eKool  Google Drive Facebook Audru Vald BussiliiklusMenüü

Meie kooli õpilane Mattias Umal osales inimeseõpetuse olümpiaadi piirkondlikus voorus ning saavutas kõrge tulemuse ning pääses edasi inimeseõpetuse olümpiaadil vabariiklikusse vooru! Palju õnne Mattias!

Meie kooli poiste ja tüdrukute võistkond osales 6. - 7. klasside võrkpalli võistlustel Häädemeestel. Tüdrukute võistkond (Kaileen Umal, Keitlin Seos, Astrid Linder, Katrin Altmann, Liisbeth Rehe, Merje Nõumees ja Elina Elend) saavutas II koha, poiste võistkond (Aleks Põldmaa, Ats Põldmaa, Marko Nurk, Gemo Tasane, Handero Heinastu, Kristo-Joosep Peterson, Evo Lepp, Merko Aasaleht) saavutasid III koha. Palju õnne meie väga tublidele sportlastele! Aitäh õpetajad Vivika Lass ja Harri Lelle.

Pärnumaa Playbacki võistlustel saavutasid meie õpilased 1.-3. klasside arvestuses teise koha. Õnnitleme osavõtjaid ja juhendajaid! Loe lisa Pärnu Postimehest:

http://www.parnupostimees.ee/3161725/video-ja-pildid-kuursaalis-rokkisid-sajad-noored-staarijaljendajad

 

"Kooliteater 2018 KARKSI-NUIA"
Eesti Harrastusteatrite Liit ja Karksi Valla Kultuurikeskus korraldasid põhikoolide kooliteatrite riigifestivali Karksi-Nuias, Viljandimaal.
Osa võtsid kõiki maakondi ja Tallinnat ning Tartut esindavad põhikooli kooliteatrid. Festivalil sai vaadata 17 etendust. 
Festivali etendusi analüüsis ja andis tagasisidet Anu Tonts (Teater Vanemuine), Veiko Tubin (vabakutseline näitleja ja helilooja) ja Maret Oomer (teatriõpetaja).

Üks kuuest laureaaditiitlist omistati meie kooli 5.klassi näiteringile! Parima näitleja preemia sai teiste seas ka Günther Andreas Vaaro!

Oleme õnnelikud oma andekate õpilaste ja õpetajate üle!

Meie kooli 5. klassi näitering osales Pärnu Miniteatrite päeval! Näiteringi noored oli väga tublid ja koju tuldi I kohaga! Aitäh noored ja õpetaja Kaire Leetsar!

12.-17. märtsil osalesid Audru Kooli õpilased Lisette Kaelep, Eliise Ristimets, Lisette Välja ja Sander Šapkin Erasmus+ programmi raames noortekohtumisel Poolas. Osalesid veel noored Poolast, Ukrainast, Moldovast ja Rumeeniast. Noored õppisid tundma erinevate riikide ajalugu. Samuti arutleti miks inimesed saavad ajaloost erinevalt aru. Üritust hinnati õpilaste seas kõrgelt, kuna lisaks teadmistele said nad praktiseerida inglise keelt.

14. aprillil 2018.a. toimus Paikuse PK maakondlik noorte maleturniir Tere,Kevad. Osales 31 poissi ja 16 neidu. Kuni 10.a. neidude seas sai 1. koha Janne-Liis Tamm ja 2. koha Lisandra Šapkin Audru koolist. Kuni 10.a. poiste seas saavutas 4. koha Andero Remmel ja kuni 16.a. poiste seas sai Hendrik Välja 8.koha. Aitäh õpetaja Eiki Lehemets!

Neljapäeval, 12. aprillil käisid meie kooli õpilaste võistkond Vanalinna koolis Pärnu koolide 2.-4. klasside Nutivõistlusel. Meeskonda kuulusid Gerli Anete Vaaro, Kenert Jõerand, Hendrik Välja, Andero Remmel, Rasmus Noormets, Chris Karpin. Lapsi juhendasid Ruth Kalde ja Kaja Nurk. Koju toodi III koht! Oleme teie üle väga uhked!

 

 

Laste- ja noortelaagri projekt «Suvekool Audrus 2018 - Schola Audruensis« on rahvusvaheline laagriprojekt, mis pakub võimalust saada kogemusi ja uusi teadmisi rahvusvaheliste õpetajate juhendamisel.
Vabahariduslaager on sobiv võimalus neile, kes soovivad tutvuda endale huvipakkuva tegevusega ja omandada põnevaid kogemusi kogu eluks. Vaata siit!

