eKool  Google Drive Facebook Audru Vald BussiliiklusMenüü 

Audru Kool osales Digikiirendi programmis ja programmi tutvustavas videos

Haridus- ja Noorteameti pooleaastase DigiKiirendi programmi vältel arendasid õpetajad ja kooli juhtkonna liikmed oma digipädevust. Programmi tutvustavas videos osalesid ka meie kooli õpilased ja õpetajad. Video on nähtav YOUTUBE keskkonnas.

Nunnukonkurss

25.septembril avame sööklas nunnukonkursi.
Osalemiseks too hommikul sööklasse oma huvitava kujuga sügisand või kompositsioon.
Näitus jääb üles nädala lõpuni ehk 25.09-29.09.

Lastevanemate üldkoosolek

Spordipäev 18.09

Spordipäeva pildid nähtaval siin.

Trummiõpe Audru Koolis

Huviringidesse registreerimine

Palun täitke elektrooniline avaldus, kui soovite panna oma lapse Audru Kooli huviringi 2023/24 õppeaastal. Avaldusi ootame 5. septembriks.
Huviring alustab tööd, kui soovijaid on ringis vähemalt 6. Osades ringides on kohtade arv piiratud.

Lisaks valitavatele ringidele on meil ka koorid, kuhu teeb valiku muusikaõpetaja.


Kooride toimumisajad: 
mudilaskoor K 6. tund (2.-4. klasside tüdrukud), juhendaja Annely Kuningas, Iren Värva; 
poistekoor E 6. tund (2.-5. klasside poisid) ja K 6. tund (2.-3.klasside poisid), juhendaja Tiia Tamm; 
lastekoor K 7. - 8. tund (5.-9. klasside tüdrukud), juhendaja Tiia Tamm, Annely Kuningas, Iren Värva.

Muusika- ja kunstiosakonnas osalemise täpsem info on https://audru.edu.ee/huvitegevus/huvialakeskus/ueldinfo-ja-sisseastumine

Muusika- ja kunstiosakonna vastuvõtt

Muusikaosakonda toimub vastuvõtt alates 2. klassist. Vastuvõtt toimub Audru Koolis 4.septembril kell 11.40 väikeses saalis. Taotluse katsetele saab esitada siit - https://www.audru.edu.ee/.../ueldinfo-ja-sisseastumine
Kunstiosakonda toimub vastuvõtt alates 1. klassist. Vastuvõtu taotluse kunstiosakonda saab esitada läbi ARNO - keskkonna alates 31. augustist.

Pärnumaa aasta klassijuhataja on Silvi Tolmats

Pärnumaa Omavalitsuste Liit valis üleriigilisele tunnustusüritusele “Aasta õpetaja gala” esitatud kandidaatide hulgast välja Pärnumaa aasta parimad haridustöötajad.
Pärnumaa aasta klassijuhataja on SILVI TOLMATS!
Palju õnne kogu koolipere poolt!

2023/2024 õppeaasta algus

📚Peatselt on algamas uus ja põnev kooliaasta.📚
Aktused toimuvad kooli staadionil, vihma korral aulas.

Pärnu Linnavalitsuse tänukiri

Pärnu Linnavalitsus tunnustas tänasel Pärnu hariduse inspiratsioonipäeval Audru Kooli silmapaistva ja inspireeriva tegevuse eest liikumisharrastuse populariseerimisel.
Täname märkamast!

Õpikute laenutamine 2023/2024 õppeaastaks

Audru kooli lõpuaktus

16.06.2023 kell 16.00 oli Audru koolimaja siginat-saginat täis. Ühtaegu oli see nii rõõmus, ootusärev kui ka nukker. Järjekordselt saadeti teele seltskond noori, kes jätkavad oma teed erinevates õppeasutustes. Rõõm on näha, et kõigil noortel on siht silme ees ja nii mõnedki teavad täpselt, kelleks tulevikus saada. Selle aasta lõpetanute hulgas võime varsti näha nii elektrikke, ehitajaid kui kokkasid. Autoremondi võime ka nii mõnegi hooleks usaldada. Juriste, arste, vähemalt üht õpetajat, ehk ka kaitseväelast näeme peagi nende hulgas samuti. Nimekiri pole täielik, kuid annab aimu, millised sihid värsketel vilistlastel on. Aitäh teile, noored, et olete meid, õpetajaid, proovile pannud! Tänu teile oleme kogenud palju ja ōppinud veelgi enam. Edu teile!

