eKool  Google Drive Facebook Audru Vald BussiliiklusMenüü

Põhikooli jõulupidu oli sel aastal teistsugune. Tuletati meelde, mis oli vanasti jõulude ajal kombeks, milliseid mänge mängiti ja tantse tantsiti.

Täna hommikul külastas algklassi lapsi jõuluvana. Lapsed esinesid, laulsid ja tantsisid koos jõuluvanaga.

Samuti õpetas jõuluvana lastele vahva laulu rähnist,  mida siis kõik koos lauldi.

Kolmapäeval toimus 3.advendi kontsert algklassidele. Esinejateks olid õpilased ise. Nad said teistele näidata, mis nad olid ära õppinud. Tantsisid rahvatantsurühmad ja luuletusi lugesid Audru osavalla luulekonkursil "Koidulauliku valgel" edukalt esinenud õpilased.

Teisipäeva õhtul toimus Audru Püha Risti kirikus Audru Kooli traditsiooniline jõulukontsert.

 

2A klass käis tutvumas Päästeameti tööga. Oli vahva hommikupoolik.

Esmaspäeval, 10.detsembril, oli meil advendilugemine.

1.- 3.klassi lastele luges toredaid jõulujutte Trino Marii.

4.detsembril algasid algklasside külastused jõuluvana Ärni Korstna tallu. Seal sai ratsutada ja sõita vankriga, meisterdada soovide puud, küpsetada piparkooke, otsida metsas päkapikujälgi ja juua jõulumemme võluteed. Oli väga lahe toimetamine.

Esimese advendi puhul toimus täna 1. - 4. klassile Audru Kooli Muusikaosakonna meeleolukas hommikukontsert.

Vaata pilte pildialbumist.

Meie kooli raamatukogus on võimalik tutvuda huvikooli õpilaste keraamika töödega.

Meie kooli õpilane Lisete Linke esines Kidise Jõulumuusikal Paadrema Rahvamajas. Ürituse peaesinejaks lauljanna ja näitleja Mari Jürjens (Pokinen)

Bussiliin nr 55 (Pärnu-Paadremaa) väljub alates järgmise nädala esmaspäevast 14.detsembrist Pärnust kell 13:25, Audru Kooli juures on peatus kell 13:45.

Toimus Eesti koolilaste metsapostkaardi 13. konkurss teemal „Minu suurim looduselamus“ Kokku laekus 2909 metsapostkaarti 127 erinevast haridusasutusest üle Eesti. Kõigi esitatud tööde seast valisid RMK loodushoiuosakonna töötajad välja 100 postkaarti, mis osalevad rahvahääletusel. Rahvahääletus toimub 7.detsember – 20. detsember 2015. 10 enim hääli saanud töö autorit saavad üllatusauhinna.
 
Hääletamiseks külasta Loodusega Koos lehekülge ja vaata ehk on Sinu kool esindatud:
 
NB! Anna Sinagi hääl meie kooli õpilaste kaartidele. Meie koolist osalesid Marileen Laagus, Karola Rammo, Aaron Aasa.

Reedel, 11. detsembril toimus geograafia olümpiaad ja meie koolis vôtsid môôtu Audru, Jôôpre, Tôstamaa ja Vändra 7.-12. klasside ôpilased.

Sellel nädalal  pöörati meie koolis tavapärasemast suuremat tähelepanu vene keele ja kultuurile.

Algklassiõpilastele tutvustati  vene muinasjutte. Õpetajad valisid välja vene autorite muinasjutud ja klassid valmistusid üksteisele ettelugemiseks või ettemängimiseks. Vanemad klassid otsisid informatsiooni Venemaa suurlinnade, raha, kuulsate inimeste,  vaatamisväärsuste kohta. Saadud teabest koostati stendile Venemaast kokkuvõtlik ülevaade, mis on ka õppematerjaliks, mille abil veerandi lõpus näidata oma teadmisi klassidevahelises veneteemalises viktoriinis. Kogu koolimajas olid üles seatud venekeelsed juhised, samuti võis kabinettide ustelt  lugeda vastavaid venekeelseid viiteid. Söökla aknad ja seinad varustati õpilastele teadmiseks venekeelsete siltidega, et siin saab молоко`d ja колбасу`d,  вилку  või ложку. Kolmapäeval pidas vene rahvakommetest ja -riietest loengu Soomra külast vene talust pärit Ljubov Petrova. Teemanädal päädis neljapäeval maakondliku vene keele päevaga. See on detsembrikuus korraldatav traditsiooniline maakondlik üritus, mis seekord toimus kolmandat korda Audru Koolis. Osales 12 maakonna kooli ja külalisesinejaks oli Pärnu kunstide maja kitarristide ansambel. Pilte antud sündmusest on võimalik vaadata siit!

Meie robootikaringi ôpilased käisid uudistama Robotexile, et järgmine aasta juba ise osaleda.