eKool  Google Drive Facebook Audru Vald BussiliiklusMenüü 

2004

9. klass

Madis Armas

Karoliine Bauman

Allar Hallmägi

Eleri Hanson

Roland Heinsoo

Johanna Joonas

Kristi Kahest

Sander Kaljurand

Kristo Kaup

Liina Kimmel

Kirti-Kai Kruusalu

Kerli Kunto

Silvi Kunto

Liisa Kunto

Hellevi Kuusk

Liis Lepik

Erko Liier

Ranol Liivrand

Sandra Lindmaa

Maiu Lünekund (kiituskiri)

Reimo Mets

Olesja Morozova

Tanel Mäger (kiituskiri)

Kairi Nõmmik

Kadi Oja

Keria Palu

Heiko Peedi

Priit Peeters

Kaido Põldsam

Kati Raik

Anneli Rand

Reio Rand

Reeli Rehe

Hille Rokk

Karin Rämson

Kadi Saar

Erika Selter

Evaliise Silla

Nele Suvi

Rain Talisoo

Rando Tamm

Reeli Tepp

Sandra Tsukker

Timo Vahtramäe

Teresa Varik

Janek Vesik

Ülari Viik

Madis Viir

20. lend

Kristjan Bauer

Regina Kallas

Merle Kiveste

Triin Klamas

Kaido Kruusalu

Mario Metsoja

Hedvika Murd

Raido Palu

Hero Prins

Kärt Puhkan

Alice Pulk

Reimo Raja

Reelika Selter

Alvar Siitan

Helerin Sutt

Tiiu Tali

Triin Tamm (hõbemedal)

Piret-Brigitta Tasuja

Krista Tatra

Maanus Urb

Mari-Liis Vister

Katrin Zagorski

 

Klassijuhataja Vivika Lass

 

 



 

2007

9. klass

Liis Aarn

Angelika Alamaa

Elvis Elblaus

Andres Ervin

Martin Ervin

Diana Glebova

Silver Heinsaar

Toomas Ilp

Triinu Joosep

Riho Juhalo

Helena Kährik

Martin Kala

Elke Kappak

Koidu Killing

Marko Koppel

Karl Kuningas

Eedi Kunto

Rain Kästik

Taaniel Laimets

Ardo Laul

Sigrid Leesment

Eva-Liisa Lepik (kiituskiri)

Janno Liivrand

Elis Liivrand (kiituskiri)

Konstantin Malinovski

Nikolai Malinovski

Sergei Malinovski

Marek Mets

Lauri Monso

Marianne Muns

Miriam Mõttus

Kaisa Pajula

Reijo Peedi

Madis Pertel

Laurits Puust (kiituskiri)

Karet Põldsam

Siim Põrk

Sille Pärn

Kelly Ranne

Maarite Robeznieks

Merlin Roodus

Hanna Maarja Safronova

Silver Samarin

Siim Sepp

Ailar Tamm

Merli Tarkus

Reeni Tepp

Marju Tõnisson

Silver Uibopuu

Elari Vettik

Guido Viljaste

Helena Väiko

 

Klassijuhatajad Mercedes Merimaa ja Kersti Põllu 

23. lend

Eleri Anson

Roland Heinsoo (hõbemedal)

Johanna Joonas (hõbemedal)

Anþela Järve

Kristi Kahest

Priit Kappak

Kristo Kaup

Liina Kimmel

Maria Kivistik

Kirti-Kai Kruusalu

Merili Kuntu

Janeli Künnap

Malle Leetsar

Erko Liier

Sandra Lindmaa

Tanel Mäger (hõbemedal)

Kairi Nõmmik

Diana Post

Anneli Rand

Hille Rokk

Karin Rämson

Jüri Saar

Kadi Saar

Erika Selter

Evaliisa Silla

Rain Talisoo

Reeli Tepp

Sandra Tsukker

Timo Vahtramäe

Ülari Vendik

Janek Vesik

Ülari Viik

Madis Viir

 

Klassijuhataja Sirje Aija

 

 

 

