eKool  Google Drive Facebook Audru Vald BussiliiklusMenüü 

Reedel toimus Sütevaka humanitaargümnaasiumis loodusainete võistlus, kus Audru kooli võistkond koosseisus Mirell Jäärats, Kaur Konrad Tamm ja Erik Kala saavutasid II koha. Juhendajad Loret Miidu ja Tõnu Tamm. 

Rahalised auhinnad võitjatele pani välja osaühing Metsagrupp. Ülesandeid korraldas ja viis läbi loodusainete õpetamise ja õpetamise arendamisega tegelev Praktikal Education OÜ. Võistlusel osales üheksa Pärnumaa kooli.
 
Fotod: Pärnu Sütevaka Humanitaargümnaaisum 
 

17. veebruaril toimus üle kahe aasta taaskord Audru Kooli Playback show. Playback Show`l sai näha 18 erinevat etteastet, nende hulgas ka õpetajate etteastet, kes tegid järgi Mud`i 1974 aasta loo „Tiger Feet“. Ürituse eestvedaja oli Vanessa Tiron, kes tegi seda oma loovtöö raames.

Etteasted esinemise järjekorras:

 1. 8a Despicable me- Gru Dance
 2. 1b Kaw feat Nublu – Minna koos
 3. 3a Maarja-Liis Ilus – Kohtumine
 4. 1a Arop – Kiki Miki
 5. 6b ABBA –Money money money
 6. 4a Allan Roosileht – Turvamees
 7. 3b Alexander Rybak – Fairytale
 8. 8a (Grete Leas) Mõmmiaabits – Karuisa kohvijahvatamise laul
 9. 9b (Marileen Laagus) Alika – Bon apetit
 10. 3a ABBA – Dancing Queen
 11. 1a Apelsin – Me armastame ooperit
 12. 5a (Sädelee Seling) ja 7a (Õnneliise Seling) M Sofa, Õieke – Suitsu ei tee
 13. 1b Ma pean Playbackile saama (mix)
 14. 3b Verka Serduchka – Dancing Lasha Tumbai
 15. 4a, 4b, 8a Mickey Mouse Clubhouse – Hot Dog Dance
 16. 6b AQUA – Barbie Girl
 17. 8a, 9b Kanal 2 Suur komöödiaõhtu – Kähmlus baaris
 18. Õpetajad Mud- Tiger feet

Züriisse kuulusid hip-hop räppar Silver Orissaar, artistinimega AG; laulja ja laulukirjutaja Ketlin Aun, artistinimega Ketlin, räppar Tarmo Aun, artistinimega Homeboy ja Audru Kooli õppejuht Kersti Põllu.

Õhtut juhtisid 8a õpilased Vanessa Tiron ja Marcus Türkson.

Õhtu tõi endaga palju nalja, naeru ja head meelelahutust. Kaasaelajaid oli nii palju, et kõik ei mahtunudki saali ja nii mõnigi pidi esinemisi piiluma aula ukseaugust.

Peale etteasteid oli inimestel võimalus hääletada nii telefoni kui hääletussedelite abiga. Seni kuni zürii hääli kokku luges, oli teistel võimalus osta õnneloosi, teha fotoseina ääres pilti või keerutada jalga tantsupõrandal. Heategevuslik õnneloos oli Vanessal mõttes kohe ürituse planeerimise alguses ja selge oli ka see, et ta soovib kogutud summa annetada Tallinna Lastehaigla toetuseks. Auhindadega toetasid kauplus Magaziin, Viking Spa ja Valgeranna Seikuspark. Kokku õnnestus koguda 204 eurot, mis kanti ülekandega Tallinna Lastehaigla Toetusfondile. Suur tänu kõigile toetajatele!

Playback Show 2023 tulemused olid järgnevad:

Parim kostüüm - 8a Grete Leas karuisa

Zürii lemmik – 3b Verka Serduchka „Dancing Lasha Tumbai“

Publiku lemmik – 6b AQUA „Barbie Girl“

Võitja 1.-4. klass – 3b Alexander Rybak „Fairytale“

Võitja 5.-9. klass – 6b AQUA „Barbie Girl“

Iga etteaste sai lisaks tänukirjale ka kommikoti, seega tühjade pihkudega ei lahkunud keegi.

Suur tänu Vanessa perele, kes aitasid ürituse korraldamise igal sammul – panid püsti fotoseina, toetasid esinejate kringlilauaga, kommikottidega ja ka auhindadega.

Suur tänu ka Sauga Noortekeskuse DJ ringile, kes aitasid nii lavavalgustuse, tossumasina kui diskomuusikaga. Ning suured tänud koolimeeskonnale, kes on ka peale tööpäeva lõpu alati valmis noorte arengusse panustama!

Zürii lemmik – 3b Verka Serduchka „Dancing Lasha Tumbai“

Võitja 5.-9. klass ja publiku lemmik – 6b AQUA „Barbie Girl“

 

Võitja 1.-4. klass – 3b Alexander Rybak „Fairytale“

Parim kostüüm - 8a Grete Leas karuisa

 Pildigalerii asub siin. Pildistas 9b õpilane Rosete-Liis Tohv.

 

Koolis on vahva kohvernäitus Ilon Wiklandist.

2. klassi õpilastele näitas ja rääkis Ilon Wiklandist ja tema loomingust täna õpetaja Kaja Nurk.

"Parim noor instrumentalist 2022" kitarrikonkursi vabariiklikus voorus esindas Lääne-Pärnu regiooni Remo Pikkur. Meie piirkonnas saavutas Remo parimana III koha.
Palju õnne Remo ja õpetaja Erki Reim!
 
Remo konkursi esitust saate vaadata siit: https://www.youtube.com/watch?v=X4NszwMqBkk
Foto: Rita Talisoo
 
 
 
 

Laupäeval, 19. märtsil käisid meie kooli laululapsed Roosi Jääger, Mathilda Aas, Noora Levand, Mairon Schults ja Rasmus Savi koos õpetaja Tiia Tammega tervitamas osavalla uusi kodanikke.

Esmaspäeval tervitasid algklassid õues kevadet. Mängujuhid tegid nendega vahvaid mänge.

14. - 18. märtsini toimus koolis emakeelenädal. 8. ja 9. klassid kirjutasid e-etteütlust, kõik klassid said moodustada sõnakette ja luuletada.

8. klassidele oli ka VAT-teatri lavalise võitluse töötuba.

Audru Kooli muusikaõpetaja ja koorijuht Tiia Tamm pälvis Pärnu linna teenetemärgi.

Teenetemärgiga nr 157 tunnustatakse Audru Kooli muusikaõpetajat, koorijuhti Tiia Tamme pühendunud ja aktiivse tegevuse eest laulukultuuri edendamisel. Tiia Tamm on alates aastast 1984 Audru Kooli muusikaõpetaja ja koorijuht. Ta on juhendanud poiste-, mudilaste-, laste-, sega- ja naiskoore, tegelenud ansamblite ja solistide juhendamisega ning olnud rahvatantsurühmade kontsertmeister. Tamm on Audru kiriku organist ja juhendab Audru osavalla segakoori. Ta on juba üle 30 aasta olnud Pärnu naiskoori Leelo abidirigent, samuti Pärnumaa muusikaõpetajate ainesektsiooni aktiivne liige. Õpetaja Tiia Tammele on omistatud Audru valla vapimärk.

Loe edasi: https://parnu.postimees.ee/7479459/parnu-teenetemargi-palvib-seitse-suvepealinlast

 

11. märtsil 2022 toimuvad koolis kontsert-aktused. 

Sellel päeval kannavad õpilased pidulikku riietust või kooli sümboolikaga riietust.

Kool väljastab ainult sooviavaldajatele toidupakid (14 koolipäeva eest). Selleks palun täita e-koolis olev vorm. Vastuseid ootame kuni 4. aprilli kella 19.00-ni. Toidupakke hakkame väljastama söökla tagaukse kaudu 8. ja 9. aprillil kell 7.30-14.00. Palun kõigil sooviavaldajatel pakkidele järele tulla! 

Ootame õpilaste ja õpetajate fotosid kevadest!

Audru Kooli huvikooli õpilased on distantsõppel. Huvikooli tasu on märtsikuu eest vähendatud 50%.

Ka sel õppeaastal jääb emakeelepäeva tähistamine koolis distantsõppe tõttu ära. 

Siit leiad emakeelepäeva viktoriini, mida saad kodus lahendada.

1. - 3. klass: siin.

4. - 9. klass: siin.

