eKool  Google Drive Facebook Audru Vald BussiliiklusMenüü

Viimasel maikuupäeval toimusid jalgpallivõistlused Lindi karikale. Meeleoluka ja põneva turniiri võitis Lindi Lasteaed-Algkool. 

Täna toimus algklasside uurimistööde konverents, kus õpilased esitlesid tehtud uurimusi ka teistele õpilastele.

Oli põnev hommikupoolik. 

 

Täna oli 9. klasside viimane koolipäev.

Toimus tutipäeva aktus ja klassijuhataja tund.

Ees ootavad veel eksamid. Jõudu ja jaksu teile!

Täna toimus koolis Audru Kooli muusikaosakonna hommikukontsert. Lisaks meie õpilastele esinesid ka Pärnu Muusikakooli ja Pärnu Kunstide Maja flöödiõpilased.
Aitäh toreda kontserdi eest! Rohkem pilte leiad https://bit.ly/2HGphMV

Esmaspäeval toimus koolis Kodutütarde ja Noorkotkaste pidulik koondus, kus andsid vande ka 6 uut kodutütart. 

17. mail toimus Audru Koolis traditsiooniline Laulupäev. See sündmus oli järjestikulise numbriga juba neljakümne üheksas. Järgmine aasta ootab meid ees juba juubel! Täname kõiki esinejaid ja nende juhendajaid!

Ülejõe Põhikoolis toimus eile kostüümipidu ja kohtumine kirjanik Ilmar Tomuskiga Tomuski kirjandusmängus osalenud õpilastele.Üritusel osalesid meie kooli 2.a, 2.b ja 3.a klassi võistkonnad.
2.b klassi võistkond (Otto Linke, Kaspar Pentma, Joonas Otsla, Elisabeth Mode, Karl Kregor Kivine) esitas kõigile oma dramatiseeringu Ilmar Tomuski lugude põhjal ning võitis sellega eripreemia - Parim 2. klasside võistkond. 

Kooli territooriumi lähedal hakatakse paigaldama õhuliini. Jalakäijate ohutuse tagamiseks suletakse osa parklast ning üks parkla sissesõidutee.

Lisaks paigaldatakse piirdeaiad jalakäijate suunamiseks ning juhtmete alla jalakäijate tunnel.

Orienteeruv tööde aeg 16.05-29.05.2019.

Töömaa ohutuse eest vastutab Keit Kondike, See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud., 56887483

2.b klassi õpilased osalesid Tartu Ülikooli korraldatud Hullu Teadlase V teaduskonverentsi "Mine metsa!" finaalüritusel. Õpilased tutvustasid oma uurimistööd, kuulasid teiste osalejate ettekandeid, vaatasid põnevaid katseid ning külastasid Hullu Teadlase kabinetti. Konverentsil tehti ka kokkuvõtteid saadetud uurimistöödest.
 2. klasside üldarvestuses said meie kooli 2. b klassi õpilased eripreemia (Madleen Rüütli, Adeliina Svirbut, Leela Tasane, Emma Pärnapuu) ja I koha (Otto Linke, Kaspar Pentma, Joonas Otsla, Oliver Ollino). 
 

10. mail toimus külalistund lenduriga. 9. klassi füüsikatunnis olid külas Mart Lubi ja Aleksander Seeman lennuettevõttest Fort Aero. Kapten Mart Lubi rääkis õpilastele lennuki juhtimisest ja tutvustas lendamise olulisi aspekte.

Eile toimunud heategevuslikul teatejooksul Pärnu Rannapargis osalesid ka meie kooli 5., 6. ja 8. klassi õpilased.

Teatejooksu eesmärgiks on propageerida laste tervislikku eluviisi ja muuta liikumisharjumusi.

Üle kogu Eesti jooksid lapsed nende heaks, kes on kaotanud liikumisvõime.

 

4. mail koristasid Audru Kooli talgulised sadu kilosid jäätmeid. Korrastatud ala on peagi kasutusel sportimise ja vaba aja veetmise kohana.

