eKool  Google Drive Facebook Audru Vald BussiliiklusMenüü

Juhime tähelepanud, et alates 1. veebruarist toimub liinibusside liikumises muudatusi. Artikli leiab siit - https://parnu.postimees.ee/…/veebruar-toob-linnabusside-gra…

Lisaks leiab busside graafikuid siit - http://www.peatus.ee/#city;parnu-linn

Meie kooli 3.c klass tegi vahva projekti EV100 auks. Õpilased tegid ise lauamänge! Tulemused on muljetavaldavad!

Teisipäeval, 23.jaanuaril käis koolis külalisesinejaks Margaret Lankots, kes rääkis noortele rahast ja selle kogumisest.

Täna külastas Audru Kooli Eesti Evangeelse Luterliku kiriku peapiiskop Urmas Viilma. Külastuse käigus toimus 9. klassi õpilastele tund, kus mõtestati kiriku mõistet ning räägiti võrdlevast religioonist.

Audru Kooli võistkond osales Teaduslahingu Pärnumaa eelvoorus, kust võttis osa 15 võistkonda kümnest koolist. Tegemist on kolmandat korda Eestis toimuva teadusvõistlusega 7.-9. klassi õpilastele. Eelvoorud toimuvad kõigis Eesti maakondades, kus osaleb kokku umbes 600 koolinoort. Nuputamist oli toiduainetehnoloogia, inseneriteaduse, keskkonnateaduste ja teiste teadusvaldkondade aladel. Lisa saab lugeda Pärnu Postimehest.

 

Audru Kooli korvpallipoisid koosseisus Merko Aasaleht, Rolan Broberg, Marko Roosileht, Markkus Saarts, Marten Sai, Jarnet-Jüri Türin-Mölder, Enar Õismets saavutasid 8.–9. klasside poiste Pärnu maakoolide meistrivõistlused korvpallis 1. koha. Nende juhendajaks on õpetaja Taavi Hämarsalu. Sama meeskond tuli ka Pärnumaa meistrivõistlused korvpallis (B-klass) II kohale.

Alates sellest aastast saavad õpilased kanda uhiuusi spordisärke ja pükse, mis saadi kingituseks AS Danspinilt, kes teeb koostööd spordiriiete tootja Hummeliga. Kingitus sai teoks tänu Audru Korvpalliseltsingule ja abivallavanem Priit Annusele.

 

6. jaanuaril toimus Audru Koolis Forseliuse Seltsi juhatuse koosolek, kus toimus arutelu erinevatel teemadel. Tähtsamate teemadena võib välja tuua ees ootava üldkogu ettevalmistamise, loovtööde konkursi korraldamise ning Seltsi finantsküsimustega seotud teemad. Seoses nimetatud teemadega võeti vastu tähtsaid otsuseid, millest peagi kuulete.

Neljapäeval toimunud ülemaakondlikul laulukonkursil "Kaunim metsalaul" sai Audru Kooli ansambel I koha ja solistide arvestuses Tanel Vaikjärv II koha. Õnnitleme osalejaid ja täname juhendaja Tiia Tamme!

Kolmapäeval, 30. märtsil toimub taas eelkool. Ootame lapsi tundidesse ja vanemaid loengusse. Seekord loengu teemaks "Turvaline koolitee", lektoriks noorsoopolitsei Ingrid Õispuu ning räägime veidi Audru Koolist.

Alates 1. veebruarist algavad 2. klassi õpilastele ujumistunnid. Ujumas käiakse esmaspäeval, kolmapäeval ja reedel, Tunnid toimuvad Pärnu Spordikooli ujulas (Koidula ujula), sinna viib ja toob koolibuss. Õpilastel peavad kaasas olema ujumisasjad, käterätt ja pesemisvahendid.

MUUDATUS! 

Pidu toimub 18.veebruaril 2016

Täna toimus meie kooli võimlas Audru ja Lindi kooli jalgpalli võistkondade sõpruskohtumine. Pilte võimalik vaadata kooli pildigaleriist.

Taas võib nautida meie koolimajas näitust. Seekord võimalus vaadata Fred Jüssi fotonäitust.

20. jaanuaril külastasid meie kooli 9. klassid riigikogu ja EV valitsushoonet. Riigikogus toimus ajaloo- ja ühiskonnaõpetuse tund giidi juhtimisel. Edasine päev oli juba korraldatud Pärnumaalt valitud riigikogu liikme Toomas Kivimägi poolt. Riigikogu liige ja majanduskomisjoni esimees Toomas Kivimägi tutvustas oma tööd. Teemaks tulid riigikogu töö plussid-miinused, värske seadusemuudatus, mis annab kohalikel valimistel hääleõiguse 16. eluaastast ning Rail Baltic ja Via Baltica. Õpilastel oli võimalus külastada ka Pika Hermanni torni. Teiseks päeva eesmärgiks oli külastada peaministri Taavi Rõivase tööruume Stenbocki majas. Õppekäigust on võimalik pilte vaadata siit. Meie õpilaste sõidust artiklit lugeda Pärnu Postimehest on võimalik lugeda siit.

Paul Kerese 100. sünniaastapäeva võib malemaailm tähistada rahvusvahelise turniiriga. Ka meie kooli õpilased tegid suurmeistri sünnipäeva puhul ühe mängu.

29. jaanuaril toimus meie koolis 1. klassi aabitsapidu. Külla oli kutsud Auruvälja ja Audru lasteaiad.

Meie kool osales Pärnu maakoolide C kl Siekergejõustiku MV-l. Kuulitõuke III koha sai Carl Markus Nigol, kaugushüpe III koha saavutas Gemo Tasane ning kuulitõukes I koha Agur Moppel.

Alates 22. jaanuarist kuni veebruarikuu lõpuni on avatud Audru Huvialakeskuse kunstiosakonna näitus Audru Muuseumis ja Raamatukogus. Olete oodatud vaatama ja nautima!

       

28.01, kolmapäeval kell 10.35 - 11.35 toimub KEAT koolitus 6. klassidele, geograafia klassis.

Taas on toimumas eelkool, kolmpäeval, 28.01 kell 18.00. Samal ajal kui lapsed õpivad, siis toimub lastevanematele loeng teemal „Koolilapse tervis“ lektoriks Tõstamaa perearst Madis Veskimägi

Politsei hoiatab: Pärnu linnas ja maakonnas liigub ringi tumedat värvi sõiduauto (klaasid võivad olla toonitud), mis peatub koolide juures ning kutsub lapsi autosse – lubades nad koju viia. Täpsemat informatsiooni sõiduki kohta ei ole.

Sellel nädalavahetusel pidasid Pärnumaa kodutütred ja noored kotkad Audru koolis oma uusaastalaagrit. 202 noort koos juhendajatega veetsid 2 toredat päeva õppides, võisteldes ja lustides. Aitäh koolile, et lubas kasutada oma ruume ja suur aitäh meie kokkadele, kes toitsid meid suurepäraste toitudega. Uute kohtumisteni!

Kolmapäeval, 21. jaanuaril külastavad meie koolis maakonna koolide huvijuhid.

Alates 3. märtsist algab 3. ja 4a klassile liiklusring, mille läbimise lõpuks saavad õpilased sooritada jalgratta lubade eksami. Ringi viib läbi õpetaja Pille Raudla.