Head õpilased ja lapsevanemad!

Kui tunned, et distantsõpe on raske, oled jäänud hätta, sul on mõni mure, soovid nõu või abi, pöördu julgelt koolisotsiaalnõustaja või koolipsühholoogi poole.

Koolisotsiaalnõustaja töö eesmärk on käitumis-, kohanemis- ja õpiprobleemidega õpilase tegutsemisvõime ja toimetuleku toetamine. Koolisotsiaalnõustaja ülesanneteks on probleemide ennetamine, hindamine ja leevendamine. Koolisotsiaalnõustaja tegevusvaldkonda kuuluvad koolikohustuse mittetäitmine-, õpi-, käitumis-, ja kohanemisraskused, koolivägivald ja sotsiaalne tõrjutus.

Audru Kooli sotsiaalnõustaja on Gerli Sutt, mobiil: 5399 1400, See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

 

Koolipsühholoogi põhitööülesanne on õpilaste, õpetajate ja lapsevanemate psühholoogiline nõustamine (individuaalne ja grupinõustamine). Koolipsühholoog juhindub lapse/nooruki heaolust ja arengu toetamisest. Nõustab seoses õpiraskustega, käitumis-, kohanemis- ja emotsionaalsete probleemidega.

Audru Kooli psühholoog on Siim Schvede, mobiil: 5687 8590, See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

 

Lisaks toetavad õpilaste vaimset tervist Peaasi ja Lasteabi veebilehed. Peaasi.ee pakub noortele vanuses 16-26 vaimse tervise teemal nõustamist videosilla või kirjaliku e-nõustamisena.

Lasteabi telefon 116111 on suunatud igas vanuses lastele ning töötab 24/7, nõu saab küsida ka veebivestluse kaudu.

1.–4. klasside õpilased peavad alates 11. märtsist jääma distantsõppele. 5.–9. klasside õpilased on jätkuvalt distantsõppel. Samuti on distantsõppel kõik huvikooli õpilased.

Kogume distantsõppe (1.-9. klass) uute toidupakkide infot (15.-26.03 koolipäevade eest).

Kool väljastab ainult sooviavaldajatele järgmisel nädalal toidupakid. Selleks palun täita vorm, mille leiate e-koolist. Vastuseid ootame kuni 10. märtsi kella 19.00-ni. Toidupakke hakkame väljastama söökla tagaukse kaudu 15. ja 16. märtsil kell 7.30-14.00. 

Vaatamata keerulisele olukorrale riigis ja kogu maailmas on meie kooli kodutütred ja noored kotkad siiski saanud käia metsas oma teadmisi ja oskusi täiendamas. Rühmade koondused toimuvad väikestes gruppides. Seekord olid koondustel vanemad õpilased. Järgmised koondused tulevad noorematele õpilastele.

Audru Kooli 5.-9. klasside õpilased on 1.–28. märts 2021 distantsõppel. Täpsemat  infot saab klassijuhatajatelt ja e-koolist.

 Hea õpilane!
Meie õppetöö koolimajast eemal on kestnud kaks nädalat ja kaks päeva ning ootame Sinu tagasisidet.
Jaga oma rõõme ja muresid õppetöö, õppevahendite, liikumisvabaduse vm kohta.
Vastamine on anonüümne, kuid soovime teada, mis klassis õpid.
Sinu tagasiside põhjal saame võimalusel teha "koolis käimise" Sinu jaoks meeldivamaks.
Õpilased (1.-3.klass) võivad kasutada vastamisel lapsevanema abi. 
Täname!

Eriolukorra teade: 25. märtsist tohib avalikus kohas viibida üksi või kahekesi, teistest ole 2 meetri kaugusel. Püsi kodus ja väldi kontakti! 

kriis.ee ja 1247

Pärnu Linnavalitsus on otsustanud koolide distanstõpet pikendada kuni 13. aprillini.

Oleme neli päeva olnud distantsõppel ning soovime jagada tähelepanekuid.

 • Kodude võimalused on erinevad ning õppimisega seotud muredega pöördu julgelt aineõpetaja, klassijuhataja või juhtkonna poole (kontaktmeilid kooli kodulehel).
 • Suur osa infost, tööülesannetest, online kohtumistest käib läbi kooli loodud e-konto (See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.). Õpilase kooli e-posti küsimustes võta ühendust See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
 • E-kooli tehnilistes küsimustes pöördu See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
 • Kui soovite lastele abi õppimise juhendamisel, võib julgelt pöörduda See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud., See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud., See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. ja See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. poole, et mitte üle koormata aineõpetajaid.
 • Kui tunned et on vaja turgutada oma meeli või kurta muret, pöördu julgelt meie kooli psühholoog Lisanne Lergi  (See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud., telefon  55 42 675) või sotsiaalpedagoog Gerli Sutti (See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud., telefon  53 991 400) poole.
 • Ettevõtjad on tulnud kodudele appi tehniliste töövahenditega seotud murede lahendamiseks. Info neile on edastatud ning pärines lastevanemate poolt esitatud andmete põhjal. Teame, et mõnede kodudega on juba ühendust võetud vahendite üle andmiseks. Koolipoolne info selles küsimuse liigub See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Armas õpilane!

Kui me eelmisel nädalal Sulle koolis ütlesime, et järgmised kaks nädalat teeme õppetööd internetis ja koolimajja meist keegi ei tule, siis kõlas see nagu ootaks Sind ees koolivaheaeg.

Nüüdseks oled saanud aru, et ei tulnudki vaheaega, vaid igapäevane õppetöö jätkub ja õpetajatega suhtlemiseta ei möödu ükski koolipäev. Kõik on üsna samamoodi, lihtsalt natuke teisiti kui muidu.

 Sa oled olnud nende kodus oldud päevade jooksul väga tubli: jälgid eKoolis, mis ülesandeid õpetajad sinna üles panevad, osaled videotundides, saadad e-kirju, töötad usinasti arvuti taga ja vahetad telefoni teel või internetis aktiivselt infot ka klassikaaslastega. Just nii peabki!

Kuid on veel üks oluline asi, mida me Sinult ootame.

Sa ju tead, et riigis kehtib koroonaviiruse tõttu eriolukord ja inimestel palutakse püsida kodus.

Eriolukord tähendab trennidest, hobidest, väljaskäimistest, hängimistest ja sõpradega näost näkku suhtlemisest loobumist. See on vajalik selleks, et me ei levitaks koroonanakkust, mis levib eriti hästi siis, kui inimesed koos on.

Ole hea, püsi mõned nädalad kodus. Käi aegajalt üksi õues jooksmas, jalutamas või koeraga jalutamas. See ei ole ju nii raske, Sa saad sellega hakkama küll!

Mõtle sedasi: kui Sina oled praegu tubli ja loobud mõneks ajaks sõpradega tšillimisest, siis oled olnud abiks koroonahaiguse leviku peatamisel.

Kas pole uhke ja hea tunne teada, et Sinust ja Su sõpradest sõltub nii palju?

  

Romek Kosenkranius

Pärnu linnapea

Pärnu linnavalitsus on koondanud kogu hariduselu info ja abi

järgnevale lehele: http://bit.ly/ParnuHaridusEriolukord

Esimese e-õppe päeva kokkuvõte

Esimene distantsõppepäev hakkab läbi saama. Oleme saanud erinevaid kogemusi. E-kool on hädas oma võimekusega, sest nii palju kasutajaid korraga ei ole neil varem olnud. Samuti on ka kodudes õppetöö tegemine läinud erinevalt. Meie nägemus on, et õpilased ei pea järgima täpset tunniplaani. Küll on ülesanded päevaks ette antud. Tehtud on tunde e-keskkonnas kindlal kellaajal, mis on varem kokku lepitud. Ülejäänud ülesannete tegemise aja valib kodu või õpilane. Tekkinud ainealaste muredega pöörduge otse aineõpetaja poole e-kirja vahendusel. Täname kõiki, kes on vastanud küsimustele kodus õppimise tehniliste võimaluste kohta! Õpetajad püüavad seda järgida.
Loodame et paari päeva jooksul muutub õppetöö sujuvamaks. Olukord on meie kõigi jaoks uus.
Rahulikku meelt ja jõudu!

 

Oleme teadlikud, et e-kool ei pidanud koormusele vastu. Varume kannatust ning teeme ülesanded sellel hetkel, kui nendele ligi pääseme. Samas otsib kool paralleelseid võimalusi.

