eKool  Google Drive Facebook Audru Vald BussiliiklusMenüü

Reedel, 23. märtsil toimus Pärnus Rimi jalgpalli osavusfestival. Meie kooli 1.-3. klassi võiskond (Arton Lapkin, Markkus Ristimets, Oskar Pentma, Andero Remmel, Janne-Liis Tamm, Lisandra Šapkin) saavutas 10. koha ning 4.-5. klassi võistkond (Marili Martinson, Gregor Hendrikson, Chris Karpin, Robert Kuru, Kermo Killing, Rosete-Liis Tohv) saavutas 24 võistkonna seas 10. koha. Aitäh, õpetaja Taavi Hämarsalu!
Rohkem pilte näeb SIIN

Laupäeval, 24. märtsil toimunud Pärnumaa Kooliteatrite Festivali 5.-9. klassi vanuserühma Parima etenduse (Majahaldja Alma mure) tiitliga pärjati meie kooli 5. klassi näiteringi. Etenduses osalesid Günther Andreas Vaaro, Elisabeth Lindmaa, Meribel Merila, Viola Hambidge, Emilia Hendrikson, Selina Lebin, Maria Rubin, Anne-Ly Pogosjan, Kätlin Saarnak, Elina Urb. Neil on au esindada Pärnumaad üleriigilisel kooliteatrite festivalil 20.-21. aprillil Karksi-Nuias.
1.-3. klasside vanuserühmas etendati "Mereröövel Lusikas" ning näitlejapreemia sai Kaspar Pentma. Etenduses osalesid veel Karl Kregor Kivine, Kirke Eha, Elisabeth Mode, Adeliina Svirbut, Madleen Rüütli, Otto Linke, Rasmus Koppel, Leevi Mikael Markkula, Leela Tasane, Eva Lepp ja Birgit Saarnak. Aitäh, õpetaja Kaire Leetsar! 

19. märtsil 2018.a. lõppes üleeestiline 4-etapiline online maleturniir. 1.-4.klassist osales 248 õpilast 36 koolist. Pärnumaalt osales 10 kooli 55 mängijaga. Audru Koolist osales 4 poissi ja 2 tüdrukut. Üldkokkuvõttes saavutas Audru Kool võistkondlikult 4. koha, olles Pärnumaa parim. Väga hea koha saavutas Andero Remmel, kes tuli üldkokkuvõttes kümnendaks. Tema parimad kohad etappidel olid 6. ja 9.  Üldkokkuvõttes oli Janne-Liis Tamm 23., kuid tüdrukute seas väga hea koht-  kolmas. Lisandra Šapkin sai kokkuvõttes 54. koha, kuid tüdrukutest oli 8. kohal. Ka teised poisid olid tublid - kõik tõid vajalikke punkte võistkonnale. Hendrik Välja oli 35. kohal, Steven Nurk 67. kohal ja Oskar Pentma 74. kohal. Aitäh maleõpetajale!

Meie õpilased osalevad Erasmus+ projektis ning on hetkel Itaalias. Tegeletakse koos teiste Euroopa noortega Itaalia koolis projektitegevustega. Vastuvõtt algas kohalike õpilaste, kes kandsid ajaloolisi kostüüme, ekskursiooniga Vigevano südalinnas. Seejärel mindi linnavalitsuse hoonesse, kus kohtuti Vigevano linnapeaga, kes oli siiralt huvitatud sellest, mis on meie riigile ja Audrule omane.  Vaata pilte meie kooli pildialbumist.

    

Emakeelepäeval jagasime meie eelkooliõpilastele tunnistusi ning pidasime lõpupidu. Pildil meie selle aasta eelkooli lõpetajad.

Lugupeetud lapsevanem

Pöördume Teie poole palvega osaleda Haridus- ja Teadusministeeriumi korraldatavas rahulolu-uuringus, mille viib läbi SA Innove. Uuringu käigus kogutakse infot lastevanemate kooli ja õpikeskkonnaga rahulolu kohta.
Küsitlusele saab vastata 20. veebruar-30. märts 2018.a avades veebilingi: https://limesurvey.innove.ee/index.php/532783/lang-et
Küsitlusele vastamine võtab aega ca 20-30 minutit. Täpsemad juhised küsimustiku täitmiseks leiate antud kirja järgmiselt lehelt. 
Küsimustikule vastamine on anonüümne, ühegi vastaja vastuseid ei ole võimalik tema isikuga seostada. Üksiku lapsevanema vastuste kohta tagasisidet ei anta.

