eKool  Google Drive Facebook Audru Vald BussiliiklusMenüü

Lastevanemate üldkoosolek toimub 4.oktoobril kell18.00 aulas.

 

Ootame sind Audru Kooli 79.sünnipäeval jagama oma kogemusi praeguste Audru Kooli õpilastega.

Anna 4.oktoobriks teada, millisele klassile sooviksid oma kogemustest rääkida, aadressil See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud..

Pärnu linn tunnustab Audru ja Jõõpre Kooli õpetajat Sten Sanga AASTA NOORE ÕPETAJA tiitliga. Õnnitleme! Lisa on võimalik lugeda Pärnu Postimehest.

21. septembril olid meil külas Pärnumaa Kutsehariduskeskuse pagar-kondiitri eriala õpetajad ja õpilased. Nad külastasid 9.klassi kodunduse tundi. Seal räägiti õppimisvõimalustest ja küpsetati koos maitsvaid pirukaid.

19. septembril toimus 1.-4. klasside spordipäev. Korraldajaks oli meie endine õpilane ning nüüdne Pärnu Ühisgümnaasiumi 11. klassi õpilane Markkus Saarts, kes sooritas sellega osa oma kohustuslikust aastatööst. Meeleolukat kokkuvõtet spordipäevast on võimalik vaadata siit.

 

19. septembril toimus õpilasesinduse koosolek. Oluliste teemadena pandi paika aastaplaan. Tegeleti kooli sisehindamise ja uue arengukava koostamisega. Tehti ettepanekuid, kuidas muuta kool veelgi edukamaks. Raskele mõttetegevusega kaasnes ka väike kokkamine.

Pärnu Linnavalitsuse 17.09.2018 istungil kinnitati õpilaspileti dublikaadi (õpilaspileti kaotamisel või purunemisel tehakse korduv kaart) maksumuseks 4 eurot koos käibemaksuga. Raha tuleb kanda Pärnu Linnavalitsuse kontole number EE631010220041191010 Selgituseks kool, õpilase nimi, õpilaspileti dublikaatRaha tasumist tõestab lapsevanem koolile.

 

Tuletame meelde, et alates sellest õppeaastast käib Pärnu haridusteenuste süsteem ARNO kaudu pikapäevarühma (PPR) toidu maksmine ning muusika- ja kunstiosakonda registreerimine, lepingute sõlmimine ja osalustasu maksmine.

Palume Teil kindlasti kontrollida, et taotlused ja lepingud oleks teie pool allkirjastatud. PPR puhul märkige ära, mis päevadel laps EI söö. Toiduraha a 0.40 päevas tuleb maksta ette ning makstud summalt arvestatakse päevaraha maha.
Toitlustamine algab esmaspäeval, 10. septembril ning võimalik on süüa vaid neil, kes on raha maksnud. Järelarvestust ei ole võimalik selles süsteemis teha.
ARNO kasutusjuhend lapsevanemale on leitav SIIT ning PPR eine maksmise kasutusjuhend SIIT.

Juhime tähelepanu, et meie parklasse saabuvad ka bussid. Sellepärast ei tohiks peatuda ja parkida kujutataval ringil. Turvalist kooliteed kõigile!

5. septembril külastasid meie kooli Pärnus toimuva Türgi nädala raames Türgi pealinnast, Ankarast pärit rahvatantsijad. Meeleoluka etenduse järel tutvuti ka meie koolimajaga.

Alates 20. septembrist ei välju kell 13.45 koolibuss (suunal - AUDRU KOOL, KASKE PEATUS , AUDRU, KÄREDA, KURGO, KOTI, MEREMETSA, LINAVÄSTRIKU).  
Lastel on võimalik valida linnaliin nr 25 kell 13.36 või 14.36 või maakonnaliin mis väljub kell 14.00.
 
Võimalike transpordi küsimuste korral palun ühendust võtta Audru valla humanitaarteenistuse juhataja Ene Tähega aadressil See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Teisipäeval, 27. septembril käisid 8. klassid õppekäigul "Kui ma elaksin Manilaiul..." Projekti toetab SA KIK ja Keskkonnaamet

  

Reedel, 23. septembril käisid 3. klassid õppekäigul Riisa rabas - "Sisaliku retk rabas". Projekti toetab SA KIK ja Keskkonnaamet

 

Neljapäevl, 22. september käisid 2. klassidid Tolkuse rabas õppeprogrammiga "Sisaliku retk rabas". Projekti toetab SA KIK ja Keskkonnaamet

 

1. klassid käisid Tolkuse rabas õppeprogrammiga "Sisalikuretk rabas" Projekti toetab SA KIK ja Keskkonnaamet

  

Sel õppeaastal toimuvad taas meie majas Pärnu Võrkpalliklubi trennid poistele ning alustab Pärnu Kesklinna tennisekool oma treeningutega! Soovi korral saavad tennist mängima minna ka vanemad õpilased.