Klassijuhatajad Pille Raudla-Loode ja Margarita Vatsfeldt

Haridus- ja Noorteameti film

Enne jaanipäeva toimus koolimajas Haridus- ja Noorteameti tellimusel lühifilmi tegemine. Loodame sügisel juba valminud videoklippi ühiselt vaadata.

Ilusat suve!

Audru Kool pälvis tunnustuse

Pärnumaa Spordiliit tunnustas Audru Kooli. Me pälvisime autasudena liikumist toetava kooli Pärnumaa Pärli tiitli ning teise tunnustuse sai meie huvijuht Helen Maripuu.
Meie koolis on liikumine ja sport alati tähtsal kohal olnud ja on suur rõõm, et seda on märgatud. Jätkuvat liikumisrõõmu kõigile!

Kooliaasta lõpetamine

Sport Koolis

Audru Koolil sai läbi esimene aasta Eesti Olümpiakomitee poolt ellukutsutud projektist Sport Koolis. Järgmisel aastal saavad sellest osa juba esimesed ja teised klassid. 

Projekti eesmärgisk on õpilastes tekitada ja hoida huvi liikumise ja erinevate spordialade harrastamise vastu ning seeläbi suurendada laste kehalist aktiivsust. Liikumine ja sport oleks koolikultuuri lahutamatu osa. Antud projekt suurendab sportimise ja liikumise mahtu. Koolil tekib suurem võimalus koostada õppijate vajadusi arvestav ja valikuid rikastav päevakava. Tunnid viidi läbi kohalike spordiklubide kvalifitseeritud treenerite juhendamisel.

Lisaks EOK Sport Koolis projektile olime ka antud õppeaastal tublid Tartu Ülikooli juhitava projekti Liikuma Kutsuv Kool, mis hõlmab samuti liikumisharjumuste kujundamist koolipäeva vältel. 

Loe projektist edasi siit

 

Muusikaosakonna kevadkontsert

Muusikaosakonna kevadkontserdi pildid on nähtavad siin.

KUTSE 51. laulupäevale

Laulupäeva pildid on leitavad siit.

Muusikaosakonna hommikukontsert

Kolmapäeval (10.05) toimus aulas hommikukontsert, kus esinesid muusikaosakonna õpilased. Peale kontserdi said huvilised pillidega ka lähemalt tutvuda.
Muusikaosakonna kevadkontsert vanematele toimub 25.mai kell 18 Audru Kooli aulas.

Euroopa päeva tähistamine

Tänast Euroopa päeva tähistasime mälumänguga, kus osalesid kõik 1.-8.klassi õpilased. 9.klass oli täna ekskursioonil Särghaual ja jäi seekord mälumängust kõrvale.
Kõige tasavägisem oli võitja selgitamine 1. ja 2. klassi mälumängul, kus võitja selgitati alles peale kahe lisaküsimuse esitamist.
Tulemused:
1.-2. klass
1. koht 1.b klassi võistkond Juuksekarv (15 punkti)
2. koht võistkond Targad (14 punkti)
3.-7. koht võistkonnad Üks; Q; Oo, Ronaldo; Jimbo (11 punkti)
3.-4. klass
1. koht 4.a klassi võistkond Poisid (17.punkti)
2.-3. koht võistkonnad RT39; R.T.X (15 punkti)
5.-6. klass
1. koht 6.b klassi võistkond Mäda 6 (17 punkti)
2.-3. koht AJUD 123; Kirsid (16 punkti)
7.-8. klass
1. koht 7.a klassi võistkond AAFRIKA (20 punkti)
2. koht Poiste partei (19 punkti)
3. koht TDS (18 punkti)
 
Suur tänu Grete Leasele, kelle algatusel see mälumäng toimus. Grete koostas mälumängu küsimused, slaidid ja viis ka mälumängu läbi. Aitäh ka kõigile õpetajatele, kes nii korraldusel kui läbiviimisel abiks olid.
 
 
    
 
 

Alamkategooriaid