49. Laulupäev

17. mail toimus Audru Koolis traditsiooniline Laulupäev. See sündmus oli järjestikulise numbriga juba neljakümne üheksas. Järgmine aasta ootab meid ees juba juubel! Täname kõiki esinejaid ja nende juhendajaid!

Tomuski kirjandusmängu kostüümipidu

Ülejõe Põhikoolis toimus eile kostüümipidu ja kohtumine kirjanik Ilmar Tomuskiga Tomuski kirjandusmängus osalenud õpilastele.Üritusel osalesid meie kooli 2.a, 2.b ja 3.a klassi võistkonnad.
2.b klassi võistkond (Otto Linke, Kaspar Pentma, Joonas Otsla, Elisabeth Mode, Karl Kregor Kivine) esitas kõigile oma dramatiseeringu Ilmar Tomuski lugude põhjal ning võitis sellega eripreemia - Parim 2. klasside võistkond.

Õhuliini paigaldamine kooli territooriumil

Kooli territooriumi lähedal hakatakse paigaldama õhuliini. Jalakäijate ohutuse tagamiseks suletakse osa parklast ning üks parkla sissesõidutee.

Lisaks paigaldatakse piirdeaiad jalakäijate suunamiseks ning juhtmete alla jalakäijate tunnel.

Orienteeruv tööde aeg 16.05-29.05.2019.

Töömaa ohutuse eest vastutab Keit Kondike, See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud., 56887483

Hullu Teadlase V teaduskonverents "Mine metsa!

2.b klassi õpilased osalesid Tartu Ülikooli korraldatud Hullu Teadlase V teaduskonverentsi "Mine metsa!" finaalüritusel. Õpilased tutvustasid oma uurimistööd, kuulasid teiste osalejate ettekandeid, vaatasid põnevaid katseid ning külastasid Hullu Teadlase kabinetti. Konverentsil tehti ka kokkuvõtteid saadetud uurimistöödest.
 2. klasside üldarvestuses said meie kooli 2. b klassi õpilased eripreemia (Madleen Rüütli, Adeliina Svirbut, Leela Tasane, Emma Pärnapuu) ja I koha (Otto Linke, Kaspar Pentma, Joonas Otsla, Oliver Ollino).

Lendur tunnis

10. mail toimus külalistund lenduriga. 9. klassi füüsikatunnis olid külas Mart Lubi ja Aleksander Seeman lennuettevõttest Fort Aero. Kapten Mart Lubi rääkis õpilastele lennuki juhtimisest ja tutvustas lendamise olulisi aspekte.

Kooli 49. laulupäev

Heategevuslik teatejooks Pärnus

Eile toimunud heategevuslikul teatejooksul Pärnu Rannapargis osalesid ka meie kooli 5., 6. ja 8. klassi õpilased.

Teatejooksu eesmärgiks on propageerida laste tervislikku eluviisi ja muuta liikumisharjumusi.

Üle kogu Eesti jooksid lapsed nende heaks, kes on kaotanud liikumisvõime.

Audru Kooli talgud

4. mail koristasid Audru Kooli talgulised sadu kilosid jäätmeid. Korrastatud ala on peagi kasutusel sportimise ja vaba aja veetmise kohana.

Avatud uste päev

Jüripäeva jooks

23. aprilli õhtul toimus Audru Kooli Jüripäeva jooks.  Meeleolukale jooksule andis suurepärase panuse ka imeilus ilm. Täname kõiki osalejaid ning kohtumiseni järgmisel jooksul!

Eelkooli pidu

18. aprillil toimus eelkooli pidu. Jagasime eelkooli lõpetajatele tunnistusi ning sõime ühiselt kooki.

Muusikaosakonna kevadkontsert

Teisipäeval, 16. aprillil toimus Audru Kooli muusikaosakonna kevadkontsert.

Kõlas hea muusika tublide laste esituses.

Pilte saab vaadata siit

Kodutütarde ja noorkotkaste maasitkumäng

6. aprillil osalesid Audru kooli kodutütred ja noored kotkad Valgamaa KT ja NK maastikumängul Harglas.

Nooremas vanuseastmes saavutasid I koha Selina Lebin, Karola Rammo ja Hanna-Liisa Sutt.

Keskmises vanuseastmes saavutasid III koha Günther Andreas Vaaro, Silvia Villemson ja Maria Rubin.

5. kohale tulid Jakob Läänemets, Rihard Rokk, Mehis Vanatoa ja Alvar Kästik.

Tubli 9. koha said Sten Sepp, Anti Paugus ja Siim Silver Seos. Kokku osales 47 võistkonda.

Täname õpetaja Kai Orastet!

8. klasside keemiaviktoriin

15. aprillil toimunud Pärnu linna 8. klasside keemiaviktoriinil saavutas meie kooli võistkond koosseisus Andra Küber, Kärol Pass, Jakob Läänemets ja

Noel Rünk III koha.

Tubli töö! Aitäh ka õpetaja Ülle Varesele!

Soome kooli külastus

8.-10. aprillil külastas Audru Kooli 11-liikmeline külalisseltskond Soome Vabariigist. Vaata fotomeenutust pildigaleriist.

Muusikaosakonna kevadkontsert

Audru Kooli muusikaosakonna kevadkontsert toimub 16. aprillil kell 18.00.

Enne kontserti toimub lastevanemate koosolek ja üleval on ka kunstiosakonna näitus.

Jüripäeva jooks

Selle aasta jüripäeva jooks toimub 23. aprillil kell 18.00.

Jooksuraja kaart

Maakondlik teatrifestival

24. märtsil toimus Sauga Mustas Majas maakondlik teatrifestival.

Sellest võttis osa ka meie kooli 6. klassi näitering.

Pildid tegi Danel Rinaldo.

Laulupeo II eelproov

Esmaspäeval, 25. märtsil toimus Pärnu Kontserdimajas laulupeo II ettelaulmine, kus osalesid ka meie kooli poiste- ja lastekoor.

Mudilaskoori ettelaulmine on 4. aprillil.

Siis jääb üle ainult tulemusi oodata!

Pärnumaa playback

Laupäeval, 23. märtsil toimus Strandis Pärnumaa Playback 2019. Võistlustest võtsid osa meie kooli 2.b klassi esinejad ja 6. klassi tüdrukud.

2.b klass esines looga Verona, 6. klassi tüdrukud esitasid Varvara Eva Tali loo Malenkaja devotška.

2.b klass sai kostüümide ja solistide eripreemia.

Fotod: Pärnumaa Playback