 

Emakeelepäeval lahendati meie koolis ristsõnu ning täna külastasid kooli kohalik lastekirjanik Helle Kirsi ning Jürgen Rooste koos Erki-Andres Nuudiga.

 

Meie Eesti Vabariik 100 sünnipäevanädal möödus väga kiiresti ja mitmete toredate tegemistega. Saime nautida mitmeid kontserte nii oma õpilastelt kui ka Pärnu Ühisgümnaasiumi ja Pärnu Mai Kooli esituses. Kaasa elada luulehommikule, kus noored oma  loomingut esitasid ning omaloomingulise raamatu avaldasid kingituseks Eesti Vabariigile.  Meisterdasime ise pidupäevatorte. Võtsime vastu uusi liikmeid noorkotkaste ja kodutütarde ridadesse ning austasime Vabadussõjas langenuid Audru kalmistul. Majja sattus tavatult rohkem külalisi, kes olid tulnud kooliperet õnnitlema. Aitäh kõigile selle toreda nädala eest! 

Meil on väga tublid sportlased! Meie tüdrukud käisid võrkpalli miniliiga Lääneregiooni võistlustel ja said II koha!!!! Ja juba varsti sõidavad nad finaali Kohilasse!!! Palju õnne ja aitäh õpetaja Vivika Lassile tüdrukute juhendamise eest!

  

Jooks toimub iga ilmaga!!! Lasteaia jooksule tulijad, palume koguneda staadionile 18.30-ks.

 

Meie kooli saabus Tartu Ülikooli Tähetorni rändnäitus „Päikesevarjutuse lummuses“. Näitusega koos on kaasas õpilastele mõeldud täringumäng, mida saavad õpilased koos aineõpetajaga mängida. Meie majas on näitus üleval 2 nädalat.

Nädalavahetusel toimus kooli kodutütarde ja noorte kotkaste laager. Kahe päeva jooksul viidi läbi meditsiini ja esmaabi andmise õppus, kompassi ja kaardi tundmise õppus, matkati metsas, tehti sporti. 

Tungla mäng Pärnu teatris "Endla" 21.03.2017. Osalesid meie kooli 3A ja 4. klass. Mälumäng on pühendatud lastekirjanik Leelo Tungla 70. sünnipäevale ja loomingule.

Väljavõte Pärnu Postimehest - Neljapäeval, 9. märtsil 2017 toimus Pärnu spordihallis Eesti jalgpalli liidu (EJL) ja Pärnumaa koolispordiliidu koostöös jalgpalli osalusfestivali kohalik eelvõistlus, kus Audru lastel õnnestus püstitada löögiharjutuses Eesti rekord.

Üritust koordineeriva EJLi rahvajalgpalli osakonna juhataja Teet Allase sõnade järgi osalevad jalgpallifestivalil lapsed kahes vanusegrupis. Eraldi võistlevad 1.–3. ja 4.–5. klasside lapsed. Igas võistkonnas on kuus liiget, neist vähemalt kaks tüdrukud.

Võistlusel pidid lapsed tegema kolm harjutust: esimene oli väravalöögiga lõppenud söötmisharjutus, teine koonuste vahelt palli läbivedamine ja kolmas nende kombinatsioon.

Just esimeses harjutuses püstitaski Audru 1.–3. klasside võistkond Eesti rekordi.

“Eesmärk on võimalikult kiiresti lüüa pall 12 korda väravasse,” selgitas Allas. “Audrulastel õnnestus see minuti ja kolme sekundiga, mis on nii Pärnumaa kui ka Eesti uus rekord.”

Pärnumaa eelvõistlusel olid esindatud neli linna ja kuus maakonna kooli. Kohal oli üle 140 lapse.

Meie kool on sõprussuhetes Carnikava kooliga Lätist. Sel õppeaastal on plaanis mõõtu võtta matemaatikas. 5. aprillil toimus mõlemale koolile korraga matemaatika online võistlus. Mõõtu võtsid 3. klassid.

Meie õpilased, Lauri Tolmats, Helena Jaaniste, Mattias Umal osalesid PM 9. klasside ühiskonnaõpetuse viktoriinil ning saavutasid I koha!!!  Aitäh, õpetaja Jarmo Tael.