Audru Kool

Hea lapsevanem!
Oleme kõik olukorras, mis on meie jaoks uus. Hetkel me ei tea kaua kestab distantsõpe, kuid õppetöö peab jätkuma. Et õpetajad saaksid paremini ette valmistada ülesandeid, soovime teada, millised on kodu võimalused. Selleks palume täita alljärgnev küsimustik iga Audru Kooli õpilase kohta eraldi.
Täname!
Audru Kool

https://forms.gle/QSm3ZoZMNdHkkypS9

Alates 16. märtsist on Audru Kool suletud. Õppimine toimub e-õppe vahendusel.

 • Distantsõppe perioodil ei toimu kontaktseid õppetunde, huviringe, treeninguid jms.
 • Õpilastel tuleb teha paus koolivälises tegevuses ning palume õppuritel viibida kodus. Lapsevanematel palume jälgida, et lapsed peaksid kinni koduväliste tegevuste keelust.
 • Tühistatud on kõik õpilasüritused, olümpiaadid jm.
 • Õppeülesanded antakse e-kooli vahendusel. Õppeülesandeid hinnatakse ning iga aineõpetaja edastab ülesanded õppeainest lähtuvalt.
  Iga õppeaine küsimustes pöördu oma aineõpetaja poole e-posti vahendusel. Muude küsimuste osas saab pöörduda klassijuhataja või kooli juhtkonna poole. Kontaktid on kättesaadavad kooli kodulehel.
 • Uut infot jagame kooli kodulehe, Facebooki ja e-kooli vahendusel.
 • Huvikoolide õppemaksu osas tehakse tagasiarvestus. Samuti on pikapäevarühma eine tasumine peatatud ning ARNO süsteemis märgitud "vaheaeg".

Audru Kool

 

Kolmapäeva õhtul toimus koolis Playback. Oli palju meeleolukaid etteasteid ja jagati ka auhindu. Üldvõit läks 3.b klassi esinejatele, kes esitasid Juss Haasma loo "Where do you go". Aitäh kõigile esinejatele! Rohkem pilte saad vaadata siit.

Lugupeetud lapsevanemad!

Seoses ülemiste hingamisteede viirushaiguste levikuga on piisav põhjus laps koolist koju jätta, kui lapsel esinevad või ilmnevad haigustunnused (nt palavik, tugev nohu, häiriv kuiv köha jms haigustunnus või tunnused). Haigussümptomitega lapse koolisaatmisel võivad nakatuda koolikaaslased, kes on terved.
Eesti Terviseamet on koostanud ja üles laadinud trükised ja juhised ülemiste viirushaiguste (sh koroonaviiruse COVID-19) osas: https://www.terviseamet.ee/et/COVID-19-trukised
Juhiseid, kui on tuldud reisilt: https://www.terviseamet.ee/sites/default/files/Nakkushaigused/Juhendid/COVID-19/reisisoovituste_voldik_est.pdf
Soovitused puhastamiseks ja desinfitseerimiseks koroonaviiruse (COVID-19) nakkusohu korral: https://www.terviseamet.ee/sites/default/files/Nakkushaigused/Soovitused/02.03.2020_terviseameti_soovitused_puhastamiseks_ja_desinfitseerimiseks_covid-19.pdf
Maailma Terviseorganisatsiooni (WHO) video, kuidas õigesti käsi pesta: https://www.youtube.com/watch?v=3PmVJQUCm4E

Lugupidamisega
Kristiina Männimets
Audru Kooli kooliõde; e-post: parnukooliode[ät]gmail.com

Audru Kool

Targa bussisõitja loosimise numbrid

Õpilaste bussisõidu koolituse peaauhinna loosimise tulemusena palume pöörduda õpilastel, kellel on tunnistus numbriga:

1) 180 - omanik teada ning ootab oma auhinda kuni kõik võitjad on selgunud!

2) 123 - omanik teada ning ootab oma auhinda kuni kõik võitjad on selgunud!

3) 174 - 11.03 on viimane kuupäev loosiauhinna lunastamiseks!

4) 103 - 11.03 on viimane kuupäev loosiauhinna lunastamiseks!

direktori poole. Kaasa võtta tunnistus ning olla valmis vastama küsimustele, et lunastada auhind.

24. märtsil toimus Sauga Mustas Majas maakondlik teatrifestival.

Sellest võttis osa ka meie kooli 6. klassi näitering. 

Pildid tegi Danel Rinaldo.

 

Esmaspäeval, 25. märtsil toimus Pärnu Kontserdimajas laulupeo II ettelaulmine, kus osalesid ka meie kooli poiste- ja lastekoor. 

Mudilaskoori ettelaulmine on 4. aprillil.

Siis jääb üle ainult tulemusi oodata! 

 

Laupäeval, 23. märtsil toimus Strandis Pärnumaa Playback 2019. Võistlustest võtsid osa meie kooli 2.b klassi esinejad ja 6. klassi tüdrukud.

2.b klass esines looga Verona, 6. klassi tüdrukud esitasid Varvara Eva Tali loo Malenkaja devotška. 

2.b klass sai kostüümide ja solistide eripreemia. 

Fotod: Pärnumaa Playback

10. märtsil 2019.a toimusid Võnnus Eesti koolide võistkondlikud meistrivõistlused kiirmales 1.-6.klassile. Audru Kooli võistkond sai 30. koha 39 kooli seas. Mängisid Hendrik Välja, Andero Remmel, Oskar Pentma ja Steven Nurk.
11. märtsil toimus mõttespordi olümpiaadi 4. etapp onlaine males 1.-4.klassile ning selgusid parimad koolid ja mängijad. Audru Kool sai 8. koha 36 kooli hulgas. Osales 291 mängijat. Väga hea koha sai Hendrik Välja, kes oli kokkuvõttes 11. kohal. Head kohad said Janne-Liis Tamm ja Andero Remmel, kes olid vastavalt 45. ja 54. kohal. Tublilt mängisid ka Oskar Pentma, Lisandra Šapkin ja Keitlyn Tammik.
Aitäh maleõpetaja Eiki Lehemetsale!
 
 
 
 

2.a, 2.b ja 3.a klass osalesid eile Endla teatri sammassaalis toimunud Tomuski kirjandusmängul.

Selles voorus tuli 3.a klass esimeseks.

Uus voor juba kahe nädala pärast. 

Teisipäeval, 5. märtsil tähistasime algklassides vastlapäeva. Kuna ilm meid õue kelgutama ei lubanud, tegime oma võistlused võimlas. 

Sai suusatada, hokit mängida, patsi punuda ja proovida kinnisilmi seale saba panna. Oli meeleolukas vastlapäev.

 

Reedel, 23. märtsil toimus Pärnus Rimi jalgpalli osavusfestival. Meie kooli 1.-3. klassi võiskond (Arton Lapkin, Markkus Ristimets, Oskar Pentma, Andero Remmel, Janne-Liis Tamm, Lisandra Šapkin) saavutas 10. koha ning 4.-5. klassi võistkond (Marili Martinson, Gregor Hendrikson, Chris Karpin, Robert Kuru, Kermo Killing, Rosete-Liis Tohv) saavutas 24 võistkonna seas 10. koha. Aitäh, õpetaja Taavi Hämarsalu!
Rohkem pilte näeb SIIN

Laupäeval, 24. märtsil toimunud Pärnumaa Kooliteatrite Festivali 5.-9. klassi vanuserühma Parima etenduse (Majahaldja Alma mure) tiitliga pärjati meie kooli 5. klassi näiteringi. Etenduses osalesid Günther Andreas Vaaro, Elisabeth Lindmaa, Meribel Merila, Viola Hambidge, Emilia Hendrikson, Selina Lebin, Maria Rubin, Anne-Ly Pogosjan, Kätlin Saarnak, Elina Urb. Neil on au esindada Pärnumaad üleriigilisel kooliteatrite festivalil 20.-21. aprillil Karksi-Nuias.
1.-3. klasside vanuserühmas etendati "Mereröövel Lusikas" ning näitlejapreemia sai Kaspar Pentma. Etenduses osalesid veel Karl Kregor Kivine, Kirke Eha, Elisabeth Mode, Adeliina Svirbut, Madleen Rüütli, Otto Linke, Rasmus Koppel, Leevi Mikael Markkula, Leela Tasane, Eva Lepp ja Birgit Saarnak. Aitäh, õpetaja Kaire Leetsar! 

