eKool  Google Drive Facebook Audru Vald BussiliiklusMenüü 

2. ja 3. klassi heategevusliku jõulumüügi käigus koguti 62.70€.

See kingitakse Audru kooli raamatukogule uue lastekirjanduse ostmiseks.

Kolmapäeval toimus koolis jõuluball, millest võtsid osa 4. -9. klassi õpilased. Tantsuks mängis ansambel Vanad Sõbrad. Tantsimise vahepeal üllatasid meid oma meeleoluka kontserdiga rahvatantsurühm Kajakas ja Hallid Sõnnid. Rahvahääletusel valiti ka balli printsess ja prints, kelleks said Astrela Angela Linder ja Karl Itter. Samuti autasustati aktiivsemaid tantsijaid. Auhinnad panid välja AQ Lasertool, Valgeranna seikluspark, Pool 8, Tervise paradiis ja Poisi eine. Loomulikult ei puudunud peolt ka jõuluvana. Samuti oli võimalik end fotonurgas pildistada. Pilte saab vaadata siit.

Eelmisel nädalal oli koolis vene keele nädal. Esmaspäeva hommikul tervitasid uksel õpilasi toredad rahvariides neiud. Algklassidele oli vene keelt ja maad tutvustav tund. Järgnevatel päevadel sai panna proovile oma teadmised vene keelest, kuna tuli lahendada ristsõnu, kirjutada lauseid erinevate tegevuste kohta ning häid soove heade soovide puule. Oli tore ja tegus nädal.

Kolmanda advendi puhul toimus täna koolis kontsert, kus esinesid meie oma kooli koorid ja tantsurühm. Aitäh kõigile esinejatele meeleoluka kontserdi eest. Samuti suur tänu õpetajatele, kes lastele laulud-tantsud selgeks õpetasid.

Pilte näed siit.

Nädalavahetuse veetsid kodutütred ja noored kotkad vanas Aruvälja koolimajas. Kahe päeva jooksul toimusid erinevad tegevused, külas käis jahimees Tiit Kivimägi. Teisel päeval mängiti metsas paintballi, mille läbiviijaks oli Viktor Iljin.

1.a ja 1.b. klass pidasid täna aabitsa lõpetamise pidu. Kõik tähed on õpitud ning lugemine läheb nagu lepase reega. Nii nagu aabitsa tegelasedki, leidsid õpilased salajase aardelaeka, mille sees olid juba selgeks õpitud tähed. Väikeste lavastustega aabitsa lugudest ning tähestikulaulu ja toredate mängudega, jäeti nüüdseks juba nii armsaks saanud AABITSAGA hüvasti. Samuti kirjutati salajane kiri järgmistele õpilastele, kes salalaeka avastavad ning lisati sinna juurde praegu kasutusel olev münt. Nii nagu seda tegid tegelased aabitsast. Lõpetuseks sai iga laps tunnistuse, millel oli kirjas, et õpilane oskab lugeda ning kuulub nüüdsest Audru Kooli Tarkade Klubisse. Rohkem pilte vaata siit.

Mitmekesistamaks kooli spordielu algasid taas võrkpallitreeningud poistele. Juhendaja Harri Lelle silm märkas mitmeid talente, kellest võib saada...

...

Esimese advendi puhul toimus täna Audru Kooli muusikaosakonna kontsert. Sissejuhatuse kontserdile tegi 1. klassi koor.

Aitäh esinejatele ja õpetajatele.

Rohkem pilte vaata siit.

Reedel said 5. - 8. klassi õpilased nautida Kunstide Maja kontserti "Kuldleheke", kus esinesid lauljad Leedust, Soomest, Venemaalt ja Poolast. Oli väga meeleolukas kontsert. Aitäh külalistele!

Rohkem pilte saab vaadata siit.

 

Põhikooli jõulupidu oli sel aastal teistsugune. Tuletati meelde, mis oli vanasti jõulude ajal kombeks, milliseid mänge mängiti ja tantse tantsiti.

Täna hommikul külastas algklassi lapsi jõuluvana. Lapsed esinesid, laulsid ja tantsisid koos jõuluvanaga.

Samuti õpetas jõuluvana lastele vahva laulu rähnist,  mida siis kõik koos lauldi.