Pärnu linna 3-4.klasside kergejõustikuvõistlustel saavutasid Nora Otsla  kaugushüppes 1. koha ja 60m jooksus 5. koha.
Kaisa Lensment saavutas palliviskes 1. koha. Võistlustel osalesid veel meie koolist Sireli Kallas, Keitlyn Tammik. Täname osalejaid ja õpetaja Vivika Lassi! 
 

Audru kooli 3.b klassi rahvatantsurühm võttis eelmisel nädalal osa Läänemaa tantsupeost "Nüüd on minu kord".

  

28. mail kõlas meie 9. klassile viimane koolikell. Soovime neile jõudu eksamiteks ning edukaid valikuid oma järgnevatel õpingutel! Meeleolu tutipeost on võimalik vaadata siit ning pildid asuvad siin.

   

25. mail toimus Audru, Jõõpre, Varbla ja Lindi vaheline jalgpalliturniir. Meie noor võistkond väljus turniirilt III kohaga (meie treener Indrek Joost). Suured tänud Lindi-Lasteaed Algkoolile toreda turniiri korraldamise eest! 

  

Aasta huvitegevuse parimateks nimetati sel aastal kolm õpilast, kelle hulgas ka Audru Kooli 5. klassi õpilane  Günther Andreas Vaaro! Õnnitlused!

22. mail toimus 1.-4. klasside uurimistööde konverents. Suured tänud ettekande teinud õpilastele ning nende juhendajatele. Kiidusõnad ka 3. klassidele, kes konverentsi korraldasid. Pildid üritusest asuvad siin.

   

 

23. mail külastas Audru Kooli populaarne koolikontsertide sari "Klassikaraadio tuleb külla". Koolinoortele olid klassikalist muusikat ja Klassikaraadiot tutvustamas tuntud interpreedid ETV saatest "Klassikatähed". Meie koolis olid ETV populaarsel konkursil "Klassikatähed" osalenud muusikutest Linda-Anette Verte (viiul), Kaspar-Oskar Kramp (tromboon) ja Arko Narits (klaver).

Kontserdisarja eesmärk on pakkuda õpilastele klassikalise muusika kogemust ja äratada nendes muusikahuvi, samuti korraldada noortele muusikutele esinemisvõimalusi ja publikuga suhtlemise kogemust tutvustades põlvkonnakaaslastele klassikalist muusikat, oma pille ja Klassikaraadiot. Kontserdi toimetaja on Johanna Mängel.

Muusikud on esitasid teosed, mis kõnetasid nii noori kuulajaid kui ka kogenud kontserdikülastajaid.

Audru Kooli kontsert ka lindistati ning on Klassikaraadio eetris 1. juunil kell 19.05.

Suured tänud toreda elamuse eest!

 

Juba teist aastat võtsid Audru Kooli algklassiõpilased osa Tartu Ülikooli muuseumi korraldatavast teadusprojektist. Hullu Teadlase IV teaduskonverentsile "H20, võta kaevust ja joo!" projektis oli rekordarv osalejaid - 14 maakonda, 37 erinevat kooli ja üle 700 õpilase. Žürii koosseis: Hull Teadlane (žürii esimees); Riin Tamm (geenitehnoloog); Heli Lukner (füüsik); Priit Ennet (teadusajakirjanik); Jaan Pärn (geograaf); Kuna Kasak (keskkonnatehnoloog). Kõik meie koolist osalenud klasside esindused pääsesid teaduskonverentsile oma töid esitlema ja ka esikolmikusse.

1A saavutas 3.koha oma vanuseühmas

1B saavutas 2.kohta oma vanuserühmas

3B saavutas 1.koha oma vanuserühmas 

 

Sellel nädalal viibivad meie juures Erasmus+ partnerkoolid. Külas on Prantsusmaa, Itaalia ja Poola õpilased ja õpetajad. Ühiselt tegeletakse robootikaprojektiga ning Eesti ja Pärnumaa avastamisega.