2008

 9. klass

Andres Andersen

Marten Anger

Herta Danilova

Kristjan Eha

Kristiin Hallik

Mikk Heina

Mare Heinluht (kiituskiri)

Andrus Ilp

Indrek Jalvi

Eveliina Janop

Hendrik Joonas

Rauno Juhalo

Egle Kivikas

Sander Kobolt

Ruslan Konstantinov

Mihkel Koos

Merlin Koppel

Janar Kruusimägi

Ursula Kuningas

Kaur Kuura

Marilin Kuusik

Johannes Kährik

Mariliis Laur

Irma Liiv

Rauno Liivrand

Tanel Mitt

Triin Mäger (kiituskiri)

Siret Mägi

Robert Norman

Asko Nurk

Paula Nõmm

Mareta Nõmme

Martin Ojamaa

Rain Pass

Eike Põldeots

Kadri Põldsam

Kert Põldsam

Mariliis Päev

Kadi Ranne

Mari-Liis Rehe

Marje Reinumäe

Hardi Riis

Signe Sagim

Artur Silm

Reimo Soon

Angelina Säkk

Geit-Sander Taggo

Miko Torokvei

Helena Tõnisson

Madis Tõnisson

Marko Tõnisson

24. lend

Liis Aarn

Annely Aomere

Keterli Hallik

Madis Kaio

Edgar Kollamaa

Katre Koovit

Merilyn Leppik

Ele-Riin Liier (hõbemedal)

Esko Läänesaar

Annika Liivrand (kuldmedal)

Monika Pavlova

Helen Peeterson (hõbemedal)

Liis Poom

Merit Reinhold

Kaisa Saar

Silver Sepp

Dina Soljanik

Kerlin Spiegelberg

Kristina Schults

Anete Tsukker

Jarmo Tael

Evelin Torokvei

Janika Urb

Rauno Väiko

 

Klassijuhataja Kaia Maasalu

 

 

 



2009

9. klass

Triin Aarn

Heiti Bublik

Marite Einland

Andra Ennok

Margus Ervin

Riina Intsar

Kristo Koert

Keidy Leas

Haidi Lobjakas

Taavi Luhamaa

Merlin Mango

Chris Matsalu

Kristiina Monaku

Alex Mölder

Marianna Nõmm

Madis Nõmm

Rauno Peedi

Kertu Põldsam

Karl Martin Põldsam

Kadi Põldsam

Rasmus Post

Carmen Pukk

Rivo Reinumäe

Külli Saadjärv

Siim Saks

Elis Selter

Veiko Selter

Liina Tamberg (kiituskiri)

Merlin Tamm

Andro Tammik

Alar Toomsalu

Kaupo Tõnisson

 

Klassijuhataja Vivika Lass, Silvi Tolmats

25. lend

Erika Adamas

Urmo Gustavson

Siim Hunt

Tauri Hunt

Remo Joosep

Kaijo Killing

Kairin Koovit

Martin Koppel

Kati Kuura

Andreas Kuusik

Siret Leesment

Keiu Lepik, 

Tambet Liiv

Regina Lindmaa

Merilin Nõmm

Annika Palu

Hanna-Liisa Plinte

Keijo Poll

Teijo Poll

Üllar Pärnat

Triin Randväli

Rauno Talisoo

Teele Tilk

 

Klassijuhataja Ülle Vares

 

 



 

2010

9. klass

Kristiina Arro

Katrin Aunes

Glaira Danilova

Marta Heina

Kauri Itter

Raner Järv

Klaid Kaljaspolik

Karina Kanarbik

Deivid Kandelin

Maria Koos

Silver Kull

Taavi Kunto (kiituskiri)

Mariliis Künnapas

Taavet Laimets

Rauno Leinasaar

Sander Lepik

Kersti Liivrand

Kadi Luhamaa

Kirsika Lipp

Jaan Mangu

Kristo Matiisen

Jaan Matiisen

Maria Merila

Rainis Mets

Mario Muns

Morten Paluteder

Mihkel Poom

Carol Pukk

Tõnis Põder

Gady Pärnik

Liina Raja

Kadri Reier

Elerina Säkk

Merilin Seppik

Reemo Sooaru

Kevin Tettermann

Kristo Toomsoo

Agnes Tuur

Siim Vahkel

Kristjan Viir

Kristin Viirsalu

Annely Villiste

Klassijuhatajad Sirje Aija, Evi Klamas, Raul Kirss

26. lend

Liis Aarn 

Angeelika Alamaa

Andres Ervin

Silver Heinsaar

Triinu Joosep

Elke Kappak

Koidu Killing

Marko Koppel

Karl Kuningas

Helena Kährik

Taaniel Laimets

Liisa Lillemets

Konstantin Malinovski

Sergei Malinovski

Marek Mets

Marianne Muns

Madis Pertel

Laurits Puust (kuldmedal)

Kelly Ranne (hõbemedal)

Maarite Robežnieks

Merilin Roodus

Hanna Maarja Safronova (hõbemedal)

Ailar Tamm

Merli Tarkus

Marju Tõnisson

Helena Väiko

 

Klassijuhataja Reene Tammearu

 

 

 

 

 

 

2011

9. klass

Alyona Danelyk

Kristi Jaago

Silvia Jürs

Eerik Kaljaspolik

Kristjan Kuningas (kiituskiri)

Raimond Liivrand

Lisette Liivrand

Eliise Loorents

Helina Lusti

Andreas Lünekund

Raivo Nõmm

Merili Nõmmik

Manuel Oja

Joanna-Marie Põldsam

Risto Pärnapuu

Riko Reepalu

Kristen Saarts

Kaie Selter

Carmen Silberk

Risto Soon

Kevin Tetterman

Sten Tõnisson

Matis Uustalu

Sigrid Vainult

 

Klassijuhataja Kai Oraste 

27. lend

Andres Andresen

Mirko Birk

Kristiin Hallik

Mikk Heina

Mare Heinluht

Hendrik Joonas

Sander Kobolt

Ursula Kuningas

Johannes Kährik

Mariliis Laur

Irma Liiv

Rauno Liivrand

Triin Mäger

Paula Nõmm

Mareta Nõmme

Martin Ojamaa

Jaanika Pettai

Mariliis Päev

Elke Põldeots

Kadri Põltsam

Kadi Ranne

Mari-Liis Rehe

Marje Reinumäe

Sander Rits

Kristjan Sild

Reimo Soon

Kristo Tamm

Helena Tõnisson

Margit Vellend

Allvar Väli

 

Klassijuhataja Tiiu Rätsep

 

 

 



2001

9. klass 

Piret Annusveer

Veiko Aulik

Kristjan Bauer

Viljar Bauman

Andry Blank

Ago Eensalu

Kaisa Eha

Heleli Entson

Janar Jalakas

Raimond Jäärats

Merike Kala

Eljar Kalde

Regina Kallas

Merle Kiveste

Gerli Kodar

Inga Konstantinova

Triin Korjus

Kaido Kruusalu

Eleri Kunto

Allar Lainet

Talmar Maripuu

Marek Matsalu

Mario Metsoja

Martin Murd

Diana Novek

Kristi Ojasaar

Raido Palu

Eiko Pikkur

Timo Poll

Hero Prins

Heleri Pärn

Kätlin Pärnase

Reimo Raja (kiituskiri)

Reelika Selter

Eva Sepp

Alvar Siitan

Tõnis Siitan

Martin Soovik

Helerin Sutt

Tiiu Tali

Riho Talisoo

Pille Talving

Triin Tamm

Piret-Brigitta Tasuja

Krista Tatra

Marco Tiron

Ando Uibopuu

Ergo Uibu

Maanus Urb

Anu Uulimaa

Markus Varik

Mari-Liis Vister

Katrin Zagorski

 

Klassijuhatajad Vivika Lass, Ülle Vares

17. lend

Karel Bauer

Kristjan Hendrikson

Riin Kaljurand

Aet Kase

Jelena Koos

Merike Koppel (hõbemedal)

Sirli Küber

Ervin Leetsar

Mari-Liis Lõhmus

Mihkel Merimaa

Annely Mets

Eiki Põldeots

Raili Rahuoja

Katrin Rea

Mari Rätsep

Ermiko Sprenk

Liisa Sõmersalu (hõbemedal)

Hando Tamm

Monika Urb

 

Klassijuhataja Kersti Rohtmets

   

 

2000

9. klass

Tiina Altmart

Ulvi Armas

Teele Killing

Triin Klamas

Karin Kobolt

Konstantin Konstantinov

Marko Koppel

Taavi Korjus

Gudrun Kunto

Kaili Kunto

Heigo Kuusk

Pille-Riin Künnapas

Nele Lasn

Raivo Leetsaar

Epp Lopsik

Margus Mets

Margot Mets

Helen Mihkelson

Mario Mustasaar (kiituskiri)

Eve Naudi

Elin Nõmm

Maido Oraste

Evelin Ots

Markko Pikkur

Roman Pitškar

Terje Põldeots

Kristin Põldsam

Rain Pärn

Reilika Rannamets

Madis Reier

Raigo Rõõmussar

Pille Savi

Evelin Selter

Marek Sooman

Marili Suits

Nele Sutt

Eneli Sutt

Rita Talisoo

Heimar Tamm

Astrid Tammekänd

Margo Tooding

Indrek Tähtla

Diana Vainonen

Janika Vinnikov

16. lend

Annika Harjakas

Merle Kond

Janika Korn

Jaanus Künnapas

Maiu-Liisa Mikkor

Evelin Mägi

Viljo Naar

Annes Noormets

Marju Rebane

Kadi-Ingel Rotenberg

Signe Samarina

Liina Savi

Raigo Siitam

Domnika Tamm

Riina Tamm

Agnes Ubaleht

Ainar Uulimaa

 

Klassijuhataja Maili Reidla (Sääsk)

 

 



 

1999

9. klassi

Anu Arnemann

Priit Arnemann

Ivo Eensalu

Jürgen Järvelaid

Karmen Kerne

Maria Killing

Kristel Kodar

Helina Korn

Külli Kruusalu

Käddy Kütt

Marko Mets

Rene Mustasaar (kiituskiri)

Pille Naar

Heiko Napp

Silver Paur

Leila Pink

Maigro Rehe

Anne Reimets

Janar Sagim

Kadri Schults

Eneli Seer

Geiu Talts

Helen Tamm

Thomas Tasuja

Sigrid Tohv

Merle Truu

Indrek Viik

Kristi Võsumets

 

Klassijuhataja Harri Lelle

15. lend

Kristi Haab

Margit Holtsmann

Freddy Illak

Ele Kivisild

Tarmo Kollist

Raul Kond

Andres Koodi

Karene Kruusalu

Karmo Kuru

Hille Lääts

Kristi Madissoo

Margit Oja

Elis Põldeots

Ketlin Post

Ave Selter

Ando Siitam

Age Tiko

Liina Üprus

 

Klassijuhataja Tõnu Tamm

 

 

 



1998

9. klass

Karel Bauer

Ivo Bauman

Kristel Bauman

Ivar Eha

Kristjan Hendrikson

Toomas Husu

Kaido Johanson

Aet Kase

Aivo Kiviselg

Jelena Koos

Merike Koppel

Jarek Kruusmaa

Sirli Küber

Ervin Leetsaar

Virmo Lepp

Mari-Liis Lõhmus

Mihkel Merimaa

Annely Mets

Angeelika Mäll

Eiki Põldeots

Raili Rahuoja

Rainer Rand

Ranno Rannaste

Katrin Rea

Steve Rea

Reelika Saard

Ermiko Sprenk

Enely Suits

Kadi Suviste

Liisa Sõmersalu

Raigo Säkk

Riho Tamm

Hando Tamm

Monika Urb

Kadri Viitas

14. lend

Cristina Kaska

Kaupo Karuse

Marge Käsper

Raimo Mihkelson

Harjana Ots

Ahto Pahk

Andres Puusild

Anu Rand

Hardi Rokk

Kätlin-Irene Rubin

Jako Stein

Janne Tamm

Inga Teor

Leeni Vassiljev

Liisi Viik

 

Klassijuhataja Kai Oraste

 

 

 



1997

9. klassi 

 

