LAULU- JA TANTSUPEOLISED

XXVII laulupeol ja XX tantsupeol osales meie koolist 6 kollektiivi 72 laulja ja 46 tantsijaga (lisaks pererühmade 16 täiskasvanut). 14 õpilast osalesid lauljana ja tantsijana mõlemal peol. SUUR AITÄH KOLLEKTIIVIDE JUHTIDELE - TIIA TAMM, ANNELY KUNINGAS, CLELIA MADI, MAIE KALBUS! Õpilaste saatjatele: Sirje Aija, Margarita Nevidemskaja, Ene Alunurm, Karin Sikkal, Peep Eenraid, Kuldev Suits.

SUUR TÄNU KÕIGILE OSALEJATELE!

Kooli kokkutulek

9. klassi lõpuaktus

Ilusat suvevaheaega!

Viimase koolipäeva aktus

Täna toimus selle õppeaasta viimase koolipäeva aktus. Tänati kõiki tubli töö eest ja jagati parimatele kiituskirju.

Jakob Läänemets osales Pärnumaa Omavalitsuste Liidu korraldatud tänupäeval

6. juunil toimus Pärnumaa Omavalitsuste Liidu (POL) korraldatud parimate õpilaste vastuvõtt. Kutsutute seas oli ka Audru Kooli 8.a klassi õpilane Jakob Läänemets.

Kooli II tantsupäev

Täna toimus Audru Kooli II tantsupäev. Sellest võtsid osa 1.-4. klassid, õpetajate tantsurühm Meie Valla Eided ja poiste rühm Hallid Sõnnid.

Aitäh kõigile tantsijatele meeleoluka kontserdi eest!

Rohkem pilte pildigaleriist.

Kogukonnapäev Audru Koolis

5. juunil toimus Audru Koolis  Kogukonnapäev. Selle käigus kaardistati olulisemad probleemid meie noorte jaoks ning ühiselt püüti leida ka lahendusi. Kogukonnapäev lõppes õhtul osavallakeskuses, kus oli kaasatud probleemide lahenduste otsimisse ka osavallajuht, Politsei ja Päästeameti esindajad. Suured tänud Pärnumaa Arenduskeskusele, kes päeva juhtis. Rühmajuhtideks olid meie koolis Daisi Sprenk  (Pärnumaa Arenduskeskus), Merle Einola (Pärnumaa Arenduskeskus), Margit Vellend (Audru Noortekeskus), Jekaterina Põldots (Audru Kultuuri- ja Spordikeskus), Peep Eenraid (Audru Kool). Koolipäev lõppes õpilaste ja õpetajate vahelise jalgpallikohtumisega, mille võitsid õpilased!

Kogukonnapäeva kokkuvõtted

Õpetajate võistkond

Viimane koolipäev

Mälumängu viimane voor

Täna toimusid selle õppeaasta mälumängude viimased voorud.

Tabelist näed lõppseisu.

Audru Kooli II tantsupäev

Tublide tänupidu

Neljapäeval, 30. mail toimus koolis kaks tänupidu. Päeval oli vastuvõtt tublidele sportlastele ja teatritegijatele ning õhtul tublidele õppijatele ning neile, kes olid kooli esindades saavutanud häid kohti. Edu ja jaksu kõigile ka edaspidiseks! Vaata rohkem pilte pildigaleriist.

Jalgpallivõistlused Lindi karikale

Viimasel maikuupäeval toimusid jalgpallivõistlused Lindi karikale. Meeleoluka ja põneva turniiri võitis Lindi Lasteaed-Algkool.

Algklasside uurimistööde konverents

Täna toimus algklasside uurimistööde konverents, kus õpilased esitlesid tehtud uurimusi ka teistele õpilastele.

Oli põnev hommikupoolik.

Tutipäev

Täna oli 9. klasside viimane koolipäev.

Toimus tutipäeva aktus ja klassijuhataja tund.

Ees ootavad veel eksamid. Jõudu ja jaksu teile!

Muusikaosakonna hommikukontsert

Täna toimus koolis Audru Kooli muusikaosakonna hommikukontsert. Lisaks meie õpilastele esinesid ka Pärnu Muusikakooli ja Pärnu Kunstide Maja flöödiõpilased.
Aitäh toreda kontserdi eest! Rohkem pilte leiad https://bit.ly/2HGphMV

Kodutütarde ja Noorkotkaste pidulik koondus

Esmaspäeval toimus koolis Kodutütarde ja Noorkotkaste pidulik koondus, kus andsid vande ka 6 uut kodutütart.

49. Laulupäev

17. mail toimus Audru Koolis traditsiooniline Laulupäev. See sündmus oli järjestikulise numbriga juba neljakümne üheksas. Järgmine aasta ootab meid ees juba juubel! Täname kõiki esinejaid ja nende juhendajaid!

Tomuski kirjandusmängu kostüümipidu

Ülejõe Põhikoolis toimus eile kostüümipidu ja kohtumine kirjanik Ilmar Tomuskiga Tomuski kirjandusmängus osalenud õpilastele.Üritusel osalesid meie kooli 2.a, 2.b ja 3.a klassi võistkonnad.
2.b klassi võistkond (Otto Linke, Kaspar Pentma, Joonas Otsla, Elisabeth Mode, Karl Kregor Kivine) esitas kõigile oma dramatiseeringu Ilmar Tomuski lugude põhjal ning võitis sellega eripreemia - Parim 2. klasside võistkond.

Õhuliini paigaldamine kooli territooriumil

Kooli territooriumi lähedal hakatakse paigaldama õhuliini. Jalakäijate ohutuse tagamiseks suletakse osa parklast ning üks parkla sissesõidutee.

Lisaks paigaldatakse piirdeaiad jalakäijate suunamiseks ning juhtmete alla jalakäijate tunnel.

Orienteeruv tööde aeg 16.05-29.05.2019.

Töömaa ohutuse eest vastutab Keit Kondike, See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud., 56887483