  

NB! Lapsevanematel on võimalik viia kogutud vanapaber ka Paikre sorteerimisjaama Pärnusse Raba 39, mis on avatud E-R 08.00-18.00; L 10.00-14.00.
Sorteerimisjaama tuues palun öelda kooli nimi (klass) ning toodud paberi kogus lisatakse vastava kooli koguste juurde.

Lähipäevadel osalevad meie kooli 6. - 9. klasside õpilased KIK projektis "Kivimid maapôuest ôppetundi". Täna, 29.09 osalevad 6. klassi õpilased programmis "Muld ja pinnakate" TTÜ Särghaua Õppekeskuses.

Viljandi Nukuteater on tähistamas teatri 60. sünnipäeva Audru Koolis, kolmapäeval, 30. septembril kell 12.45 nukuetendusega "Magus linn"   Etendusele ootame 1. - 4. klassi õpilasi. Pilet 2.-

Teisipäeval, 29. septembril kell 18.00 toimub lastevanemate üldkoosolek aulas. Sellele järgnevad klassi koosolekud klassides.

Vanapaberi kogumine lõppeb reedel kell 11.00!!!!

 

 

Alates 21. septembrist hakkab Lavassaarest kell 7.35 (senisest 5 minutit varem) väljuv ja Audru kaudu sõitev buss sõitma kuni Kino „Mai“ peatuseni, s.t. riigigümnaasiumini.

Audru Kooli vene keele õpetaja ning 9. a klassijuhataja Kai Oraste valiti Pärnu maakonna aasta klassijuhatajaks.  Õpetaja Kai Oraste töötab Audru Koolis aastast 1982. Ta on olnud klassijuhatajaks kahele keskkoolilennule ja mitmele põhikooli klassile. Õpetaja on ka kooli humanitaarainete sektsiooni juht. Õpetaja kuulub Kaitseliidu Pärnumaa malevasse ning tema eestvedamisel on koolis nii kodutütarde kui ka noorkotkaste rühmad.

   

Pildistamine toimub teisipäeval, 15. septembril ruumis 306 algusega kell 11.00

Pildistamisele ootame järgmisi õpilasi;

Jalgpallitreeningud Audru Koolis toimuvad 1.-5. klassi õpilastele igal reedel kell 12.35-13.30 ning 6.-9. klassile kell 13.30-14.30. Treeningud on mängulised, arendavad lapse füüsilist võimekust, vastupidavust, koordinatsiooni ja motoorikat ning laps õpib eakaaslasega arvestama. Kuniks ilm võimaldab teeme trenne õues (oktoobri lõpuni). Saali trennides selga lühikesed püksid ja T-särk ja jalga kindlasti heleda tallaga saalijalanõud. Kaasa võivad võtta veepudeli.

Kuutasu on 15 €.

Meeleolukat spordinädalat alustasid Audru Kooli õpetajad, kes läbisid juba pühapäeval Kahe Silla käimisretke. Esmaspäeval kaasati sportlikusse tegevusse kogu koolipere ning iga klass pidi otsima kooli territooriumilt küsimusi ning vastama neile. Kõige vaheldusrikkamat elamust pakkus kolmapäevane sporditurg, kus kauplejateks ja informatsiooni jagajateks olid erinevad spordialade esindajad. Loe spordinädalast veel Pärnu Postimehest.

 

Alates 7. septembrist on meie koolis vabatahtlik Lena Saksamaalt. Lena hakkab hommikuti abistama huvijuhti ning päeva teises pooles lööb kaasa 1. klassi pikapäevarühma tegemistes.

 

Meie kool tähistab 6. - 11. septembrini rahvusvahelist SPORDINÄDALAT.  Pühapäeval, 6. septembril läheb õpetajate meeskond osalema Jaansoni jooksust, osaledes kepikõnniga. Õpilastele toimub sel nädalal erinevaid sportlikke ettevõtmisi.

8. septembrist algavad taas meie majas  võrkpalli treeningud, mida viib läbi Pärnu Võrkpalliklubi. Treeneriks on Tamar Nassar (pildil). Esimesel kohtumisel toimub Pärnu esindusmeeskonna avatud treening. Olete kõik oodatud vaatama!