Laupäeval, 7. aprillil osalesid kodutütarde ja noorte kotkaste Valgamaa matkamängul Väle jänes keskmises vanuseastmes ja saavutasid III koha Günther Andreas Vaaro, Kristel Meriliis Vahtra, Laura Kallas.
Nooremas vanuseastmes võistlesid Sten Sepp, Riko Mattias Pelisaar, Laura Kurkul, Elery Aas ning keskmises vanseastmes Selina Lebin, Elisabeth Lindmaa, Hanna-Liisa Sutt, Karola Rammo. Aitäh, õpetajad Kai Oraste ja Jarmo Tael!

Meie kooli kokandusring ehk gurmeeklubi osaleb RIMI kokandusvõistlusel. Esimesena tuli teha tervislik hommikusöök, nüüd pidid noored tegema tervisliku vahepeala. Ees seisab veel lõuna- ja õhtusöögi valmistamine. Kõiki toitude tegemise käike peab pildistama ja need tuleb üles laadida. Seejärel peavad noored koguma LIKE-e. Kes kõige rohkem like-e saab, võidab vaheauhindu. Hoidkem meie noortele pöialt!

Meil on hea meel teatada, et Hullu Teadlase teaduskonverentsi „Olen tragi, sordin prügi!“ parimad tööd on selgunud. Kokku laekus sel aastal Hullule Teadlasele 41 uurimistööd, millest žürii valis välja iga vanuseastme 5 parimat tööd. Žürii hindas nii tööde sisu, vormistust, kui ka huvitavaid ja nutikaid lahendusi ning loovtöö teostamist. Iga vanuseastme viis parimat saavad esineda lühikese ettekandega Hullu Teadlase teaduskonverentsil, mis toimub 12. mail Tartu Ülikooli muuseumis. Meie koolist said edasi 1a ja 2b klass. Palju õnne tublidele õpilastele ja klassijuhatajatele!

Audru Kooli õpilased Mirjam Holtsmann, Siim Martin Saarts ja Astrid Linder osalesid Forseliuse Seltsi korraldatud loovtööde konkursil. Tegemist olid B.G. Forseliuse Seltsi XXVIII hariduspäevadega, mis toimusid 6.–7. aprillil 2017 Suure-Jaani Gümnaasiumis. Hariduspäevade avamisel osales seltsi auesimees, president Arnold Rüütel. Seekordsete hariduspäevade teemaks oli "Uurimine ja loomine on põnev!". Hariduspäevade keskseks ürituseks on põhikooli III kooliastme õpilaste loovtööde konkursi lõpukonverents, kus ettekandmisele tuli kokku 27 konkursi žürii poolt välja valitud uurimuslikku või praktilist loovtööd. Konkursile esitati kokku 42 tööd. Kõik Audru Kooli esitatud tööd pääsesid edasi lõppvooru ning Astrid Linderi ja Siim Martin Saartsi töö valiti oma valdkonna II koha vääriliseks.

Astrid Linder saab kätte oma autasu president Arnold Rüütlilt. Foto: Leili Kuusk.

Esimese päeva grupipilt koos endise president Arnold Rüütliga. Foto: Leili Kuusk

Loodusnädala raames on meil külas Merike Palginõmm, kellel on kaasas Lotte loodusmäng ja õppeprogramm ,,Kuidas käituda hädas oleva metsloomaga.

Alates tänasest hakkame teile läbi veebi näitama ka tänukirju, mis koolile/õpilastele jagatakse.

  

Täna homme on meie kooli näitering Vabariiklikul Kooliteatrite algastme festivalil Valgas. Eile käis näitering Kirjandusmängu finaalis ning saavutas seal II koha. Hoiame pöialt, et ka Valga reis oleks edukas! Näiteringi proovi pilte leiad pildigaleriist.

Neljapäeval, 28. aprillil käisid meie kooli 1. klassid Kurgja Talumuuseumis õppekäigul, et osa saada programmist "Toidu aastaring talus". Rohkem pilte leiad  pildigaleriist.

Meie koolis on nüüd õuesõppe klass! Aitäh hoolekogule, kes meie idee teoks tegi!

Südamenädala raames toimus meie koolis üritus "Sammud südamest" Eesmärk oli käia kehalise tundides 2016 sammu. Kokku käis kogu kool 475km ja 310m. 

Teisipäeval, 19. aprillil 2016 toimus Audru Carnikava 6. klasside matemaatika online-võistlus arvutis. Selline oli meie kooli võistkond (riietus on tingitud sellest, et meil oli stiilinädal - gängsterite päev)

Laupäeval, 16. aprillil 2016 toimus XIII Eesti koolinoorte meistrivõistlused mälumängus Viimisi koolis. Ka meie kooli võistkond oli seal esindatud, koosseisus; Lauri Tolmats, Mattias Umal, Mirjam Holtsmann, Katrin Altman.