19. märtsil 2018.a. lõppes üleeestiline 4-etapiline online maleturniir. 1.-4.klassist osales 248 õpilast 36 koolist. Pärnumaalt osales 10 kooli 55 mängijaga. Audru Koolist osales 4 poissi ja 2 tüdrukut. Üldkokkuvõttes saavutas Audru Kool võistkondlikult 4. koha, olles Pärnumaa parim. Väga hea koha saavutas Andero Remmel, kes tuli üldkokkuvõttes kümnendaks. Tema parimad kohad etappidel olid 6. ja 9.  Üldkokkuvõttes oli Janne-Liis Tamm 23., kuid tüdrukute seas väga hea koht-  kolmas. Lisandra Šapkin sai kokkuvõttes 54. koha, kuid tüdrukutest oli 8. kohal. Ka teised poisid olid tublid - kõik tõid vajalikke punkte võistkonnale. Hendrik Välja oli 35. kohal, Steven Nurk 67. kohal ja Oskar Pentma 74. kohal. Aitäh maleõpetajale!

Meie õpilased osalevad Erasmus+ projektis ning on hetkel Itaalias. Tegeletakse koos teiste Euroopa noortega Itaalia koolis projektitegevustega. Vastuvõtt algas kohalike õpilaste, kes kandsid ajaloolisi kostüüme, ekskursiooniga Vigevano südalinnas. Seejärel mindi linnavalitsuse hoonesse, kus kohtuti Vigevano linnapeaga, kes oli siiralt huvitatud sellest, mis on meie riigile ja Audrule omane.  Vaata pilte meie kooli pildialbumist.

    

Emakeelepäeval jagasime meie eelkooliõpilastele tunnistusi ning pidasime lõpupidu. Pildil meie selle aasta eelkooli lõpetajad.

Emakeelepäeval lahendati meie koolis ristsõnu ning täna külastasid kooli kohalik lastekirjanik Helle Kirsi ning Jürgen Rooste koos Erki-Andres Nuudiga.

 

Lugupeetud lapsevanem

Pöördume Teie poole palvega osaleda Haridus- ja Teadusministeeriumi korraldatavas rahulolu-uuringus, mille viib läbi SA Innove. Uuringu käigus kogutakse infot lastevanemate kooli ja õpikeskkonnaga rahulolu kohta.
Küsitlusele saab vastata 20. veebruar-30. märts 2018.a avades veebilingi: https://limesurvey.innove.ee/index.php/532783/lang-et
Küsitlusele vastamine võtab aega ca 20-30 minutit. Täpsemad juhised küsimustiku täitmiseks leiate antud kirja järgmiselt lehelt. 
Küsimustikule vastamine on anonüümne, ühegi vastaja vastuseid ei ole võimalik tema isikuga seostada. Üksiku lapsevanema vastuste kohta tagasisidet ei anta.

 

Meie Eesti Vabariik 100 sünnipäevanädal möödus väga kiiresti ja mitmete toredate tegemistega. Saime nautida mitmeid kontserte nii oma õpilastelt kui ka Pärnu Ühisgümnaasiumi ja Pärnu Mai Kooli esituses. Kaasa elada luulehommikule, kus noored oma  loomingut esitasid ning omaloomingulise raamatu avaldasid kingituseks Eesti Vabariigile.  Meisterdasime ise pidupäevatorte. Võtsime vastu uusi liikmeid noorkotkaste ja kodutütarde ridadesse ning austasime Vabadussõjas langenuid Audru kalmistul. Majja sattus tavatult rohkem külalisi, kes olid tulnud kooliperet õnnitlema. Aitäh kõigile selle toreda nädala eest! 

Meil on väga tublid sportlased! Meie tüdrukud käisid võrkpalli miniliiga Lääneregiooni võistlustel ja said II koha!!!! Ja juba varsti sõidavad nad finaali Kohilasse!!! Palju õnne ja aitäh õpetaja Vivika Lassile tüdrukute juhendamise eest!

  

Jooks toimub iga ilmaga!!! Lasteaia jooksule tulijad, palume koguneda staadionile 18.30-ks.

 

Meie kooli saabus Tartu Ülikooli Tähetorni rändnäitus „Päikesevarjutuse lummuses“. Näitusega koos on kaasas õpilastele mõeldud täringumäng, mida saavad õpilased koos aineõpetajaga mängida. Meie majas on näitus üleval 2 nädalat.

Nädalavahetusel toimus kooli kodutütarde ja noorte kotkaste laager. Kahe päeva jooksul viidi läbi meditsiini ja esmaabi andmise õppus, kompassi ja kaardi tundmise õppus, matkati metsas, tehti sporti. 

Tungla mäng Pärnu teatris "Endla" 21.03.2017. Osalesid meie kooli 3A ja 4. klass. Mälumäng on pühendatud lastekirjanik Leelo Tungla 70. sünnipäevale ja loomingule.

Väljavõte Pärnu Postimehest - Neljapäeval, 9. märtsil 2017 toimus Pärnu spordihallis Eesti jalgpalli liidu (EJL) ja Pärnumaa koolispordiliidu koostöös jalgpalli osalusfestivali kohalik eelvõistlus, kus Audru lastel õnnestus püstitada löögiharjutuses Eesti rekord.

Üritust koordineeriva EJLi rahvajalgpalli osakonna juhataja Teet Allase sõnade järgi osalevad jalgpallifestivalil lapsed kahes vanusegrupis. Eraldi võistlevad 1.–3. ja 4.–5. klasside lapsed. Igas võistkonnas on kuus liiget, neist vähemalt kaks tüdrukud.

Võistlusel pidid lapsed tegema kolm harjutust: esimene oli väravalöögiga lõppenud söötmisharjutus, teine koonuste vahelt palli läbivedamine ja kolmas nende kombinatsioon.

Just esimeses harjutuses püstitaski Audru 1.–3. klasside võistkond Eesti rekordi.

“Eesmärk on võimalikult kiiresti lüüa pall 12 korda väravasse,” selgitas Allas. “Audrulastel õnnestus see minuti ja kolme sekundiga, mis on nii Pärnumaa kui ka Eesti uus rekord.”

Pärnumaa eelvõistlusel olid esindatud neli linna ja kuus maakonna kooli. Kohal oli üle 140 lapse.

Meie kool on sõprussuhetes Carnikava kooliga Lätist. Sel õppeaastal on plaanis mõõtu võtta matemaatikas. 5. aprillil toimus mõlemale koolile korraga matemaatika online võistlus. Mõõtu võtsid 3. klassid.

Meie õpilased, Lauri Tolmats, Helena Jaaniste, Mattias Umal osalesid PM 9. klasside ühiskonnaõpetuse viktoriinil ning saavutasid I koha!!!  Aitäh, õpetaja Jarmo Tael.

Meie koolis tähistatakse emakeelenädalat 11. - 18. märtsil! Nädala avab reedel, 11. märtsil Maian Kärmas, rääkides 5. - 9. klassi õpilastele raadio tööst ja laulude kirjutamisest. Kohtumine leiab aset kell 10.45 aulas.

Meie kooli algklasside õpilased osalesid Lindil vallasisesel 1.-3.klasside VARIA viktoriinil.
II koht Emilia Hendrikson, Elisabeth Lindmaa, Günther Andreas Vaaro,
III koht Jennifer Saar, Mattias Forsel, Mark Noel Poll,
5.-6.koht Hendrik Välja, Oskar Pentma, Andero Remmel;
10.koht Markkus Ristimets, Eva Lepp, Anete Feldmann.
Aitäh, õpetajad Sirje Mölder, Ruth Kalde, Ena Mägi, Silvi Tolmats, Merike Meidra, Kaire Leetsar.

 

Kas olete mõelnud, kui palju erinevat reklaami jagatakse valimiste ajal? Meie kooli õpilane Lauri Tolmats on kokku kogunud erinevate valimiste meened ja reklaamid. Näitus avatud kooli raamatukogus!

    

2015/2016 õppeaastaks Audru Kooli õppima asuvate uute õpilaste taotlusi ootame 1. maiks 2015. Taotlus on leitav kooli kodulehelt http://audru.edu.ee/index.php/dokumendid

 

27. märtsil pidas meie sõpruskool, Carnikava Kool Lätis oma sünnipäeva.  Audru Kooli esindus koos meie huvialakeskuse bändiga käisid oma sõpru tervitamas. Meie esitusel oli ka Lauris Reiniksi (Läti laulja, näitleja, saatejuht ja helilooja) lugu „Ma jooksen“ , mis võeti tormiliste kiiduavaldustega vastu. Õnnitleme veelkord oma sõpru Lätist!

