Lipsusõlme tegemise töötuba

Täna, rahvusvahelisel meestepäeval, toimus koolis lipsusõlme tegemise töötuba. Kõigil huvilistel oli võimalus õppida tegema lipsusõlme.

Palju õnne, Läti Vabariik 100!

Carnikava õnnitlused EV 100 puhul Audru Kooli õnnitlused meie sõpruskoolile

Pärnu Võrkpalliklubi näidistreening

Täna oli kõigil võimalik osa saada võrkpalli näidistreeningust, mille viis läbi Pärnu Võrkpalliklubi.

Järgmisest kolmapäevast (21.november) alustab Audru Koolis 3.- 9. klassi poiste võrkpallitrenn. Trenni algus on 13.40 ja treeneriks on Karl Lilles. Kõik huvilised on oodatud. Palun registreeri treeningule siin või teata oma osalemine huvijuhile. Tänasest näidistreeningust on võimalik edasi lugeda ka Pärnu Postimehest.

Lisatud ka video- ja pildikokkuvõte treeningust.

Jutuvestjate konkurss "Kratilood"

Aravetel jutuvestjate konkursil saavutas Kaur Konrad Tamm 4.-6. klasside arvestuses III koha ja Ingrid Pilme 7.-9. klasside arvestuses samuti III koha. Tublid jutuvestjad olid veel Karoliina Usta, Karoliina Kalda ja Annabel Umal.

Teatrifestival Väike Lava

Meie kooli näiteringid osalesid edukalt Viimsi Koolis korraldatud teatrifestivalil Väike Lava.

Kaasa tegid:

2b klassist Otto Linke, Kaspar Pentma, Adeliina Svirbut, Madleen Rüütli, Leela Tasane, Kirke Eha, Elisabeth Mode, Rasmus Koppel, Karl Kregor Kivine, Kristjan Lepp, Uku Kandelin,

4a klassist Eva Lepp ja Birgit Saarnak,

6.klassist  Elisabeth Lindmaa, Emilia Hendrikson, Viola Hambidge, Selina Lebin, Günther Andreas Vaaro, Meribel Merila, Elina Urb, Maria Rubin, Anne-Ly Pogosjan, Emily Visnapuu, Kätlin Saarnak.

6.klassi trupp sai Väikese Vaala peapreemia, 2b klassi trupp sai Eripreemia ning Otto Linke ja Kaspar Pentma said näitlejapreemia.

Laste juhendajaks on Kaire Leetsar, kes sai festivalilt ka lavastajapreemia. Aitäh kõigile kooli esindamise eest!

Code Week

Audru kooli 2B, 3A ja 5.klassi õpilased osalesid 2018. aasta Koodi Nädalal (Code Week 2018). Koodi Nädalal tegid õpilased tutvust Javascript programmeerimiskeelega kasutades Silent Teacher veebirakendust (http://silentteacher.toxicode.fr/) .

Programmeerimisnädal Code Week on Euroopa Komisjoni algatus, mille raames kutsutakse üles kõiki ettevõtteid, organisatsioone ja haridusasutusi rääkima programmeerimisest ja korraldama sellega seotud sündmusi. Eesmärk on populariseerida programmeerimisoskust ja toetada tehnoloogia oskuslikku kasutamist laiemalt, suunates tähelepanu tuleviku töökohtadele ning nendega seotud digioskustele. (https://www.hitsa.ee/uudised-1/code-week-paneb-eesti-programmeerima, 10.30.2018).

Õpilasesindus puud istutamas

Õpilasesinduste Liidu 20.juubeliks kingiti Õpilasesindusele puu, mille nad neljapäeval maha istutasid.

Hingedepäeva küünalde süütamine

Hingedepäeval süttib üle Eesti 8005 küünalt südamehaiguste tõttu lahkunutele. Pärnumaa küünalde süütajateks olid ka Audru Kooli kodutütred.

Robootikapäev Mai Koolis

31. oktoobril toimus Mai Koolis Robootikapäev, millest võtsid osa ka meie robootikahuvilised 3.klassist.

Vaata rohkem pilte pildialbumist.

Malevõistlus "Tere Sügis".

28.oktoobril toimus malevõistlus "Tere Sügis", kus osalesid edukalt ka meie kooli 4B klassi õpilased.

Lisandra Šapkin 2.koht, Janne-Liis Tamm 3.koht ja Oskar Pentma 3.koht.

Aitäh ka õpetaja Eiki Lehemetsale.

Jalgpall kooli

Reedel külastas kooli Eesti Jalgpalli Liidu projekt "Jalgpall kooli".

Toimusid jalgpalli tutvustavad tunnid 1.- 3.klassile. Kõik võtsid aktiivselt osa.

Ettelugemispäev

Veerandi viimasel päeval toimus algklassidele ettelugemispäev, kus lapsed said kuulata muinasjuttu Punamütsikesest.

Samuti laulsid lapsed sügisest ning said teada huvitavaid fakte huntide kohta.

Osalemine Briti nädalal

5.klassi ōpilased osalesid Briti nädala raames Jaamade mängul, kus tuli lahendada põnevaid ülesandeid Ühendkuningriigi kohta.

Stiilinädal

Peale vaheaega on stiilinädal. Ootame rohket osavõttu.

Õpilased Paide Haridusfestivalil

Eile käisid meie kooli õpilased uudistamas Paides "Ettevõtliku kooli" Haridusfestivalil.
Meie alles õpime, kuid naaberkool Jõõpre saavutas oma kogukonna heateo projektiga 3. koha. Palju õnne Jõõpre koolile.

Õpetajate päev

Traditsioonidele kohaselt andsid õpetajate päeval tunde viimase klassi õpilased. Samuti toimus meeleolukas aktus kogu kooliperele.

Musalabor

Tänase Rahvusvahelise muusikapäeva puhul oli koolis külas Musalabor. Lapsed said muusikategemist ise proovida.

Vanapaberi kogumine

Lastevanemate üldkoosolek

Lastevanemate üldkoosolek toimub 4.oktoobril kell18.00 aulas.

Hea vilistlane!

Ootame sind Audru Kooli 79.sünnipäeval jagama oma kogemusi praeguste Audru Kooli õpilastega.

Anna 4.oktoobriks teada, millisele klassile sooviksid oma kogemustest rääkida, aadressil See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud..