eKool  Google Drive Facebook Audru Vald BussiliiklusMenüü

Kahel hommikul on lapsevanemad ära märkinud, et buss nr 65 ei tule peatusesse Eliise tee (suunaga Pärnu-Audru Kool). Oleme nüüd asja uurinud ja selgus, et seda bussi enam hommikul ei tule. Seega palume lastel valida buss nr 25, mis tuleb mõned minutid varem.

Sel nädalal on Audru Kooli ôpilased Erasmus+ projekti "Programming as an innovative way of learning" raames Prantsusmaal. Projektijuht ja eestvedaja on meie õpetaja Karin Sikkal, õpilasi juhendab õpetaja Sten Sang.

Meie kooli kokad osalevad saates "Eesti parim koolikokk". Olles taas läbinud edukalt ühe vooru, jõudsime nüüd stuudiovooru. Pöidlad pihku!

"Audru valla aasta õpetaja 2016" on meie maja õpetaja Kaire Leetsar. Palju õnne koolipere poolt!

Kooli sünnipäeva puhul käisid meil külalised, ansambel Lõõtsavägilased!

Reedel, 30. oktoobril toimus 1. klassidele jäätmekäitluskoolitus “Vares tuleb külla”.

Reedel, 30. oktoobril kell 13.00 sõidab meie kooli õpilasesindus maakondlikusse laagris Tõstamaale.

Teisipäeval, 27. oktoobril toimub loeng Rahatarkusest ruumis 205
3. tund 9. a klass (5A klassi tund 206)
4. tund 9. b klass

Esmspäeval, 26. oktoobril kell 18.00 toimub hoolekogu koosolek õpetajate toas.

Arve tasumisel Audru Vallavalitsusele palume märkida seletusse LAPSE EES- ja PEREKONNANIMI ning kas tasute pikapäevarühma (PPR) või huvikooli (HK) eest. Märkida ei ole vaja arve numbrit. Samas ei pea eraldi tasuma PPR ja HK eest, vaid võib koos ka maksta. Sellisel juhul seletusse LAPSE EES- ja PEREKONNANIMI ning märge: PPR ja HK.

 

Audru Kooli 9.A klassi õpilane Tanel Vaikjärv osales EMLSi üle-eestilise poistekoori KALEV koosseisus edukalt koorifestivalil Kreekas. EMLSi üle-eestiline poistekoor Kalev (dirigendid Hirvo Surva ja Indrek Vijard) sai II koha 21.-26. septembril Paralias (Kreeka) toimunud IV rahvusvahelisel koorifestivalil Music & Sea noortekooride kategoorias ja pääses Grand Prix' vooru, kus koorile omistati eripreemia.

 

Neljapäeval, 15. oktoobril tutvustab õpetaja Sten Sang kõigile õpilastele arvutiõpetuse tunnis programmeerimist. Samuti teeb seda õpetaja Alar Külm oma matemaatika tundides. 

Neljapäeval on meie kooli sünnipäev! Sünnipäeva puhul oleme külla kutsunud koolikontserdi raames kontserdi "Kariibi mere rütmid ja rõõmsad inimesed"

2. tund kontsert aulas 5. - 9. klassile

3. tund kontsert aulas 1. - 4. klassile

Pöörame lastevanemate tähelepanu, et taas on liikvel tume auto, kes kutsub lapsi auto peale. Palun rääkige kodus, et ei tohi võõrastega kaasa minna ning vastavast juhtumist kindlasti teavitada kooli juhtkonda ja koheselt kohaliku politseid.

Algab eelkool! Esimene tund lastele juba 9. novembril! Loe lisaks SIIT