Tervisenädalal kaaluti ka õpilaste koolikotte. Nii mõnegi õpilase koolikott oli väga raske. Lähemalt uurima hakates selgus, et kaasas on ka õpikud ja vihikud, mille tunde sellel päeval ei ole. Vaadake oma koolikotid üle ning ärge võtke ülearuseid asju kaasa!

Kaalumise tulemus:

klasside keskmine kaal
1. kl – 3,16 kg
2. kl – 3,3 kg
3. kl – 4,1 kg
4a kl – 4,3 kg
5. kl – 10,8 kg
7a kl – 8,9 kg
7b kl – 4,5 kg
8a kl – 5,0 kg
8b kl – 5,02 kg
9b kl – 3,86 kg
LÕK – 4,6 kg
Väikeklass – 9,5 kg

Neljapäeval, 5. märtsil toimus Pärnu Maakoolide Spordiliidu sisekergejõustiku MV. Meie kool oli väga väga tubli!

A-KLASS
Maris Link (kuulitõuge II koht),
Ken Matrix Kirst (kuulitõuge II koht),
Rait Väiko (60m jooks II koht, kaugushüpe I koht),
Tauno Danilov (1000m jooks II koht),
Sven Gnezdov (60m jooks IV koht),

B - KLASS
Kaileen Umal (kuulitõuge 10. koht),
Jaan Endrik Kirsi (kuulitõuge I koht, kõrgushüpe III koht),
Robert Vaher (kuulitõuge III koht),
Margus Põldvee (kaugushüpe 9. koht, 60m jooks 12. koht).

Aitäh õpetajad Harri Lelle ja Vivika Lass.

Tervisenädala raames on kõik klassid valmistanud salateid. Selle tulemusena valmib meie kooli salativihik. Piltidel toimetavad 4. klassid.

   

Neljapäeval, 5. märtsil kell 12.35 - 16.35 toimub Bioloogia õpikoda. Juhendajateks on Tartu Ülikooli loodusteaduslike erialade magistrandid ja doktorandid. Kõike see toimub koostöös Eesti Füüsika Seltsi, TÜ loodus- ja tehnoloogiateaduskonna, TÜ füüsika instituudi ja TÜ Teaduskooliga

Meie koolis on sel nädalal (2. - 6. märts) täis tervislikke tegevusi. Esmaspäeval kohtusid algklassid loengus Punase Risti inimestega. Neljapäeval annab päästeamet ülevaate talvisest veeohtusest.  Lisaks tehakse terve nädalaraames kodunduse tundides erinevaid salateid.

1963. a.

Aitaja Aare

Aru Aime

Ellik Aino

Husu Kalle

Kuris Helbe

Kuusik Liivi

Kuusk Enno

Käär Laine

Laagus Mati

Lasn Rein

Lelle Maie

Pikkur Helve

Tamm Liis

Tomast Ilme

Tõnisson Maret

Tõrva Alli

Väljak Taimo

1964. a.

Aitaja Aino

Annus Jaan

Kasearu Johannes

Killing Vilma

Kuusk Arne

Lasn Aime

Lasn Lehti

Luist Virve

Nõmm Tiiu

Nõmm Jüri

Põldots Vello

Raudkivi Tiia

Sepp Sule

Taluväli Agnes

Tamm Jüri

Tiido Evald

Leppik Reet

Randmaa Jaan

1965. a.

Käpp Ado

Käpp Tõnu

Käär Rein

Metsanurm Jaan

Peterson Liivi

Pihelgas Ilme

Põldeots Tarmo

Saarson Arne

Idvand Vilma

Ellik Linda

1966. a.

Hanson Rein

Lasn Lia

Leppik Mati

Liier Maret

Mesias Õie

Nõumees Urve

Okas Riina

Pukki Jaan

Pärnpuu Viktor

Raku Ülle

Rakku Marje

Rebane Viktor

Soomann Rein

Talving Maili

Vainu Heidi

Nõumees Leili

Koppel Anne

Uustalu Kalev

1967. a.

Annusveer Ülle

Jäärats Eimar

Kaelussoo Sirje

Kullerkupp Maie

Mesias Ain

Palu Raivo

Leil Tiit

Lasn Viive

Salumets Inge

Reimets Liivi

Kasepõld Herbert

Eljas Anton

Matsalu Kersti

Rähn Viljar

1968. a.

Lasn Tõnis

Aasa Heiki

Jäärats Mare

Kirsi Jaan

Puusild Ants

Retmann Ülle

Seil Tiia

Soomann Tiiu

Mahoni Karine

Kallas Taivo

Raku Helle

Pettai Jüri

Mumm Marika

Mumm Ursula

1969. a.

Juhansoo Gerda

Kirsi Heldi

Lasn Kalju – Madis

Lelle Maire

Sits Arvo

Vipp Sirje

Lõhmus Voll – Vladimir

Kangur Maisi

Umal Mati

Joosep Märt

Vainu Malle

Ling Kaja

Saartson Arvi

Kull Saima

Kurm Elve

Johanson Kalju

Zagorski Peeter

Kukk Erika

1970. a.

Jalakas Nikolai

Jäärats Heldur

Koks Neeme

Kõlvart Ene

Liivrand Liivi

Nikitina Irina

Soomann Anne

Koidu Kalle

Madisoo Silvi

Vahenõmm Gesti

Vainu Reet

Kruusalu Jüri

Kesküla Elma

Lüüdik Maia

Lüüdik Raissa

Pärnpuu Valvo

Kallaste Milvi

1971. a.

Saarna Sulev

Keidong Viive

Kirsi Mart

Kruusalu Marju

Kubja Hilde

Lasn Liilia

Liier Harri

Põldsam Aili

Raudkivi Aili

Saks Uno

Todi Margus

Tuisk Urmas

Rebane Jüri

Ling Kuno

Ehala Aidi

Tamm Virve

Randmaa Tuljo

Jürimäe Toomas

Pettai Ants

Peterson Urve

1972. a.

Jakobson Õie

Sits Tõnu

Orav Tõnu

Miido Tiina

Korb Heli

Intsar Reet

Jalakas Albert

Rämson Viive

Tamm Tõnu

Rannamets Heldi

Mets Jüri

Laan Rita

Peterson Sirje

Haan Loore

Reimann Gaida

1973. a.

Truu Leili

Koor Leida

Hein Heli

Heinvars Liia

Johanson Hille

Kärmas Alfred

Miido Leili

Põldsam Arne

Raudkivi Evi

Sadulsepp Tiiu

Saks Ülle

Tamm Helmut

Rannamets Aita

Pill Sirje

Seppik Milvi

Torma Malle

Lemmik Marge

Press Tiiu

Laurimäe Jüri

Vettik Anne

1974. a.

Truu Rein

Hanson Olev

Jakobson Ülo

Orav Toivo

Tarkpea Tiiu

Kesper Karin

Keidong Sirje

Jürimäe Mariann

Voll Elle

Kuusik Tiit

Korb Eve

Kõiva Ain

Tamm Tiiu

Üts Maret

Raja Ivar

Hansalu Ervin

Pärnpuu Ants

Hansberg Veera

Tomast Elve

Lüüdik Kaja

Koitla Aivar

1975. a.

Kruusalu Rein

Säkk Heldur

Metsaots Ruti

Pillman Jüri

Ild Eda

Jakobson Ene

Kesper Marika

Kuusk Enno

Liier Helge

Lindmaa Sirje

Mäekivi Maire

Naastre Marika

Sooaru Kalev

Tamm Tiia

Tünder Rein

Vutt Sille

Kunto Kalev

Kollamaa Arthur

Pärtna Ilmar

Laurimäe Ülle

Vetik Endo

1976. a.

Tiron Henn

Uulimaa Ain

Naastre Sirje

Pärna Aivar

Saar Valdur

Sadulsepp Marika

Kase Artur

Metsaots Kersti

Matsalu Ragner

Jakobson Ille

Eisenschmidt Leida

Üts Piret

Metsküla Taimi

Pikkur Andres

Vettik Hillar

Koitla Urve

Kobolt Vahur

Õismets Rita

1977. a.

Torokvei Silvia

Torokvei Aivar

Leemet Agnes

Hörats Ago

Eisenschmidt Aivar

Hindre Votele

Joosep Peeter

Kaints Imbi

Kalda Raivo

Kirsi Mari

Kull Aime

Liivrand Laivo

Moppel Aare

Männik Jaan

Ojala Õnne

Suurevälja Sirje

Tarkpea Külli

Vetik LY

Õismets Ilme

Tamm Kalju

Poll Külli

1978. a.

Mõlderkivi Aili

Pelisaar Eha

Klementsov Mihkel

Laidoner Lili

Lääts Anneli

Üts Robert

Tamm Vello

Tiron Malle

Kurm Ain

Killing Kersti

Moppel Sulev

Uustalu Lii

Kollamaa Inge

Jaaksoo Küllike

Tiron Kaie

Prins Rein

Mittus Tiia

Nõmm Ruth

Heinluht Tõnu

Ild Endel

Kaints Ele

Killing Teet

Koppel Aivar

Noormaa Katrin

Peeters Alar

Rämson Ahti

Vetik Viljo

Kungla Airini

Kuusk Jana

Hansalu Aivar

Stüf Marge

Vinter Toomas

1979. a.

Roodus Rein

Närep Vello

Tuuling Margus

Laurimäe Mati

Naar Astrit

Leebe Tiiu

Jaago Johannes

Koppel Rita

Metsaots Jaan

Aasamets Anne

Aruoja Ain

Gustavson Ulvi

Intsar Urmas

Heinvars Viljar

Jakobson Udo

Kattel Taavo

Kirsi Lüüli

Koger Kaido

Lainela Maia

Meier Anu

Meier Tõnu

Metsküla Oivi

Vetik Veiko

Mäe Eevi

Roseniit Raivo

Liivang Kaja

Tafenau Raivo

Truu Märt

Väiko Arvo

 

1980. a.

Västrik Hembo

Tooding Lea

Kaup Aare

Lämmerkänd Taimi

Stüf Arne

Osmaljan Oleg

Süvang Maire

Kurgu Lilian

Õismann Rein

Tamm Ahto

Nõmm Reet

Kuru Leo

Ling Anu

Tamm Venda

Mittus Maia

Joonas Margus

Kurm Enn

Adamas Olavi

Kadak Maire

Kalda Tiina

Killing Kaia

Kuusik Toomas

Limm Marge

Nõmme Eha

Reinhold Raini

Abramov Karlo

1981. a.

Moppel Olev

Tomsone Terje

Peterson Ene

Liivranna Lehte

Metsaots Ande

Sits Margo

Lepik Pille

Vettik Vallo

Kõiva Reet

Lepp Eve

Koger Raivo

Kirsi Ado

Tõll Tiina

Peterson Toomas

Muiso Mall

Sutt Annelii

Stüf Heiki

Reinalu Rita

Voogel Pille

Peeterson Eero

Reinhold Arvi

Mölderkivi Anu

Roodus Arvi

Kobolt Merle

Nukk Tiiu

1982. a

Anne Kõiva

Silvi Saarsoo

Astrid Kannel

Ülle Vinter

Anneli Kungla

Külli Otsus

Merle Joonas

Maire Mäe

Ruth Saulski

Ave Suits

Jüri Osmaljan

Joel Link

Enn Säkk

Allan Kraskov

Margus Kiviväli

Kalle Kuusik

Arvi Vänt

Tiit Lindmaa

Aimur Liiva

Tiina Pärn

Tiina Hull

Merike Nelis

Vilve Põldsam

Keiu Tiron

Eha Ristimets

Arvo Lainet

Aita Aasamets

Oivo Reinumäe

Arlek Kästik

1983 lõpetajad

Erika Hansberg

Külli Heinsalu

Arved Iremadze

Heiki Jaago

Eve Juhansoo

Merike Kadak

Raimond Kanarbik

Kaido Kesper

Margit Kiviväli

Tiit Koppel

Heiki Kurgu

Anneli Ojandu

Tiina Orm

Jako Palu

Merike Peetel

Toomas Põltsam

Tiiu Pärn

Ulla Pärna

Ain Randmaa

Meelis Ranne

Anu Raudkivi

Juta Reinalu

Ene Roodus

Viljar Rubin

Karin Saak

Kristi Saare

Ülo Saarts

Ester Saunanen

Sulev Sooaru

Kaido Tint

Viljar Vainult

Kalev Vendelin

Helle Voogel

Anne Vänt

1984. a.

Pille Andresson

Kalvin Eisenchmidt

Eda Anton

Ene Eslas

Liia Jaago

Riina Karotamm

Toomas Kask

Tarmo Kiisler

Karin Lepik

Hanno Liier

Liilia Luik

Aavo Luhamaa

Kaja Merila

Krista Niidas

Haidi Nõmm

Külliki Närep

Raivo Ojasoo

Jana Parma

Reimo Prins

Karmen Ränk

Heiki Saunanen

Kaie Siitam

Aivar Tamm

Karin Tomast

Ülle Vahtra

Anneli Viljaste

Janek Pirn

Rein Nõmm

Jüri Janop

Allan Udu

1985. a.

9. klass

Eve Aasa

Anneli Andersson

Merike Heinsaar

Andrus Joonas

Liina Kanarbik

Andrus Kannel

Malle Kuusik

Eve Laaneveer

Monika Lelle

Kaire Luik

Marje Metsaots

Reet Nael

Kaire Nõmm

Eve Närep

Eino Ojandu

Anu Röömel

Margus Saagim

Mare Sits

Kersti Tomast

Margus Toomingas

Vootele Viira

Kairo Merila

Raivo Järv

Margo Põldsam

Teet Vits

Endel Õismets

Urmas Kruusimägi

Kaire Peedi

Peeter Metsluht

Jarek Joost

1. lend

Saulski, Ruth

Hull, Tiina

Kannel, Astrid

Karro, Sirje

Kungla, Anneli

Kõiva, Anne

Lappmaa, Airi

Metsaots, Sirje

Mäe, Maire

Nelis, Merike

Pärn, Tiina

Ristimets, Eha

Saarsoo, Silvi

Vinter, Ülle

Pärnamets, Helje

Link, Joel

Otsus, Külli

Põldsam, Vilve

Siigur, Piia

Kuusik, Kalle

Kraskov, Allan

Klassijuhataja Mart Kuuskmann

1986. a.

9. klass

Heli Anton

Janika Jalasto

Margit Joonas

Raoul Laidoner

Jane Lelle

Eneli Ojaste

Margus Ranne

Tarmo Raudkivi

Ene Närep

Ain Süvang

Triin Tanissaar

Üllar Ahi

Raigo Aleksandrov

Kaidi Kanarbik

Siiri Koppel

Allan Lainet

Jaanus Lehtniit

Ruth Mälgand

Marina Osmaljan

Urmas Peterson

Kristiina Reinem

Riina Ristimets

Tiina Ristimets

Anita Sits

Mati Udso

Tõnu Saunanen

Marko Sutt

Hannes Otsus

Tiit Heinsalu

Margit Randmaa

Jaanus Tamm

Aivar Miländer

Olavi Jurkatamm

2. lend

Hansberg, Erika

Heinsalu, Külli

Juhkam, Annely

Kadak, Merike

Kesper, Kaido

Kiviväli, Margit

Kurgu, Heiki

Laur, Tarmo

Laurimäe, Aimar

Liivrand, Imbi

Ojandu, Anneli

Palu, Jako

Pärn, Tiiu

Randmaa, Ain

Raudkivi, Anu

Roodus, Ene

Rästas, Malle

Saak, Karin

Saunanen, Ester

Tamm, Janika

Toomiste, Rita

Vainult, Viljar

Voogel, Helle

Klassijuhataja Hille Siig

1987. a.

9. klass

Priit Annus

Karmen Eisenchmidt

Kaire Juhkam

Viivika Kodasma

Kalev Lepik

Margus Mattiisen

Anu Oksaar

Teet Paalo

Jane Tamm

Eduard Ubaleht

Heli Uukkivi

Villu Voogel

Janne Joost

Riina Luik

Vaike Närep

Katriin Peterson

Jane Pärn

Pille Põldsam

Sirle Saare

Piret Saarts

Meelis Heina

Raimo Reepalu

Age Juhansoo

Elmet Koorits

Age Matsalu

Margus Paalberg

Roland Põltsam

Anneli Popova

Uuno Metsaluht

Liis Niidas

Eve Udu

Margus Sadulsepp

3. lend

Aia, Arvi

Andresson, Pille

Eisenschmidt, Kalvin

Eslas, Ene

Karotam, Riina

Kask, Toomas

Kiisler, Tarmo

Kuru, Riina

Kuusik, Gert

Luhamaa, Aavo

Merila, Kaja

Niidas, Krista

Pabo, Marve

Ränk, Karmen

Siitam, Kaie

Sooaru, Sulev

Parma, Jana

Tamm, Aivar

Tint, Kaido

Vahtra, Ülle

Viljaste, Anneli

Klassijuhataja Ingrid Meltsas

1988. a.

9. klass

Andres Janop

Vaido Järvekülg

Meigo Jääger

Gert Jäärats

Merle Kanarbik

Janek Kasemets

Killu Klamas

Ene Köösel

Kalvar Küber

Sven Laiv

Anna Laurimäe

Ivo Lepp

Mikk Nõmm

Rita Paalo

Aleksander Popov

Lenny Reinumäe

Toomas Seos

Heino Sigijane

Signe Soomann

Kuldev Suits

Anneli Tillart

Piret Reinson

Udo Metsaluht

Olev Vendelin

4. lend

Andresson, Anneli

Hildunen, Katrin

Kallit, Kaili

Kanarbik, Liina

Laaneveer, Eve

Lelle, Monika

Luik, Kaire

Nõmm, Kaire

Närep, Evi

Pärnpuu, Raivo

Röömel, Anne-Ly

Sits, Mare

Järvi, Signe

Villemson, Ivi

Klassijuhataja Tiia Tamm

1989. a.

9. klass

Andrus Aleksandrov

Veera Burgatskaja

Madis Jõnts

Jaanus Karu

Veigo Kasemets

Alar Kipper

Mart Laagus

Ille Lauer

Arno Lepp

Margit Mattiisen

Meelis Närep

Nele Palm

Kristi Saar

Andres Säde

Gerda Tiido

Janek Tomast

Ringo Voosalu

Kersti Hansberg

Merike Põldsam

Kalmer Adams

Gert Avikson

Janek Kannel

Margus Jurkatam

Romeo Järv

Jaanus Heina

Anne Kiisler

Margot Käsper

Siiri Limm

Marek Põldeots

Ahti Raudberg

Janne Reilson

Helen Seil

Reini Siinmaa

Maarja Suits

Margus Tiik

Annika Vits

5. lend

Aleksandrov, Raigo

Kanarbik, Kaidi

Koppel, Siiri

Laidoner, Raoul

Närep, Ene

Ojaste, Eneli

Raudkivi,Tarmo

Ristimets, Riina

Ristimets, Tiina

Sulg, Aivo

Tammearu, Liliana

Tanissaar, Triin

Udso, Mati

Klassijuhataja Hille Siig

1990. a.

9. klass

Raili Jäärats

Maarika Jõnts

Kati Koppel

Margo Lauk

Aadi Laurimäe

Merit Martjan

Merje Meister

Ilmari Ott

Marianne Palmer

Monika Reinem

Kersti Reinson

Imre Rubin

Andrus Tamm

Regina Toodo

Jaana Tomingas

Erkki Vainult

Merle Voogel

Marika Zagorskaja

Annely Kalvik

Andrus Antso

Lilia Kuprijanova

Imre Lauer

Õnne Luik

Andres Metsaots

Janne-Riin Pirn

Kristiina Ranne

Lilly Rauman

Ireen Reilandt

Agne Saardson

Ave Säde

Janek Tiik

Riine Vahter

Margit Kuldsaar

6. lend

Annus, Priit

Einsenschmidt, Karmen

Juhkam, Kaire

Kallo, Merle

Kodasma, Viivika

Kuus, Merike

Laanesoo, Krista

Lepik, Kalev

Luik, Riina

Oksaar, Anu

Paalo, Teet

Peterson, Katriin

Poolak, Anneli

Seppama, Sirje

Tamm, Jane

Ubaleht, Eduard

Voogel, Villu

Klassijuhataja Kristjan Saarsoo

1991. a.

9. klass

Agne Aija

Ahti Aleksandrov

Aire Joonas

Marek Jääger

Mairi Kiis

Kerli Klamas

Marika Kodasma

Ave Leppik

Rain Magnus

Signe Maripuu

Romel Mihkelson

Andrus Puidet

Aivar Puusild

Aivi Saartson

Maivi Talving

Riina Terep

Kaisa Veelaid

Sulev Vendelin

Aveli Aal

Anu Antso

Maarja Burgatskaja

Elvis Hanson

Lily Kasearu

Gris Klamas

Marika Kollist

Marek Kukk

Annika Kästik

Kalmer Lainela

Erlend Loorits

Janek Lünekund

Aile Ojamets

Annika Ojandu

Kerli Pärnaste

Siret Saar

Marika Seos

Olavi Vaino

Janek Õunaid

Toomas Saunanen

7. lend

Nõmm, Mikk

Pors, Urmas

Pärnpuu, Villu

Kanarbik, Merle

Köösel, Ene

Laurimäe, Anna

Soomann, Signe

Tillart, Anneli

Marksalu, Karel

Klassijuhataja Raul Vanatoa

1992. a.

9. klass

Anu Husu

Piret Husu

Airi Kästik

Meelis Luik

Marko Meoste

Marek Männiksaar

Ülle Naudi

Kati Niibo

Maret Noormäe

Annika Pukkonen

Merle Põldeots

Kristi Põldeots

Ülle Raagmaa

Lembit Riismaa

Sirli Seliov

Viljar Sepp

Monika Zagorskaja

Jane Teor

Tanel Tüür

Jaanika Viira

8. lend

Asumets, Ave

Burkatskaja, Veera

Kiisler, Anne

Limm, Siiri

Kipper, Alar

Käsper, Margot

Mitt, Anneli

Niinepuu, Eve

Põldeots, Marek

Seppama, Maie

Säde, Andres

Tiido, Gerda

Tomast, Janek

Saar, Kristi

Klassijuhataja Ene Kurm

1993. a.

9. klass

Aasaleht Marko

Merylin Juurmaa

Silja Kalmaru

Siiri Laanesoo

Lembe Lember

Tarvi Osipov

Marita Protsin

Rainer Põldeots

Tarmo Raid

Kristi Rõõmussar

Mairi Saar

Regina Siinmaa

Mikk Sõmersalu

Aimi Teor

Tiina Torma

Kadri Volkova

Karin Adams

Kristi Aija

Kristel Akerman

Merike Anderson

Ermo Hanson

Carmen Illak

Aivar Jakobson

Leonoora Järvet

Maarika Kalvik

Andres Karu

Nadezda Koos

Kuido Kungla

Liia Lepp

Alvar Leppik

Piret Meinberg

Raido Pukkonen

Brigitha Seimar

Iivi Sepp

Tiina Sukajeva

Rikka Tammela

9. lend

Jäärats, Raili

Martjan, Merit

Meister, Merje

Metsaots, Andres

Palmer, Marianne

Reilandt, Ireen

Rubin, Imre

Zagorski, Marika

Teesalu, Simo

Toodo, Regina

Vahter, Riina

Veerde, Heidi

Hansberg, Kersti

Klassijuhataja Tiia Tamm

1994. a.

9. klassi

Anneli Aal

Andro Allik

Virgo Kreek

Sirje Küber

Margus Lasn

Ahti Laurimäe

Veiko Martikainen

Kätrin Metsluht

Aldo Ojamets

Margus Peetsalu

Arnold Rebane

Hilje Rokk

Andra Rõõmussaar

Krista Tomast

Monika Tõrva

Kristi Vesselov

Ardo Viita

Erkki Vunukainen

Jaana Õunaid

Kati-Keiu Kukk

Sirely Kuusk

Carol Illak

Meelis Jurn

Kaire Kasearu

Triin Kangur

Magnus Kiis

Annika Kiviselg

Reelika Kollist

Kaidi Köösel

Kertu Laanesoo

Marek Nõmm

Rando Nõmm

Lauri Niibo

Tarmo Protsin

Seidi Raid

Margit Raja

Aivi Rand

Anton Raudkivi

Gettrin Selter

Annika Tamm

Ketri Tamm

Raiko Tohv

Merle Tomast

Roland Tuulik

Eve Vendelin

10. lend

Aija, Agne

Burkatskaja, Maarja

Joonas, Aire

Kiis, Mairi

Kodasma, Maarika

Kollist, Marika

Laaneorg, Marlon

Leppik, Ave

Luur, Oksana

Ojamets, Aile

Pärnaste, Kerli

Ristimets, Rainer

Saar, Siret

Saartson, Aivi

Veelaid, Kaisa

Klassijuhataja Helgi Roots

1995. a.