Berit Akerman

Jorma Arukase

Sven Ende

Tõnis Ennok

Age Kaelusoo

Merle Kond

Janika Korn

Kairi Kroot

Kaarel Kurm

Madis Kuuskmann

Jaanus Künnapas

Gert Meoste

Ly Mets

Evelin Mägi

Viljo Naar

Annes Noormets

Eneli Nõmm

Alvar Põldeots

Jarko Põldsam

Kristo Põldsam

Marju Rebane

Signe Samarina

Liina Savi

Eleri Seer

Raigo Siitam

Heiki Tamm

Domnika Tamm

Riina Tamm

Silver Toomenurm

Agnes Ubaleht

Ainar Uulimaa

Kristiina Viilik

 

 

Klassijuhatajad Vivika Lass, Tiina Pärn

13. lend

 

Carol Illak

Meelis Jurn 

Andres Jäärats 

Triin Kangur

Magnus Kiis 

Reelika Kollist 

Kaidi Köösel

Kertu Laanesoo 

Ahti Laurimäe

Aimar Nahku

Marek Nõmm

Seidi Raid

Margit Raja

Aivi Rand

Anton Raudkivi 

Andra Rõõmussar

Gettrin Selter

Annika Tamm 

Merle Tomast 

Roland Tuulik 

Erkki Vainult

Eve Vendelin

 

Klassijuhataja Ene Kurm

 

 

 



1996

9. klass

Anu Allik

Kristi Haab

Margit Holtsmann

Freddy Illak

Jana Jalakas

Gerli Janson

Gerli Juhkam

Külli Kandelin

Ele Kivisild

Tarmo Kollist

Raul Kond

Viktoria Koor

Raili Koppel

Karene Kruusalu

Karmo Kuru

Kristjan Lepp

Hille Lääts

Sirli Martin

Mati Metsluht

Ene Mihkelson

Ants Närep

Margit Oja

Helen Pitškar

Elis Põldeots

Anu Põldsam

Kaili Rea

Ele Riipus

Ave Selter

Ando Siitam

Cätlin Sillat

Jaan Talving

Kristel Teor

Kalmer Teor

Age Tiko

Gerda Vaino

Liina Üprus

12. lend

Carmen Illak

Leonora Järvet

Marek Leemet

Piret Meinberg

Marge Poll

Tarmo Raid

Kristi Rõõmussar

Brigitha Seimar

Aimi Teor

Tiina Torma

Kadri Volkova

 

Klassijuhataja Sirje Suurevälja

 

 

 



1995

9. klass

Eva Bernhardt

Marko Holtsmann

Sirje Husu

Kaimar Jakobson

Gabriela Järvet

Dorit Kangur

Cristiina Kaska

Ülar Kond

Marge Käsper

Karin Lampp

Martin Lepp

Riina Loginova

Alar Luhaäär

Raimo Mihkelson

Riho Männiksaar

Katrin Nõmm

Jaanus Oja

Harjana Ots

Ahto Pahk

Andres Puusild

Jardo Põldsam

Anu Rand

Hardi Rokk

Kätlin-Irene Rubin

Tarvo Rõõmussar

Gerli Savi

Romek Seimar

Juhan Seos

Jako Stern

Janne Tamm

Inga Teor

Laura Vaiko

Liise Viik

Maria Viik

Ranno Viita

 

11. lend

Anu Husu

Piret Husu

Maie Joosti

Meelis Luik

Merike Luur

Kati Niibo

Maret Noormäe

Madis Nõmme

Merle Põldeots

Kristi Põldots

Lembit Riismaa

Sirli Seliov

Monika Zagorski

Jane Teor

Siina Toos

Jaanika Viira 

 

Klassijuhataja Maili Reidla

 

 



1994

9. klassi 

 

Anneli Aal

Andro Allik

Carol Illak

Meelis Jurn

Triin Kangur

Kaire Kasearu

Magnus Kiis

Annika Kiviselg

Reelika Kollist

Virgo Kreek

Kati-Keiu Kukk

Sirely Kuusk

Kaidi Köösel

Sirje Küber

Kertu Laanesoo

Margus Lasn

Ahti Laurimäe

Veiko Martikainen

Kätrin Metsluht

Lauri Niibo

Marek Nõmm

Rando Nõmm

Aldo Ojamets

Margus Peetsalu

Tarmo Protsin

Seidi Raid

Margit Raja

Aivi Rand

Anton Raudkivi

Arnold Rebane

Hilje Rokk

Andra Rõõmussaar

Gettrin Selter

Annika Tamm

Ketri Tamm

Raiko Tohv

Krista Tomast

Merle Tomast

Roland Tuulik

Monika Tõrva

Eve Vendelin

Kristi Vesselov

Ardo Viita

Erkki Vunukainen

Jaana Õunaid

 

Klassijuhataja Mati Aija

10. lend

 

Agne Aija

Maarja Burkatskaja

Aire Joonas

Mairi Kiis

Maarika Kodasma

Marika Kollist

Marlon Laaneorg

Ave Leppik

Oksana Luur

Aile Ojamets

Kerli Pärnaste

Rainer Ristimets

Siret Saar

Aivi Saartson

Kaisa Veelaid

 

Klassijuhataja Helgi Roots

 

 





1993

9. klass

Marko Aasaleht 

Karin Adams

Kristi Aija

Kristel Akerman

Merike Anderson

Ermo Hanson

Carmen Illak

Aivar Jakobson

Merylin Juurmaa

Leonoora Järvet

Silja Kalmaru

Maarika Kalvik

Andres Karu

Nadezda Koos

Kuido Kungla

Siiri Laanesoo

Lembe Lember

Liia Lepp

Alvar Leppik

Piret Meinberg

Tarvi Osipov

Rainer Põldeots

Marita Protsin

Raido Pukkonen

Tarmo Raid

Kristi Rõõmussar

Mairi Saar

Brigitha Seimar

Iivi Sepp

Regina Siinmaa

Tiina Sukajeva

Mikk Sõmersalu

Rikka Tammela

Aimi Teor

Tiina Torma

Kadri Volkova

 

Klassijuhataja Harri Lelle

9. lend

Kersti Hansberg

Raili Jäärats

Merit Martjan (hõbemedal)

Merje Meister

Andres Metsaots

Marianne Palmer

Ireen Reilandt (hõbemedal)

Imre Rubin

Marika Zagorski

Simo Teesalu

Regina Toodo (hõbemedal)

Riina Vahter

Heidi Veerde

 

Klassijuhataja Tiia Tamm

 

 

 



1992

9. klass

Anu Husu

Piret Husu

Airi Kästik

Meelis Luik

Marko Meoste

Marek Männiksaar

Ülle Naudi

Kati Niibo

Maret Noormäe

Annika Pukkonen

Merle Põldeots

Kristi Põldeots

Ülle Raagmaa

Lembit Riismaa

Sirli Seliov

Viljar Sepp

Monika Zagorskaja

Jane Teor

Tanel Tüür

Jaanika Viira

8. lend

Ave Asumets

Veera Burkatskaja

Anne Kiisler

Alar Kipper

Margot Käsper

Siiri Limm (hõbemedal)

Anneli Mitt

Eve Niinepuu

Marek Põldeots

Kristi Saar

Maie Seppama

Andres Säde

Gerda Tiido

Janek Tomast

 

Klassijuhataja Ene Kurm

 

 

 



2002

9. klass

Silvar Aulik

Germo Blank

Janek Danilov

Merlin Gustavson

Madis Hunt

Kadri Husu

Meelis Kaljumäe

August Killing

Kuido Killing

Signe Kobolt

Krista Kommer

Raigo Kurrik

Kaisu Laks

Allar Limm

Jörgen Loorits

Jaanika Lump

Inga Mustonen

Kristel Põldeots (kiituskiri)

Katrin Rand

Raido Rannamets

Miko Rehe

Reino Rehe

Kermo Roosmäe

Tanel Rämson

Raul Tamm

Riho Tamm

Taavi Tilk

Kätlin Toodu

Janita Õunaid

 

Klassijuhataja Harri Lelle

18. lend

Allan Kartau

Arvo Kiviselg

Helina Korn

Janar Kukke

Evelin Lumi

Rene Mustasaar (kuldmedal)

Pille Naar

Heiko Napp

Silver Paur

Janar Sagim

Kadri Schults

Eneli Seer

Mariliis Sorts

Siim Sorts

Geiu Talts

Thomas Tasuja (hõbemedal)

Sigrid Tohv

Merle Truu

Indrek Viik

 

Klassijuhataja Mercedes Merimaa

 

 

 

 

1991

9. klass

Aveli Aal

Agne Aija

Ahti Aleksandrov

Anu Antso

Maarja Burgatskaja

Elvis Hanson

Aire Joonas

Marek Jääger

Lily Kasearu

Mairi Kiis

Gris Klamas

Kerli Klamas

Marika Kodasma

Marika Kollist

Marek Kukk

Annika Kästik

Kalmer Lainela

Ave Leppik

Erlend Loorits

Janek Lünekund

Rain Magnus

Signe Maripuu

Romel Mihkelson

Aile Ojamets

Annika Ojandu

Andrus Puidet

Aivar Puusild

Kerli Pärnaste

Siret Saar

Aivi Saartson

Toomas Saunanen

Marika Seos

Maivi Talving

Riina Terep

Olavi Vaino

Kaisa Veelaid

Sulev Vendelin

Janek Õunaid

7. lend

Merle Kanarbik

Ene Köösel

Anna Laurimäe

Karel Marksalu

Mikk Nõmm

Villu Pärnpuu

Urmas Pors

Signe Soomann

Anneli Tillart

 

Klassijuhataja Raul Vanatoa

 

 

 



1990

9. klass

 

Andrus Antso

Raili Jäärats

Maarika Jõnts

Annely Kalvik

Kati Koppel

Margit Kuldsaar

Lilia Kuprijanova

Margo Lauk

Imre Lauer

Aadi Laurimäe

Õnne Luik

Merit Martjan

Merje Meister

Andres Metsaots

Ilmari Ott

Marianne Palmer

Janne-Riin Pirn

Kristiina Ranne

Lilly Rauman

Ireen Reilandt

Monika Reinem

Kersti Reinson

Imre Rubin

Agne Saardson

Ave Säde

Andrus Tamm

Janek Tiik

Regina Toodo

Jaana Tomingas

Riine Vahter

Erkki Vainult

Merle Voogel

Marika Zagorskaja

 

Klassijuhataja Mati Aija

6. lend

 

Priit Annus

Karmen Einsenschmidt

Kaire Juhkam

Merle Kallo

Viivika Kodasma

Merike Kuus

Krista Laanesoo

Kalev Lepik

Riina Luik

Anu Oksaar

Teet Paalo

Katriin Peterson

Anneli Poolak

Sirje Seppama

Jane Tamm

Eduard Ubaleht

Villu Voogel

Hermo Veelaid

 

Klassijuhataja Kristjan Saarsoo

 

 

 



1989

9. klass

Kalmer Adams

Andrus Aleksandrov

Gert Avikson

Veera Burgatskaja

Kersti Hansberg

Jaanus Heina

Margus Jurkatam

Madis Jõnts

Romeo Järv

Janek Kannel

Jaanus Karu

Veigo Kasemets

Anne Kiisler

Alar Kipper

Margot Käsper

Mart Laagus

Ille Lauer

Arno Lepp

Siiri Limm

Margit Mattiisen

Meelis Närep

Nele Palm

Marek Põldeots

Merike Põldsam

Ahti Raudberg

Janne Reilson

Kristi Saar

Helen Seil

Reini Siinmaa

Maarja Suits

Andres Säde

Gerda Tiido

Margus Tiik

Janek Tomast

Annika Vits

Ringo Voosalu

5. lend

Raigo Aleksandrov

Kaidi Kanarbik

Siiri Koppel

Raoul Laidoner

Ene Närep

Eneli Ojaste

Tarmo Raudkivi

Riina Ristimets

Tiina Ristimets

Aivo Sulg

Liliana Tammearu

Triin Tanissaar

Mati Udso

Klassijuhataja Hille Siig