eKool  Google Drive Facebook Audru Vald BussiliiklusMenüü 

Vaktsineerimisinfo

Head õpilased ja lapsevanemad!

Selleks, et peagi saabuvale sügisele võimalikult julgelt vastu minna – käia koolis ja trennis, kohtuda sõpradega, tegeleda hobidega ja nautida meelelahutust – on parim lahendus lasta end vaktsineerida koroonaviiruse vastu. Suur tänu kõigile, kes on seda juba teinud. Teist igaühe panus on oluline selleks, et saaksime hoida sügisel Eesti elu avatuna.

Vaktsineerida saavad Eestis kõik alates 12. eluaastast. Kui teha praegu esimene vaktsiinisüst, on veel piisavalt aega, et kooliaasta alguses vaktsineerimiskuur lõpetada.

Vaktsineerimine on praegu parim viis iseend ja oma lähedasi kaitsta. Vaktsineerimine annab nakatumiste hulga kasvades ja uute piirangute rakendumisel palju suurema tegutsemisvabaduse ning lihtsustab igapäevaseid toimetusi – vaktsineeritud inimesed ei pea jääma lähikontaktsena eneseisolatsiooni, saavad lihtsamalt reisida ning külastada üritusi ilma testimata.

Vaktsineerimiskuuri toime kestab vähemalt aasta. Vaktsineeritutele antakse ELi vaktsineerimise digitõend, mis kehtib samuti vähemalt ühe aasta ja mida saab kasutada reisimisel ja üritustel. 

Alaealistel palume vaktsineerima minna koos lapsevanema või seadusliku esindajaga. Vaktsineerima minnes tuleb kindlasti kaasa võtta isikut tõendav dokument. Kui tunnete end haigena või olete lähikontaktsuse tõttu isolatsioonis, siis tuleb vaktsineerimine edasi lükata. Neid, kes on COVID-19 haigust põdenud, oodatakse vaktsineerima 4–6 kuud pärast tervenemist ja neil tuleb teha vaid üks kaitsesüst.

Praegu saab paljudes maakondades vaktsineerida end ka eelregistreerimata.

Kuidas saan vaktsineerima?

-         Kõige lihtsam on helistada telefonil 1247, kust saab infot kõige lähemate vaktsineerimispunktide kohta ja kus saab juba ka kohe aja broneerida. Samuti saab sealt infot ilma eelregistreerimiseta vaktsineerimisürituste kohta.

-         Aega on võimalik broneerida digiregistratuuris www.digilugu.ee. Alaealisele saab aja broneerida tema seaduslik esindaja.

-         Värske info vaktsineerimise võimaluste kohta (sh kaart) on alati üleval ka veebilehel https://vaktsineeri.ee/covid-19/lahen-vaktsineerima/

Haridus- ja Teadusministeerium
Eesti Haigekassa

 

 

 

Kunstiosakonna linnalaager

15.juunil olid Audru Kooli kunstiosakonna õpilased linnalaagris ning käisid Maarja-Magdaleena Gildis meisterdamas.

Pingi avamine

Täna avasime pingi meie kooli laulupäeva loojale Aili Tammele ja hoidjale Tiia Tammele.

 

 

Viimase koolipäeva aktus

Täna toimus selle õppeaasta viimane koolipäev. Tähistasime seda aktusega, kus tunnustati parimaid õppureid ja tublisid kooli esindajaid.

Pilte saab näha siit.

 iin.

9. klasside lõpuaktus

Viimane koolipäev

Koolivormi tellimine uueks õppeaastaks on kuni 15. juunini 2021

Kuni 15. juunini 2021 on võimalus tellida uueks õppeaastaks koolivormi.

Tellimise info

Audru Kooli koolivormi valmistajaks on Houstex OÜ (Koolivorm.ee). Koolivormiga on võimalik tutvuda ja tellida keskkonnas, mis asub siin: KOOLIVORM.EE.

http://koolivorm.ee/category/kuidas_tellida
Sisse saab logida lehe paremast ülemisest nurgast.
kasutajanimi: audru
parool: kool

Tutipäev

Täna oli 9. klasside viimane koolipäev.

Toimus klassijuhatajatund ja väike tutipäeva aktus, kus olid üheksandikke tervitamas 1. klasside õpilased. Rohkem pilte saad vaadata siit.

Ees ootavad veel eksamid. Soovime teile edu!

 

Õuesõppepäev

20. mail toimus Liikuma Kutsuva Kooli raames õuesõppepäev. Kogu koolipäev möödus õues liikudes ja õppides. Rohkem pilte leiad siit.

3.a klass on alates 17. maist kuni 22. maini distantsõppel

Audru Kooli 3.a klass on alates 17.maist kuni 22.maini 2021 distantsõppel. Distantsõppele on 3.a klass saadetud koostöös Terviseametiga ning kooskõlastatud Pärnu Linnavalitsuse haridusosakonnaga.

Teistele klassidel jätkub kontaktõpe koolimajas, kuid palume haigusnähtudega laps koju jätta ning võtta ühendust perearstiga. 

Kõik koolis

Hea õpilane ja lapsevanem!
 
Alates esmaspäevast, 17. maist toimub Audru Koolis kontaktõpe kõikidele klassidele ja huvikooli õpilastele koolimajas.
Kõikidel õpilastel (vähemalt 12. eluaastast alates) palume kanda maski. Vaata lisaks: https://www.hm.ee/et/koroona
 
Kui pere on käinud reisil või on peres haigestunud pereliige, palume jääda isolatsiooni ka õpilasel.
 