   

Reedel, 18. mail toimus 48. Laulupäev Audru Koolis. Lisaks toredale kontserdile oli ka õpilastööde näitus. Aitäh kõigile esinejetele, juhendajatele, õpetajatele, korraldajatele!Toimunud sündmuste piltidega on võimalik tutvuda siin.

Pärnumaa noorte kiirmale meistrivõistlused toimusid 30.aprillil 2018.a. Pärnu spordihallis. Esmakordselt toimusid need kolmes vanusegrupis- kuni 10.a. , kuni 14.a. ja kuni 18.a. poisid-tüdrukud. Osales 28 poissi ja 17 tüdrukut. Kuni 10.a. tüdrukute kuldmedali võitis Lisandra Šapkin ja hõbemedali Janne-Liis Tamm- mõlemad Audru Koolist. Kuni 10.a. poiste seas sai pronksmedali Andero Remmel ja 8.koha Oskar Pentma- mõlemad Audru Koolist. Kuni 14.a. poiste seas Hendrik Välja 7. koha.

Reedel, 2.juunil kell 19.00 toimub üle pika pika aja Audru valla laulupidu. Ootame kõiki lapsi ja vanemaid kontserdile.
Üritusele liigub ka koolibuss.
16.30 Jõõpre
16.35 Audru Kool
16.40 Uruste
16.45 Rebasefarm
16.47 Audru Kirik
16.50 Lõvi
16.52 Papsaare
16.53 Eliise tee
17.00 Valgerand
 
Peale kontserdi lõppu toob koolibuss tagasi sama teed. Viimane peatus Lavasaare.

Kolmapäeval, 31. mail kell 18.00 toimub Audru Kooli aulas Tallinnasse laulupeole minejate lastevanemate koosolek!

Koolimaja on avatud kuni 14.juunini 8.00-12.00. Info telefonidel 44 64 421 ja 53264963. 

Super uudis! 23. mail toimunud ITuudiste ja Äripäeva korraldatud IT-juhtimise aastakonverentsil Bliss Konverentsikeskuses kuulutati ja tunnustati Eesti Aasta Mõjukaimaid IT-juhite.

Koolide IT-juhtide hulgast, pälvis sel aastal tunnustuse Sten Sang Audru Koolist. Õnnitleme!

Võimalik lugeda ka Pärnu Postimehest

 

2017 sügisel alustavate esimeste klasside koosolek toimub 7. juunil kell 18.00 Audru vallamaja saalis!

Oleme taas uhked oma õpilaste ja õpetajate üle! Selle aasta „Pärnumaa aasta ema 2017“ kingituse disainisid ja tegid meie kooli õpilased! Aitäh Ragne Lõõbas, Milana Matteus, Triin Saunanen, Sandra Soomets, Trino Marii Slugen, Liina Sermat, Kristi Jürviste, Carmen Oja! Aitäh õpetaja Merje Tõnismann!

Seoses koolimaja remondiga toimub õppetöös muudatusi. 29. - 30. mai on 1. - 7. klassi õpilastele e-õppe päev! Edasiste koolipäevade kohta annavad infot klassijuhatajad!

Heategevuslikust Teatejooksust on aastatega kujunenud Eesti suurim laste- ja noortespordiüritus ning kindlasti ka suurim heategevusüritus, kus lapsed ise otseselt annavad oma panuse heategevusse. Ka meie kooli 5a, 6b ja 8b klasside noored otsustasid sellel jooksul osaleda. Oleme uhked teie üle!

Teisipäeval, 2. mail käis meie koolis külas Ameerika saatkonna diplomaat Sandra Jacobs. Mõnusast loengust said osa meie kooli 8. - 9. klassi õpilased.

Selline väärt ettevõtmine on meie majas sel õppeaastal toimunud. Seda vedasid eest õpetaja Kai Oraste, Kait Vesik ja Pille Raudla. Aitäh!

 

Meil on väga tublid noored! Reedel käisid sportlased Pärnu maakoolide meistrivõistlustel kergejõustikus ja tagasi tuldi päris mitme medaliga.
Jaan Endrik Kirsi-I koht odavise,III koht kuulitõuge
Tauno Danilov - II koht 1500 m jooks,III koht odavise
Hargo Prii - II koht kuulitõuge
Kaarel-Martin Seling - II koht 100 m jooks,II koht pallivise,II koht odavise.