    

      

Meie kooli 3. klassi näitering saavutas maakonna kooliteatrite festivalil parima lavastuse tiitli ning esindab maakonda Valgas toimuval vabariiklikul kooliteatrite festivalil 29. - 30. aprillil! Aitäh, õpetaja Kaire Leetsar!

Nädalavahetusel osales 1.b klass koos õpetaja Ruth Kalde ja Maie Kalbusega Koolinoorte Rahvatantsufestivalil Tallinnas.

Meie kool osaleb ka südamekuu tegemistes.

  

Juba homme on toimumas meie suur traditsiooniline üritus - Jüripäevajooks. Tuletame meelde, et koolibuss viib ka rajale. Kell 18.05 sõidab koolibuss Audru Kooli parklast välja ja viib jooksjad rajale. Peale jooksu lõppu võtab koolibuss jooksjad tee äärest peale.
Pöörame lastevanemate ja liiklejate tähelepanu, et autoga liigeldes ei takistadaks teatejooksu. Jälgige teile antud juhiseid!

Lasteaia jooksule tulijad, palume tulla Audru Kooli staadionile 18.30-ks, et saaksime alustada 18.40

 

Pärnumaa kodu-uurimiskonverentsil saavutas 8. a klassi õpilane Lauri Tolmats III koha. Lauri uuris oma kodukoha Wõlla mõisa ja küla ajalugu.

23. aprillil kogunesid Audru Kooli õpilased taaskord ootusärevalt traditsioonilise jüripäevajooksu starti. Seekordne start oli juba kolmekümne teine, kui õpilased teatejooksule strardikäskluse said. Sellel korral oli võistkondi ka teistest valla õppeasutustest ja ka harrastusklubidest – kokku 19 võistkonda, rohkem kui 200 võistlejaga. Üldarvestuses saavutas võidu kohalik spordiklubi Tünamo, teisena tuli finišisse Audru Kooli 8. a klassi võstkond. III koht kuulus Audru Kooli 8. b jooksjatele. Pärast jooksu oli õpilastele oma tööst jutustamas ning ohutusalast infot jagamas Päästeamet, Politsei- ja Piirivalveamet ning Kaitseliit. Õpilastel oli võimalus tutvuda kõigi ametite tehnikaga ning Kaitseliidu relvastusega. Suure panuse ürituse õnnestumisele andis ka kooli hoolekogu, kes ka ise stardis koos õpetajatega distantsi läbis ning täiskasvanute arvestuses 2. kohaga lõpusirgele jõudis. Sellised sündmused olid 2015. aasta Audru Kooli jüripäeval või veteranide päeval või ka raamatu ja roosi päeval. Sarnane üritus on toimunud juba alates 1982. aastast (2 korda on vihma tõttu jooks ka ära jäänud) ning järgmisel aastal peaks olema 23.aprillil 2016 juba 33. teatejooks Audru vallas.

Jüripäevajooksu tulemusi vaata siit

Teisipäeval, 21. aprillil avati pidulikult Audru Kooli Huvialakeskuse näitus Endla teatri sammassaalis. Näitus on üleval 2 nädalat.

  

23. aprillil kell 18.15 toimub Audru Kooli jüripäevajooks. Registreeri oma võistkond ning tule osalema! Kohal on ka Politsei- ja Piirivalveamet, Kaitseliit ja Päästeamet, kes tutvustavad oma tööd ning näitavad tehnikat. Buss viib rajale Audru Kooli juurest 18.00 ning hiljem toob rajalt kooli.

Meie kooli võrkpallitreenerist Tamar Nassarist sai EESTI MEISTER võrkpallis. Õnnitleme Tamarit ning Pärnu Võrkpalliklubi!

 

Pärnumaa Playback´il saavutasid 1.-3. klasside arvestuses meie kooli õpilased teise koha. Õnnitleme osalejaid ja juhendajaid! Vaata lisa Pärnu Postimehest. 

 

8. aprillil toimus hoolekogu koolitus ning koosolek. Koolitust viis läbi Kristiine Vahtramäe Eesti Lastevanemate Liidust, kus käsitleti hoolekogu rolli koolielu kujundamises, tehti ülevaade seadusandlusest ning tutvustati erinevaid koostöövorme. Koolitusele järgnes koosolek, kus oli arutlusel:

1) Audru Kooli arengukava 2015-2018;

2) jüripäevajooksu korraldus;

3) heaolu-uuringu kokkuvõte.

 

Kolmapäeval, 8. aprillil 2. – 3. tunni ajal toimub 1. – 4. klasside  Playbackshow! Parimatele auhinnad

Esmaspäeval, 6. aprillil laulsid maakonna mudilaskoorid meie majas.