Kolmapäeval toimus 3.advendi kontsert algklassidele. Esinejateks olid õpilased ise. Nad said teistele näidata, mis nad olid ära õppinud. Tantsisid rahvatantsurühmad ja luuletusi lugesid Audru osavalla luulekonkursil "Koidulauliku valgel" edukalt esinenud õpilased.

Teisipäeva õhtul toimus Audru Püha Risti kirikus Audru Kooli traditsiooniline jõulukontsert.

 

2A klass käis tutvumas Päästeameti tööga. Oli vahva hommikupoolik.

Esmaspäeval, 10.detsembril, oli meil advendilugemine.

1.- 3.klassi lastele luges toredaid jõulujutte Trino Marii.

4.detsembril algasid algklasside külastused jõuluvana Ärni Korstna tallu. Seal sai ratsutada ja sõita vankriga, meisterdada soovide puud, küpsetada piparkooke, otsida metsas päkapikujälgi ja juua jõulumemme võluteed. Oli väga lahe toimetamine.

Esimese advendi puhul toimus täna 1. - 4. klassile Audru Kooli Muusikaosakonna meeleolukas hommikukontsert.

Vaata pilte pildialbumist.

Meie kooli raamatukogus on võimalik tutvuda huvikooli õpilaste keraamika töödega.

Meie kooli õpilane Lisete Linke esines Kidise Jõulumuusikal Paadrema Rahvamajas. Ürituse peaesinejaks lauljanna ja näitleja Mari Jürjens (Pokinen)

Bussiliin nr 55 (Pärnu-Paadremaa) väljub alates järgmise nädala esmaspäevast 14.detsembrist Pärnust kell 13:25, Audru Kooli juures on peatus kell 13:45.

Toimus Eesti koolilaste metsapostkaardi 13. konkurss teemal „Minu suurim looduselamus“ Kokku laekus 2909 metsapostkaarti 127 erinevast haridusasutusest üle Eesti. Kõigi esitatud tööde seast valisid RMK loodushoiuosakonna töötajad välja 100 postkaarti, mis osalevad rahvahääletusel. Rahvahääletus toimub 7.detsember – 20. detsember 2015. 10 enim hääli saanud töö autorit saavad üllatusauhinna.
 
Hääletamiseks külasta Loodusega Koos lehekülge ja vaata ehk on Sinu kool esindatud:
 
NB! Anna Sinagi hääl meie kooli õpilaste kaartidele. Meie koolist osalesid Marileen Laagus, Karola Rammo, Aaron Aasa.

Reedel, 11. detsembril toimus geograafia olümpiaad ja meie koolis vôtsid môôtu Audru, Jôôpre, Tôstamaa ja Vändra 7.-12. klasside ôpilased.

Sellel nädalal  pöörati meie koolis tavapärasemast suuremat tähelepanu vene keele ja kultuurile.

Algklassiõpilastele tutvustati  vene muinasjutte. Õpetajad valisid välja vene autorite muinasjutud ja klassid valmistusid üksteisele ettelugemiseks või ettemängimiseks. Vanemad klassid otsisid informatsiooni Venemaa suurlinnade, raha, kuulsate inimeste,  vaatamisväärsuste kohta. Saadud teabest koostati stendile Venemaast kokkuvõtlik ülevaade, mis on ka õppematerjaliks, mille abil veerandi lõpus näidata oma teadmisi klassidevahelises veneteemalises viktoriinis. Kogu koolimajas olid üles seatud venekeelsed juhised, samuti võis kabinettide ustelt  lugeda vastavaid venekeelseid viiteid. Söökla aknad ja seinad varustati õpilastele teadmiseks venekeelsete siltidega, et siin saab молоко`d ja колбасу`d,  вилку  või ложку. Kolmapäeval pidas vene rahvakommetest ja -riietest loengu Soomra külast vene talust pärit Ljubov Petrova. Teemanädal päädis neljapäeval maakondliku vene keele päevaga. See on detsembrikuus korraldatav traditsiooniline maakondlik üritus, mis seekord toimus kolmandat korda Audru Koolis. Osales 12 maakonna kooli ja külalisesinejaks oli Pärnu kunstide maja kitarristide ansambel. Pilte antud sündmusest on võimalik vaadata siit!

Meie robootikaringi ôpilased käisid uudistama Robotexile, et järgmine aasta juba ise osaleda.