Huvide näitus

Korraldame õpilaste ja õpetajate hobide tutvustamise päeva.

Kui soovid tutvustada oma hobi/spordiala/tegevust, siis palun täida allolev ankeet.

Oma harrastust saad tutvustada 1. juunil toimuval näitusel spordivahendite/medalite/diplomite/käsitöö jne kaudu.

Registreeri end siin. Registreerimine avatud 26. maini!

Muusikaosakonna kontserdid

Laulupäev 50

Suur tänu kõigile õpilastele, õpetajatele, vilistlastele, lastevanematele ja teistele abilistele, kelle abiga toimus suurepärane kontsert!

Rohkem pilte laulupäeva kontserdist saad vaadata SIIT. Fotograafiks oli Rein Holtsmann.

Audru Kooli 50. laulupäeva kontserdi salvestus.

Salvestus Venda Vinni.

Audru Kooli õpilaste kunstitööde näitus

Kooli õpilaste kunstitööde näitus on seekord virtuaalne.

Vaata kõiki pilte siit.

Kooli 50. laulupäeva tähistamine

Vabariiklik rahvastepalli võistlus

Meie kooli 4. - 5. klasside poiste võistkond saavutas vabariiklikul rahvastepalli võistlusel 4. koha.

Võistkonda kuulusid Hans Marten Hansen, Kenert Kaljura, Remo Pikkur, Heigo Kott, Joonas Otsla, Georg Roose, Martin Talts ja Kuldar Tiron.

Jüripäevajooks

Enne vaheajale minekut toimus Audru Kooli traditsiooniline jüripäevajooks.

Rohkem pilte näed siit.

Võistkonnad ootamas starti (22.04.2022)

Hei vilistlased!

Hei lastekoori ja poistekoori vilistlane!

Ootame teid meiega koos laulma.

Registreeri ennast laulma siin. Registreerida saab veel 2. maini!

Jüripäeva jooks

Audru Kooli jüripäeva jooks toimub sel aastal 22. aprillil kell 18.00. Jooks algab Audru Männituka lasteaia juurest ning lõpeb kooli staadionil.

Peale teatejooksu toimuvad staadionil lasteaia jooksud.

Jooksu kaart:

Rakett 69 laager

Neljapäeval ja reedel oli 7. - 9. klassi õpilastel võimalus osaleda Rakett 69 õpihuvilaagris.

Oli väga vahva!

Kunstinädal

Võrkpalliüritus koolis

Endine Audru Kooli õpilane Raido Lepik korraldab gümnaasiumi aastatööna võrkpalliüritust meie koolis.

Stiilipäev koolis

Vahva kohvernäitus Ilon Wiklandist

Koolis on vahva kohvernäitus Ilon Wiklandist.

2. klassi õpilastele näitas ja rääkis Ilon Wiklandist ja tema loomingust täna õpetaja Kaja Nurk.

Parim noor instrumentalist 2022

"Parim noor instrumentalist 2022" kitarrikonkursi vabariiklikus voorus esindas Lääne-Pärnu regiooni Remo Pikkur. Meie piirkonnas saavutas Remo parimana III koha.
Palju õnne Remo ja õpetaja Erki Reim!

Remo konkursi esitust saate vaadata siit: https://www.youtube.com/watch?v=X4NszwMqBkk
Foto: Rita Talisoo

Laululapsed uusi vallakodanikke tervitamas

Laupäeval, 19. märtsil käisid meie kooli laululapsed Roosi Jääger, Mathilda Aas, Noora Levand, Mairon Schults ja Rasmus Savi koos õpetaja Tiia Tammega tervitamas osavalla uusi kodanikke.

Kevade tervitamine

Esmaspäeval tervitasid algklassid õues kevadet. Mängujuhid tegid nendega vahvaid mänge.

Emakeelenädal koolis

14. - 18. märtsini toimus koolis emakeelenädal. 8. ja 9. klassid kirjutasid e-etteütlust, kõik klassid said moodustada sõnakette ja luuletada.

8. klassidele oli ka VAT-teatri lavalise võitluse töötuba.

Meie õpetaja pälvis Pärnu linna teenetemärgi

Audru Kooli muusikaõpetaja ja koorijuht Tiia Tamm pälvis Pärnu linna teenetemärgi.

Teenetemärgiga nr 157 tunnustatakse Audru Kooli muusikaõpetajat, koorijuhti Tiia Tamme pühendunud ja aktiivse tegevuse eest laulukultuuri edendamisel. Tiia Tamm on alates aastast 1984 Audru Kooli muusikaõpetaja ja koorijuht. Ta on juhendanud poiste-, mudilaste-, laste-, sega- ja naiskoore, tegelenud ansamblite ja solistide juhendamisega ning olnud rahvatantsurühmade kontsertmeister. Tamm on Audru kiriku organist ja juhendab Audru osavalla segakoori. Ta on juba üle 30 aasta olnud Pärnu naiskoori Leelo abidirigent, samuti Pärnumaa muusikaõpetajate ainesektsiooni aktiivne liige. Õpetaja Tiia Tammele on omistatud Audru valla vapimärk.

Loe edasi: https://parnu.postimees.ee/7479459/parnu-teenetemargi-palvib-seitse-suvepealinlast

Toetame Ukraina koolilapsi!

Alamkategooriaid