Meie koolis tähistatakse emakeelenädalat 11. - 18. märtsil! Nädala avab reedel, 11. märtsil Maian Kärmas, rääkides 5. - 9. klassi õpilastele raadio tööst ja laulude kirjutamisest. Kohtumine leiab aset kell 10.45 aulas.

Meie kooli algklasside õpilased osalesid Lindil vallasisesel 1.-3.klasside VARIA viktoriinil.
II koht Emilia Hendrikson, Elisabeth Lindmaa, Günther Andreas Vaaro,
III koht Jennifer Saar, Mattias Forsel, Mark Noel Poll,
5.-6.koht Hendrik Välja, Oskar Pentma, Andero Remmel;
10.koht Markkus Ristimets, Eva Lepp, Anete Feldmann.
Aitäh, õpetajad Sirje Mölder, Ruth Kalde, Ena Mägi, Silvi Tolmats, Merike Meidra, Kaire Leetsar.

 

Kas olete mõelnud, kui palju erinevat reklaami jagatakse valimiste ajal? Meie kooli õpilane Lauri Tolmats on kokku kogunud erinevate valimiste meened ja reklaamid. Näitus avatud kooli raamatukogus!

    

2015/2016 õppeaastaks Audru Kooli õppima asuvate uute õpilaste taotlusi ootame 1. maiks 2015. Taotlus on leitav kooli kodulehelt http://audru.edu.ee/index.php/dokumendid

 

27. märtsil pidas meie sõpruskool, Carnikava Kool Lätis oma sünnipäeva.  Audru Kooli esindus koos meie huvialakeskuse bändiga käisid oma sõpru tervitamas. Meie esitusel oli ka Lauris Reiniksi (Läti laulja, näitleja, saatejuht ja helilooja) lugu „Ma jooksen“ , mis võeti tormiliste kiiduavaldustega vastu. Õnnitleme veelkord oma sõpru Lätist!

Tervisenädalal kaaluti ka õpilaste koolikotte. Nii mõnegi õpilase koolikott oli väga raske. Lähemalt uurima hakates selgus, et kaasas on ka õpikud ja vihikud, mille tunde sellel päeval ei ole. Vaadake oma koolikotid üle ning ärge võtke ülearuseid asju kaasa!

Kaalumise tulemus:

klasside keskmine kaal
1. kl – 3,16 kg
2. kl – 3,3 kg
3. kl – 4,1 kg
4a kl – 4,3 kg
5. kl – 10,8 kg
7a kl – 8,9 kg
7b kl – 4,5 kg
8a kl – 5,0 kg
8b kl – 5,02 kg
9b kl – 3,86 kg
LÕK – 4,6 kg
Väikeklass – 9,5 kg

Neljapäeval, 5. märtsil toimus Pärnu Maakoolide Spordiliidu sisekergejõustiku MV. Meie kool oli väga väga tubli!

A-KLASS
Maris Link (kuulitõuge II koht),
Ken Matrix Kirst (kuulitõuge II koht),
Rait Väiko (60m jooks II koht, kaugushüpe I koht),
Tauno Danilov (1000m jooks II koht),
Sven Gnezdov (60m jooks IV koht),

B - KLASS
Kaileen Umal (kuulitõuge 10. koht),
Jaan Endrik Kirsi (kuulitõuge I koht, kõrgushüpe III koht),
Robert Vaher (kuulitõuge III koht),
Margus Põldvee (kaugushüpe 9. koht, 60m jooks 12. koht).

Aitäh õpetajad Harri Lelle ja Vivika Lass.

Tervisenädala raames on kõik klassid valmistanud salateid. Selle tulemusena valmib meie kooli salativihik. Piltidel toimetavad 4. klassid.

   

Neljapäeval, 5. märtsil kell 12.35 - 16.35 toimub Bioloogia õpikoda. Juhendajateks on Tartu Ülikooli loodusteaduslike erialade magistrandid ja doktorandid. Kõike see toimub koostöös Eesti Füüsika Seltsi, TÜ loodus- ja tehnoloogiateaduskonna, TÜ füüsika instituudi ja TÜ Teaduskooliga

Meie koolis on sel nädalal (2. - 6. märts) täis tervislikke tegevusi. Esmaspäeval kohtusid algklassid loengus Punase Risti inimestega. Neljapäeval annab päästeamet ülevaate talvisest veeohtusest.  Lisaks tehakse terve nädalaraames kodunduse tundides erinevaid salateid.