1.-4. klasside spordipäev

19. septembril toimus 1.-4. klasside spordipäev. Korraldajaks oli meie endine õpilane ning nüüdne Pärnu Ühisgümnaasiumi 11. klassi õpilane Markkus Saarts, kes sooritas sellega osa oma kohustuslikust aastatööst. Meeleolukat kokkuvõtet spordipäevast on võimalik vaadata siit.

Õpilasesinduse koosolek

19. septembril toimus õpilasesinduse koosolek. Oluliste teemadena pandi paika aastaplaan. Tegeleti kooli sisehindamise ja uue arengukava koostamisega. Tehti ettepanekuid, kuidas muuta kool veelgi edukamaks. Raskele mõttetegevusega kaasnes ka väike kokkamine.

Reedel oli meie kooli staadionil Audru Lasteaia suuremate rühmade spordipäev.

Õpilaspileti dublikaadi väljastamisest

Pärnu Linnavalitsuse 17.09.2018 istungil kinnitati õpilaspileti dublikaadi (õpilaspileti kaotamisel või purunemisel tehakse korduv kaart) maksumuseks 4 eurot koos käibemaksuga. Raha tuleb kanda Pärnu Linnavalitsuse kontole number EE631010220041191010 Selgituseks kool, õpilase nimi, õpilaspileti dublikaatRaha tasumist tõestab lapsevanem koolile.

1.oktoobrist alustab uus ring - FOTOGRAAFIARING

Esimestele klassidele rääkis täna liiklusohutusest noorsoopolitseinik Merilin Allikvee

uudised

Hea lapsevanem!

Tuletame meelde, et alates sellest õppeaastast käib Pärnu haridusteenuste süsteem ARNO kaudu pikapäevarühma (PPR) toidu maksmine ning muusika- ja kunstiosakonda registreerimine, lepingute sõlmimine ja osalustasu maksmine.

Palume Teil kindlasti kontrollida, et taotlused ja lepingud oleks teie pool allkirjastatud. PPR puhul märkige ära, mis päevadel laps EI söö. Toiduraha a 0.40 päevas tuleb maksta ette ning makstud summalt arvestatakse päevaraha maha.
Toitlustamine algab esmaspäeval, 10. septembril ning võimalik on süüa vaid neil, kes on raha maksnud. Järelarvestust ei ole võimalik selles süsteemis teha.
ARNO kasutusjuhend lapsevanemale on leitav SIIT ning PPR eine maksmise kasutusjuhend SIIT.

Turvalist kooliteed

Juhime tähelepanu, et meie parklasse saabuvad ka bussid. Sellepärast ei tohiks peatuda ja parkida kujutataval ringil. Turvalist kooliteed kõigile!

Türgi nädala tantsuetendus meie koolis

5. septembril külastasid meie kooli Pärnus toimuva Türgi nädala raames Türgi pealinnast, Ankarast pärit rahvatantsijad. Meeleoluka etenduse järel tutvuti ka meie koolimajaga.

1. september 2018 Audru Koolis

Lipupäev

Audru Kooli osalemine EESTI LIPU PÄEVAL

Pärnumaa Laulupidu

Audru Kooli õpilaste osalemine Pärnumaa laste laulupeol "Õnn on peidus minu kodus" 2. juunil 2018. Suured tänud esinejatele, saatjatele ja juhendajatele!

Parimate õpilaste vastuvõtt

6. juuni möödus koolis erilise tähelepanu pööramisega meie parimatele õpilastele. Tähelepanu said parimad sportlased ja nende juhendajad. Nendele oli esinema tulnud sõudja Allar Raja.

Õhtusel vastuvõtul oli kutsutute hulgas parimad õppurid ja edukalt aineolümpiaadidel või - konkurssidel osalenud õpilased. Üle anti ka kolm Noore Teaduri märki.

Õppida saab kõikjal

Soojad ilmad on meid meelitanud õues õppima.

Pärnu linna 3 - 4. klasside kergejõustikuvõistlused

Pärnu linna 3-4.klasside kergejõustikuvõistlustel saavutasid Nora Otsla  kaugushüppes 1. koha ja 60m jooksus 5. koha.
Kaisa Lensment saavutas palliviskes 1. koha. Võistlustel osalesid veel meie koolist Sireli Kallas, Keitlyn Tammik. Täname osalejaid ja õpetaja Vivika Lassi!

AUDRU KOOLI I TANTSUPÄEV

Osalesime Läänemaa tantsupeol

Audru kooli 3.b klassi rahvatantsurühm võttis eelmisel nädalal osa Läänemaa tantsupeost "Nüüd on minu kord".

9. klassile kõlas viimane koolikell

28. mail kõlas meie 9. klassile viimane koolikell. Soovime neile jõudu eksamiteks ning edukaid valikuid oma järgnevatel õpingutel! Meeleolu tutipeost on võimalik vaadata siit ning pildid asuvad siin.

Lindi jalgpalliturniir

25. mail toimus Audru, Jõõpre, Varbla ja Lindi vaheline jalgpalliturniir. Meie noor võistkond väljus turniirilt III kohaga (meie treener Indrek Joost). Suured tänud Lindi-Lasteaed Algkoolile toreda turniiri korraldamise eest!