Distantsõppe toidupakid (5. - 8. klassi õpilastele v.a 6c) antakse kätte 18. mail 5. - 6. klassi õpilastele ja 20. mail 7. - 8. klassi õpilastele.
 
Püsigem terved!

Õppetöö 03.-07.05.2021

Hea õpilane ja lapsevanem!
Alates esmaspäevast, 3. maist toimub Audru Koolis kontaktõpe koolimajas 1.-4. klassidel, 6. c klassil ning 9. klassidel.
 
Püüame hoida õpilased ühes klassiruumis, et vähendada kontakte. Liigume majas võimalikult vähe ringi.
1.-3. klassid on oma klassiruumides III korrusel.
4A - 205
4B - 208
9A - 209
9B - 116
9AB ühised tunnid toimuvad aulas.
 
Kõikidel õpilastel (vähemalt 12. eluaastast alates) palume kanda maski.
 
Huvikoolis toimuvad muusikaosakonna individuaaltunnid ning rühmatunnid oma klassikaaslastega.
Distantsõpe jätkub kunstiosakonna õpilastele ning nende tunde ning teisi huviringe majas sees ei toimu.
Palume võimalusel ka pikapäevarühma lapsi mitte jätta.
 
Kui pere on käinud reisil või on peres haigestunud pereliige, palume jääda isolatsiooni ka õpilasel.
 
5.-8. klasside õpilastel jätkub distantsõpe. Õpilastel antakse toidupakid distantsõppe päevade eest hiljem.
 
Püsigem terved!

Uute toidupakkide tellimine

Kool väljastab ainult sooviavaldajatele toidupakid (1. - 9. klass, 5 koolipäeva eest). Selleks palun täita e-koolis olev vorm. Vastuseid ootame kuni 26. aprilli kella 19.00-ni. Toidupakke hakkame väljastama söökla tagaukse kaudu 29. ja 30. aprillil kell 7.30-14.00.

Palun kõigil sooviavaldajatel pakkidele järele tulla!

Lisainfo või kokkulepped muul ajal toidupakkide kättesaamiseks palume kirjutada e-postil: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud..

Toidupakid on valmis ja ootavad lapsevanemaid

Toidupakid on valmis ning ootavad väljastamist.

Toidupakid on kohal ning palume võimalusel juba sellele järele tulla. Väljastame pakke juba täna (06.04.2021) kuni kella 14.00-ni ja homme kell 7.30-14.00. Kui olete arvestanud, et saate paki esialgsel ajal, siis sellel ajal saate samuti toidupakid kätte.

Aprill on aktiivse liikumise kuu

Võta osa aktiivse liikumise kuust!

Uute toidupakkide tellimine (29.märts kuni 16.aprill toidupäevade eest)

Kool väljastab ainult sooviavaldajatele toidupakid (14 koolipäeva eest). Selleks palun täita e-koolis olev vorm. Vastuseid ootame kuni 4. aprilli kella 19.00-ni. Toidupakke hakkame väljastama söökla tagaukse kaudu 8. ja 9. aprillil kell 7.30-14.00. Palun kõigil sooviavaldajatel pakkidele järele tulla! 

Kevade fotokonkurss

Ootame õpilaste ja õpetajate fotosid kevadest!

Huvikooli distantsõpe

Audru Kooli huvikooli õpilased on distantsõppel. Huvikooli tasu on märtsikuu eest vähendatud 50%.

Emakeelepäev

Ka sel õppeaastal jääb emakeelepäeva tähistamine koolis distantsõppe tõttu ära. 

Siit leiad emakeelepäeva viktoriini, mida saad kodus lahendada.

1. - 3. klass: siin.

4. - 9. klass: siin.

Abiks õpilasele ja lapsevanemale

Head õpilased ja lapsevanemad!

Kui tunned, et distantsõpe on raske, oled jäänud hätta, sul on mõni mure, soovid nõu või abi, pöördu julgelt koolisotsiaalnõustaja või koolipsühholoogi poole.

Koolisotsiaalnõustaja töö eesmärk on käitumis-, kohanemis- ja õpiprobleemidega õpilase tegutsemisvõime ja toimetuleku toetamine. Koolisotsiaalnõustaja ülesanneteks on probleemide ennetamine, hindamine ja leevendamine. Koolisotsiaalnõustaja tegevusvaldkonda kuuluvad koolikohustuse mittetäitmine-, õpi-, käitumis-, ja kohanemisraskused, koolivägivald ja sotsiaalne tõrjutus.

Audru Kooli sotsiaalnõustaja on Gerli Sutt, mobiil: 5399 1400, See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

 

Koolipsühholoogi põhitööülesanne on õpilaste, õpetajate ja lapsevanemate psühholoogiline nõustamine (individuaalne ja grupinõustamine). Koolipsühholoog juhindub lapse/nooruki heaolust ja arengu toetamisest. Nõustab seoses õpiraskustega, käitumis-, kohanemis- ja emotsionaalsete probleemidega.

Audru Kooli psühholoog on Siim Schvede, mobiil: 5687 8590, See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

 

Lisaks toetavad õpilaste vaimset tervist Peaasi ja Lasteabi veebilehed. Peaasi.ee pakub noortele vanuses 16-26 vaimse tervise teemal nõustamist videosilla või kirjaliku e-nõustamisena.

Lasteabi telefon 116111 on suunatud igas vanuses lastele ning töötab 24/7, nõu saab küsida ka veebivestluse kaudu.

Alamkategooriaid