selgunud!

2) 123 - omanik teada ning ootab oma auhinda kuni kõik võitjad on selgunud!

3) 174 - 11.03 on viimane kuupäev loosiauhinna lunastamiseks!

4) 103 - 11.03 on viimane kuupäev loosiauhinna lunastamiseks!

direktori poole. Kaasa võtta tunnistus ning olla valmis vastama küsimustele, et lunastada auhind.

Terviseameti soovitused

Terviseameti soovitused

Info õpilastele, kes koos vanematega käisid reisil. Eriti tähelepanelik peaks olema need, kes käisid HiinasPõhja-Itaalias (regioonid: Lombardia, Veneto, Emilia-Romagna ja Piedmonte), JaapanisSingapurisLõuna-KoreasIraanis, kus nüüdseks on tuvastatud palju koroonaviirusesse haigestunuid.

Tulenevalt epidemioloogilisest olukorrast maailmas, soovitab Terviseamet teavitada ja paluda lastevanemaid, kes käisid puhkamas nendes riikides, võimalusel viibida koos oma lastega 14 päeva kodus ja jälgida nende tervislikku seisundit.

Kui antud ajavahemikus esineb lapsevanemal või lapsel palavikku, köha või hingamisraskusi, siis võtta koheselt ühendust oma perearstiga.

Lisaküsimuste korral palun pöörduda Terviseameti regionaalosakonda kontakttelefonile (Lääne regionaalosakond) 5301 0107

Soovitus on jälgida ja järgida avalikkusele antud infot ja soovitusi. https://www.terviseamet.ee/et

Lisaks: https://www.terviseamet.ee/et/uudised/terviseamet-hiinast-ja-pohja-itaaliast-saabunutel-tuleks-voimalusel-2-nadalat-kodus-pusida

Pööra tähelepanu hügieenile! Pese käsi! Hoia haigetest aupaklikku kaugusse! Köhides ja aevastades kata suu ja nina käsivarrega, pärast pese kohe käsi. Kasutatud taskurätt viska kohe prügikasti!

Lastevanemate kool

Vabariigi aastapäeva aktused

Täna toimusid koolis Eesti Vabariigi 102. sünnipäevale pühendatud pidulikud aktused. Aitäh kõigile esinejatele ja juhendajatele meeleoluka kontserdi eest!

Rohkem pilte näeb siit.