Meie kooli õpilased said innustust Selveri ja e-kooli kampaaniast, värskendada mõnda kooli nurka. Koostöös õpetajatega tegid õpilased endale mõnusa nurga, kus vahetundide ajal istuda.
Siit näeb ka teisi töid, mis antud kampaanias osalesid -http://id.ekool.eu/kevadpuhastus/…

Suur aitäh kõikidele õpilastele ja õpetajatele imelise kontserdi ja näituse eest! Vaata rohkem pilte pildigaleriist!

Laupäeval toimus meie kooli muusikaoskanna kevadkontsert. Esinejaid oli igast valla nurgast. Rohkem pilte näete pildigaleriist.

Täna hommikul, 06. mail kontrollisid noorsoopolitseinik Ingrid Õispuu ja nooremuurija Hele Truus Audru Kooli jalgratastega tulevaid õpilasi ja õpetajaid ning nende jalgrataste tehnilist olukorda. Kokku kontrolliti 18 jalgratast ja 11 jalgratturit.
Enamus jalgratastest ei vastanud nõuetele ainult ning üheteistkümnest kontrollitud jalgratturist kandsid kiivrit vaid kaks.

Siinkohal oleks õige meelde tuletada, mida siis tehniliselt korras jalgratas tähendab. Liiklusseadus § 87 kohaselt peavad jalgrattal olema töökorras pidurid, signaalkell, ees valge ja taga punane helkur ning vähemalt ühe ratta mõlemal küljel kollane või valge helkur. Pimeda ajal või halva nähtavuse korral sõites peab põlema ees valge ja taga punane tuli.
Alla 16- aastane jalgrattur peab peas kandma kinnirihmatud jalgrattakiivrit.
Kindlasti tuleb meeles pidada ka asjaolu, et jalgratast tohib iseseisvalt sõiduteel juhtida vähemalt kümneaastane isik, kes on omandanud jalgratturi kvalifikatsiooni. 10–15-aastasel isikul peab sõiduteel sõitmiseks olema jalgratta juhtimisõigus.
Samuti tasub meeles hoida, et enda jalgratta või tõukeratta juurest lahkudes, tuleks see kindlasti lukustada, et see ei oleks võõrastele isikutele kergest kättesaadav.

Palun kõigil jalgratastega liiklejatel üle vaadata oma jalgratta tehniline olukord ning nõuetest kinni pidada!

27. aprillil toimus 1. - 2. klassi solistide konkurss. Selle vanusegrupi võitjaks sai Greteli Aavik, II koha saavutas Jennifer Saar ning III koha sai Mark-Noel Poll.

6. mail toimus 3. - 4. klasside solistide konkurss. Selle vanusegrupi võitjaks sai Elisabeth Lindmaa, II koha saavutas Karola Rammo ja III koha sai Laura Kurkul.  Publiku lemmikuks sai Elisabeth Lindmaa.
Võitjate autasustamine toimub kooli laulupäeval 13. mail kell 18.00

  

Reedel, 6. mail külastavad 9. klassid Pärnu Kutsehariduskeskust.

Pärnu maavanema Kalev Kaljuste vastuvõtule oli meie koolist  kutsutud Jakob Läänemets (4.a), Astrid Linder (7.a), Mattias Umal (8.a), Karl Mumme (8.a) ja keemia õpetaja Ülle Vares. Vastuvõtust võtsid osa Pärnumaa parimad õpilased ja selle õppeaasta edukamad õpetajad.

Kolmapäeval, 3. juunil on selle õppeaasta viimane koolipäev.

8.10 aktus aulas 1. - 4. klassile

       klassijuhatajatund 5. - 9. klass

9.00 aktus aulas 5. - 9. klassile

        klassijuhatajatund 1. - 4. klass

10.30 koolibuss sõidab Lindi ringile

Neljapäeval, 28. mail oli 9. klassidele viimane koolipäev. Rohkem pilte leiad pildigaleriist.

AUDRU KOOL OOTAB JÄRGMISE ÕPPEAASTA  1. KLASSI LAPSEVANEMAID REEDEL, 5. JUUNIL KELL 18.00 KOOLI AULASSE

• INFO ÕPPE KORRALDUSEST (P.EENRAID, K.PÕLLU)
• KLASSI KOOSOLEKUD (S.MÖLDER, R.KALDE)

VÕTTA KAASA KA PUUDU OLEVAD TERVISETÕENDID,SÜNNITUNNISTUSE KOOPIAD, ÕPILASPILETI PILT.

Teisipäeval, 2. juunil ootame kõiki lapsi kooli 9.20. Staadionil algab 9.30 vahva tuletõrje olümpia. Koolibussid koju: 13.05 Audru poole, 13.15 Lindi ring.

 

2. juunil liigub koolibuss veidi teistmoodi.

Kolmapäeval, 27. mail toimub meie kooli staadionil Karu-Kati ja Karu-Mati võistlused. Võistlema tulevad algklasside õpilased üle maakonna.

Meie kooli õpilased käisid 22. mail Pärnu Maakoolide Spordiliidu mv. kergejõustikus.

Siin on tulemused;
I koht-Gelli Lainet odavise 33.91
I koht -Rait Väiko kaugushüpe 6.05(suurepärane)
I koht-Gemo Tasane kaugushüpe 4.59

II koht -Imre Kalda pallivise -56.13
III koht- Gemo Tasane 100 m jooks 14.1

4.koht -Rait Väiko 100 m jooks 12.5
5.koht-Robert Vaher kuulitõuge 9.58
7.koht- Lisette Välja 100 m jooks 15.9
Õpilasi juhendasid õpetaja Harri Lelle ja Vivika Lass

Kolmapäeval, 27. mail on meie koolis tublide päev. Parimad õpilased koos vanematega on kutsutud pidulikule direktori vastuvõtule.

Reedel, 15. mail oli meie koolis juba 45. laulupäev. Kontserdil sai nautida laulu, luuletusi, tantsu ja meie oma kooli kahe bändi esinemist. Lisaks sellele on maja ehitud õpilaste joonistuste ja käsitööga. Aitäh õpetajad Sirje Mölder, Annely Kuningas, Kaire Leetsar, Tiia Tamm, Silvi Tolmats, Jüri Kukk, Anu Tamm, Tiina Palmer, Merje Tõnismann, Raul Kirss, Ivi Sutt, Ülle Vares ja Jaan Palmer.  Suur aitäh ka meie endisele muusikaõpetajale Aili Tamm´le, kes on laulupäevade algataja. Vaata rohkem pilte SIIT!

 

Meie kooli sportlased käisid Kevadkrossil. Hea meel on lugeda tulemusi:
I koht 3000 m distantsil Tauno Danilov
5. koht 2000 m distantsil Gelli Lainet
8. koht 500 m distantsil Kaarel-Martin Seling
Palju õnne tublidele osalejatele! Aitäh õpetaja Vivika Lass ja Harri Lelle

Teisipäeval, 5. mail 5. - 6. tund toimub aulas meie kooli algklasside solistide konkurss.

Teisipäeval, 5. mail toimub alkoholiteemaline loeng ruumis 205.
1. tund 8a ja 8b,
2. tund 6a ja 6b,
3. tund 7a ja 7b.
Lektoriks meie oma kooli vilistlane Triin Mäger

Audru Kool tähistab Euroopa nädalat, pakkudes lõunasöögiks eri riigi rahvustoite. Euroopa köögiga tutvumise idee pärineb õpilasesinduselt ja koostöös kooli kokkadega otsustati pakkuda esmaspäeval Itaalia, teisipäeval Austria, kolmapäeval Belgia, neljapäeval Kreeka ja reedel Soome toitu. Söökla juurde paigutavad algklasside õpilased igaks hommikuks seda riiki tutvustava plakati.