Alustavate 1. klasside lastevanemate koosolek

1. septembril 2018 esimesse klassi astuvate lastevanemate koosolek toimub 21. juunil kell 18.00 koolimajas.

Lõpuaktus

Lipupäev

Audru Kooli osalemine EESTI LIPU PÄEVAL

Pärnumaa Laulupidu

Audru Kooli õpilaste osalemine Pärnumaa laste laulupeol "Õnn on peidus minu kodus" 2. juunil 2018. Suured tänud esinejatele, saatjatele ja juhendajatele!

Parimate õpilaste vastuvõtt

6. juuni möödus koolis erilise tähelepanu pööramisega meie parimatele õpilastele. Tähelepanu said parimad sportlased ja nende juhendajad. Nendele oli esinema tulnud sõudja Allar Raja.

Õhtusel vastuvõtul oli kutsutute hulgas parimad õppurid ja edukalt aineolümpiaadidel või - konkurssidel osalenud õpilased. Üle anti ka kolm Noore Teaduri märki.

Õppida saab kõikjal

Soojad ilmad on meid meelitanud õues õppima.

Pärnu linna 3 - 4. klasside kergejõustikuvõistlused

Pärnu linna 3-4.klasside kergejõustikuvõistlustel saavutasid Nora Otsla  kaugushüppes 1. koha ja 60m jooksus 5. koha.
Kaisa Lensment saavutas palliviskes 1. koha. Võistlustel osalesid veel meie koolist Sireli Kallas, Keitlyn Tammik. Täname osalejaid ja õpetaja Vivika Lassi!

AUDRU KOOLI I TANTSUPÄEV

Osalesime Läänemaa tantsupeol

Audru kooli 3.b klassi rahvatantsurühm võttis eelmisel nädalal osa Läänemaa tantsupeost "Nüüd on minu kord".

9. klassile kõlas viimane koolikell

28. mail kõlas meie 9. klassile viimane koolikell. Soovime neile jõudu eksamiteks ning edukaid valikuid oma järgnevatel õpingutel! Meeleolu tutipeost on võimalik vaadata siit ning pildid asuvad siin.

Lindi jalgpalliturniir

25. mail toimus Audru, Jõõpre, Varbla ja Lindi vaheline jalgpalliturniir. Meie noor võistkond väljus turniirilt III kohaga (meie treener Indrek Joost). Suured tänud Lindi-Lasteaed Algkoolile toreda turniiri korraldamise eest!

Pärnu Aasta huvitegevuse parim õpib Audru Koolis

Aasta huvitegevuse parimateks nimetati sel aastal kolm õpilast, kelle hulgas ka Audru Kooli 5. klassi õpilane  Günther Andreas Vaaro! Õnnitlused!

Algklasside uurimistööde konverents

22. mail toimus 1.-4. klasside uurimistööde konverents. Suured tänud ettekande teinud õpilastele ning nende juhendajatele. Kiidusõnad ka 3. klassidele, kes konverentsi korraldasid. Pildid üritusest asuvad siin.

Klassikatähed tulevad külla

23. mail külastas Audru Kooli populaarne koolikontsertide sari "Klassikaraadio tuleb külla". Koolinoortele olid klassikalist muusikat ja Klassikaraadiot tutvustamas tuntud interpreedid ETV saatest "Klassikatähed". Meie koolis olid ETV populaarsel konkursil "Klassikatähed" osalenud muusikutest Linda-Anette Verte (viiul), Kaspar-Oskar Kramp (tromboon) ja Arko Narits (klaver).

Kontserdisarja eesmärk on pakkuda õpilastele klassikalise muusika kogemust ja äratada nendes muusikahuvi, samuti korraldada noortele muusikutele esinemisvõimalusi ja publikuga suhtlemise kogemust tutvustades põlvkonnakaaslastele klassikalist muusikat, oma pille ja Klassikaraadiot. Kontserdi toimetaja on Johanna Mängel.

Muusikud on esitasid teosed, mis kõnetasid nii noori kuulajaid kui ka kogenud kontserdikülastajaid.

Audru Kooli kontsert ka lindistati ning on Klassikaraadio eetris 1. juunil kell 19.05.

Suured tänud toreda elamuse eest!

Audru Koolis tehakse juba varakult teadust!

Juba teist aastat võtsid Audru Kooli algklassiõpilased osa Tartu Ülikooli muuseumi korraldatavast teadusprojektist. Hullu Teadlase IV teaduskonverentsile "H20, võta kaevust ja joo!" projektis oli rekordarv osalejaid - 14 maakonda, 37 erinevat kooli ja üle 700 õpilase. Žürii koosseis: Hull Teadlane (žürii esimees); Riin Tamm (geenitehnoloog); Heli Lukner (füüsik); Priit Ennet (teadusajakirjanik); Jaan Pärn (geograaf); Kuna Kasak (keskkonnatehnoloog). Kõik meie koolist osalenud klasside esindused pääsesid teaduskonverentsile oma töid esitlema ja ka esikolmikusse.

1A saavutas 3.koha oma vanuseühmas

1B saavutas 2.kohta oma vanuserühmas

3B saavutas 1.koha oma vanuserühmas

Erasmus+ projekti külalised

Sellel nädalal viibivad meie juures Erasmus+ partnerkoolid. Külas on Prantsusmaa, Itaalia ja Poola õpilased ja õpetajad. Ühiselt tegeletakse robootikaprojektiga ning Eesti ja Pärnumaa avastamisega.

Meie kooli laulupäev!

Reedel, 18. mail toimus 48. Laulupäev Audru Koolis. Lisaks toredale kontserdile oli ka õpilastööde näitus. Aitäh kõigile esinejetele, juhendajatele, õpetajatele, korraldajatele!Toimunud sündmuste piltidega on võimalik tutvuda siin.

Hea saavutus males!

Pärnumaa noorte kiirmale meistrivõistlused toimusid 30.aprillil 2018.a. Pärnu spordihallis. Esmakordselt toimusid need kolmes vanusegrupis- kuni 10.a. , kuni 14.a. ja kuni 18.a. poisid-tüdrukud. Osales 28 poissi ja 17 tüdrukut. Kuni 10.a. tüdrukute kuldmedali võitis Lisandra Šapkin ja hõbemedali Janne-Liis Tamm- mõlemad Audru Koolist. Kuni 10.a. poiste seas sai pronksmedali Andero Remmel ja 8.koha Oskar Pentma- mõlemad Audru Koolist. Kuni 14.a. poiste seas Hendrik Välja 7. koha.

Meie laureaadid!

"Kooliteater 2018 KARKSI-NUIA"
Eesti Harrastusteatrite Liit ja Karksi Valla Kultuurikeskus korraldasid põhikoolide kooliteatrite riigifestivali Karksi-Nuias, Viljandimaal.
Osa võtsid kõiki maakondi ja Tallinnat ning Tartut esindavad põhikooli kooliteatrid. Festivalil sai vaadata 17 etendust.
Festivali etendusi analüüsis ja andis tagasisidet Anu Tonts (Teater Vanemuine), Veiko Tubin (vabakutseline näitleja ja helilooja) ja Maret Oomer (teatriõpetaja).

Üks kuuest laureaaditiitlist omistati meie kooli 5.klassi näiteringile! Parima näitleja preemia sai teiste seas ka Günther Andreas Vaaro!

Oleme õnnelikud oma andekate õpilaste ja õpetajate üle!

Jüripäevajooksu tulemused 2018