Head õpilased!

Hooli endast ja oma kaaslastest ning kanna ühistranspordis ja koolibussis maski!*

*maskikandmise kohustus (kuid tervise kaitseks soovitame) ei kehti alla 12-aastastele lastele.

Robootika 3. klassidele

3. klassid osalesid Proge Tiigri õpilasürituse raames "Kolmandate klasside robootikatunnis". Tunni läbiviijateks olid 5.a klassi nutiringi tüdrukud Gerli Anete, Elizabeth ja Õnneliise, keda juhendas ja ka tunnis oli abiks õpetaja Kaja Nurk. Matemaatika arvumaailma prooviti katsetada robotite abil. Õpiti tundma Edisoni robotit ja esmaseid programmeerimise võimalusi.

Poiste päev

Reedel, 20. novembril toimus koolis poiste päev.

Vahetundide ajal said poisid osaleda erinevates tegevustes.

Rohkem pilte saab vaadata siit.

Koidulaulik koolis

19. novembril toimus koolis etluskonkurss Koidulaulik. Sellest võttis osa 29 õpilast, kes olid eelnevalt oma klassist välja valitud.

Pärast pikka kaalumist žürii poolt on tulemused järgmised:

Peakokad koolis

Täna külastas kooli projekt "Peakokad koolis". 8. klasside õpilased said osa võimalusest kokata koos Evari Tšetsini ja Marek Sillaga.

Keeltenädala kokkuvõte

2. - 6. novembrini toimus koolis keeltenädal. 1. - 3. klassi õpilased vaatasid vene ja inglise multifilme, meisterdasid maske ja lahendasid ülesandeid. 4. - 9. klassi õpilased koostasid mõttekaarte, osalesid viktoriinis ja lahendasid samuti erinevaid ülesandeid. Aitäh keeleõpetajatele toreda nädala eest!

Eesti koolilaste metsapostkaart 2020

Meie kooli õpilased Marilin Forsel ja Mona-Mia Rünk osalevad "Eesti koolilaste metsapostkaart 2020" konkursil. Anna ka sina neile oma hääl.

Pildi leiad siit.

Stiilipäev koolis

Keeltenädal

Audru Kool sai Ettevõtliku kooli kvaliteedimärgi

Haridusprogramm “Ettevõtlik kool” omistab tänavu Audru Koolile esimese astme kvaliteedimärgise. Märgiste “Ettevõtlik kool” kasutamise õiguse saavad need koolid, mis vastavad ettevõtliku õppe kriteeriumidele. Ettevõtlik Kool on kaasaegse hariduse kvaliteedimärk, mis on alguse saanud 2006. Ettevõtliku kooli haridusprogrammist on võimalik lugeda edasi nende kodulehel https://evkool.ee/. Uudist meie kooli kohta on võimalik lugeda Pärnu Postimehest.

Noorte rahulolu uuring

6.-26. aastaseid noori kutsutakse osalema noortele suunatud tegevuste rahulolu küsitluses. Küsitlusega kogutakse arvamusi 2020. aasta noorsootöö alaste tegevuste kohta. Noorte arvamus on oluline muutmaks noorsootöö võimalusi kvaliteetsemaks ning noorte vajadustele paremini vastavaks.
Küsimustikule vastamiseks kulub 20-30 minutit, vastuseid oodatakse 29. novembrini. Vastama on oodatud kõik noored – ka need, kes pole noorsootöö tegevustes osalenud. Küsimustiku leiad siit.

Vanapaberi kogumise kokkuvõte

Vanapaberi kogumine on selleks korraks läbi. Kõige suurema koguse vanapaberit kogus 1.b klass, kokku 1784 kg. Võitjaklassile on auhinnaks kinokülastus.

Kõige suurema koguse tõi vanapaberit samuti 1.b klassi õpilane Robert Rüütli - 1100 kg.

Teiste klasside vanapaberikoguseid näed tabelist:

Head koolivaheaega!

Esimene osa õppeaastast jääb kohe selja taha ning õpilased saavad minna väljateenitud puhkusele (19.-25.10.2020).

Koolivaheajal tuleb säilitada ettevaatlikkus. Kutsume kõiki üles veetma seekord vaheaja Eestis. Välisreisid soovitame lükata koroonaviiruse leviku tõttu edasi. Paljudes riikides kasvab nakatumiste hulk jõudsas tempos. Reisisihtkohtades võivad kehtida erinevad piirangud ning arstiabi ei pruugi olla alati hästi kättesaadav. Kui reisimine on vältimatu, tuleb arvestada võimaliku isolatsioonikohustusega. Vaheaja sisustamiseks leiab mõtteid näiteks veebilehelt puhkaeestis.ee. Põnevat avastamist vabas õhus pakuvad kodukoha matka- ja terviserajad.

Noortele on teejuhiks infoportaal Teeviit, kust leiab noortele suunatud teemapüstitusi. Oktoobris pühendub ka Teeviit ka vaimse tervise eest hoolitsemisele.

Hoiame ennast ja oma lähedasi! Ka koolivaheajal tuleb haigena kodus püsida, hoolitseda kätehügieeni eest ning rahvarohketes siseruumides ja ühistranspordis on soovitatav kanda maski.

Pärnu linna ettelugemisvõistluse tulemus

Pärnu linna ettelugemisvõistlusel "Minu vanaisa nägi, kuidas tekkis Munamägi" selgitati kolm parimat, kelle seas on ka Oskar Kuldsaar.

Luulevõistluste tulemused

Vabariiklikult Kalju Lepiku luulevõistluselt tuli meie koolile kolmikvõit.
I-II koht Grete Leas ja Kadi Mumme, III koht Evelin Mets.
Juhendaja Pille Raudla-Loode.
Palju õnne!

Aasta klassiõpetaja

6.oktoobril tunnustas Pärnumaa Omavalitsuste Liit Pärnumaa parimaid haridustöötajaid. Tunnustuse osaliseks sai Audru Kooli õpetaja Kaja Nurk, kes pälvis aasta klassiõpetaja tiitli. Kaja sai ka selle aasta Audru osavalla aastaõpetaja tiitli.

Õnnitleme!

Foto: Haide Rannakivi

Õpetajate päev

Nagu kombeks, andsid täna, õpetajate päeval,  tunde üheksandate klasside õpilased. Kõik said oma ülesannetega ilusti hakkama. Peale tunde toimus kogu kooliperele vahva aktus.

Vanapaberi kogumine

Jalgpalliklubi Poseidon treeningud

Jalgpalliklubi Poseidon ootab oma trenni 4. -9. klassi poisse. Treeningud hakkavad toimuma Audru Koolis reedeti kell 14.00-15.10.

Sel õppeaastal tasub kool osalustasu täies mahus. Registreerida saab kolmapäevani (30. septembrini).

Anna oma osalemissoovist teada siin.

Maailmakoristuspäeval osalemine

Sel nädalal osales mitu meie kooli klassi Maailmakoristuspäeval. Igaüks valis ise aja ja koha kus koristada. Tähelepanu keskmes oli pisiprügi ja suitsukonid, kuid kokku korjati ka muu praht.

Alamkategooriaid