9. klassi

Marko Holtsmann

Sirje Husu

Gabriela Järvet

Cristiina Kaska

Marge Käsper

Martin Lepp

Riina Loginova

Alar Luhaäär

Raimo Mihkelson

Riho Männiksaar

Katrin Nõmm

Harjana Ots

Ahto Pahk

Andres Puusild

Anu Rand

Hardi Rokk

Kätlin-Irene Rubin

Jako Stern

Janne Tamm

Inga Teor

Liise Viik

Maria Viik

Dorit Kangur

Ülar Kond

Karin Lampp

Jardo Põldsam

Tarvo Rõõmussar

Gerli Savi

Romek Seimar

Laura Vaiko

Jaanus Oja

Ranno Viita

Juhan Seos

Kaimar Jakobson

Eva Bernhardt

11. lend

Husu, Anu

Husu, Piret

Joosti, Maie

Luik, Meelis

Luur, Merike

Niibo, Kati

Noormäe, Maret

Nõmme, Madis

Põldeots, Merle

Põldots, Kristi

Riismaa, Lembit

Seliov, Sirli

Zagorski, Monika

Teor, Jane

Toos, Siina

Viira, Jaanika

Klassijuhataja Maili Reidla

1996. a.

9. klass

Kristi Haab

Margit Holtsmann

Freddy Illak

Jana Jalakas

Ele Kivisild

Tarmo Kollist

Raul Kond

Karene Kruusalu

Kristjan Lepp

Ants Närep

Margit Oja

Elis Põldeots

Anu Põldsam

Kaili Rea

Ele Riipus

Ave Selter

Ando Siitam

Cätlin Sillat

Jaan Talving

Age Tiko

Gerda Vaino

Liina Üprus

Gerli Janson

Viktoria Koor

Karmo Kuru

Hille Lääts

Kristel Teor

Gerli Juhkam

Raili Koppel

Sirli Martin

Mati Metsluht

Helen Pitškar

Anu Allik

Kalmer Teor

Ene Mihkelson

Külli Kandelin

12. lend

Volkova, Kadri

Teor, Aimi

Seimar, Brigitha

Raid, Tarmo

Järvet, Leonora

Illak, Carmen

Torma, Tiina

Meinberg, Piret

Poll, Marge

Rõõmussar, Kristi

Leemet, Marek

Klassijuhataja Sirje Suurevälja

1997. a.

 9. klassi

Sven Ende

Tõnis Ennok

Age Kaelusoo

Merle Kond

Gert Meoste

Ly Mets

Evelin Mägi

Viljo Naar

Evelin Mägi

Jarko Põldsam

Signe Samarina

Eleri Seer

Heiki Tamm

Silver Toomenurm

Jorma Arukase

Kristo Põldsam

Janika Korn

Jaanus Künnapas

Domnika Tamm

Madis Kuuskmann

Kaarel Kurm

Raigo Siitam

Kristiina Viilik

Marju Rebane

Alvar Põldeots

Berit Akerman

Agnes Ubaleht

Ainar Uulimaa

Riina Tamm

Kairi Kroot

Annes Noormets

Raimo Uutas

Liina Savi

13. lend

Vainult, Erkki

Illak, Carol

Jurn, Meelis

Jäärats, Andres

Kangur, Triin

Kiis, Magnus

Kollist, Reelika

Köösel, Kaidi

Laanesoo, Kertu

Nahku, Aimar

Nõmm, Marek

Raid, Seidi

Raja, Margit

Rand, Aivi

Raudkivi, Anton

Rõõmussar, Andra

Selter, Gettrin

Tamm, Annika

Tomast, Merle

Tuulik, Roland

Vendelin, Eve

Laurimäe, Ahti

Klassijuhataja Ene Kurm

1998. a.

9. klass

Karel Bauer

Toomas Husu

Aet Kase

Aivo Kiviselg

Jelena Koos

Ervin Leetsaar

Virmo Lepp

Mari-Liis Lõhmus

Angeelika Mäll

Raili Rahuoja

Katrin Rea

Steve Rea

Reelika Saard

Enely Suits

Kadi Suviste

Liisa Sõmersalu

Raigo Säkk

Riho Tamm

Monika Urb

Kadri Viitas

Ivo Bauman

Kristel Bauman

Ivar Eha

Kristjan Hendrikson

Kaido Johanson

Merike Koppel

Jarek Kruusmaa

Sirli Küber

Mihkel Merimaa

Annely Mets

Eiki Põldeots

Rainer Rand

Ranno Rannaste

Ermiko Sprenk

Hando Tamm

14. lend

Kaska, Cristina

Karuse, Kaupo

Käsper, Marge

Mihkelson, Raimo

Ots, Harjana

Pahk, Ahto

Puusild, Andres

Rand, Anu

Rokk, Hardi

Rubin, Kätlin-Irene

Stein, Jako

Tamm, Janne

Teor, Inga

Vassiljev, Leeni

Viik, Liisi

Klassijuhataja Kai Oraste

1999. a.

9. klassi

Helina Korn

Külli Kruusalu

Rene Mustasaar

Pille Naar

Heiko Napp

Silver Paur

Leila Pink

Janar Sagim

Eneli Seer

Sigrid Tohv

Merle Truu

Indrek Viik

Käddy Kütt

Anu Arnemann

Priit Arnemann

Ivo Eensalu

Karmen Kerne

Jürgen Järvelaid

Maria Killing

Kristel Kodar

Marko Mets

Maigro Rehe

Anne Reimets

Kadri Schults

Geiu Talts

Helen Tamm

Thomas Tasuja

Kristi Võsumets

15. lend

Haab, Kristi

Holtsmann, Margit

Illak, Freddy

Kivisild, Ele

Kollist, Tarmo

Kond, Raul

Koodi, Andres

Kruusalu, Karene

Kuru, Karmo

Lääts, Hille

Madissoo, Kristi

Oja, Margit

Põldeots, Elis

Post, Ketlin

Selter, Ave

Siitam, Ando

Tiko, Age

Üprus, Liina

Klassijuhataja Tõnu Tamm

 

2000. a.

9. klass

Heigo Kuusk

Gudrun Kunto

Taavi Korjus

Konstantin Konstantinov

Karin Kobolt

Triin Klamas

Nele Lasn

Raivo Leetsaar

Mario Mustasaar

Eve Naudi

Maido Oraste

Rain Pärn

Indrek Tähtla

Janika Vinnikov

Tiina Altmart

Marko Koppel

Epp Lopsik

Nele Sutt

Rita Talisoo

Diana Vainonen

Reilika Rannamets

Elin Nõmm

Markko Pikkur

Roman Pitškar

Helen Mihkelson

Margus Mets

Heimar Tamm

Margo Tooding

Astrid Tammekänd

Eneli Sutt

Marili Suits

Marek Sooman

Evelin Selter

Pille Savi

Raigo Rõõmussar

Kristin Põldsam

Margot Mets

Pille-Riin Künnapas

Teele Killing

Terje Põldeots

Ulvi Armas

Kaili Kunto

Evelin Ots

Madis Reier

16. lend

Harjakas, Annika

Kond, Merle

Korn, Janika

Künnapas, Jaanus

Mikkor, Maiu-Liisa

Mägi, Evelin

Naar, Viljo

Noormets, Annes

Rebane, Marju

Rotenberg, Kadi-Ingel

Samarina, Signe

Savi, Liina

Siitam, Raigo

Tamm, Domnika

Tamm, Riina

Ubaleht, Agnes

Uulimaa, Ainar

Klassijuhataja Maili Reidla (Sääsk)

2001. a.

9. klass

Piret Annusveer

Veiko Aulik

Viljar Bauman

Andry Blank

Kaisa Eha

Merike Kala

Regina Kallas

Gerli Kodar

Inga Konstantinova

Kaido Kruusalu

Eleri Kunto

Mario Metsoja

Martin Murd

Kristi Ojasaar

Heleri Pärn

Kätlin Pärnase

Reimo Raja

Martin Soovik

Helerin Sutt

Riho Talisoo

Ergo Uibu

Maanus Urb

Anu Uulimaa

Mari-Liis Vister

Katrin Zagorski

Kristjan Bauer

Ago Eensalu

Heleli Entson

Raimond Jäärats

Merle Kiveste

Triin Korjus

Talmar Maripuu

Diana Novek

Raido Palu

Eiko Pikkur

Timo Poll

Hero Prins

Reelika Selter

Eva Sepp

Alvar Siitan

Tiiu Tali

Pille Talving

Triin Tamm

Piret-Brigitta Tasuja

Krista Tatra

Marco Tiron

Ando Uibopuu

Markus Varik

Janar Jalakas

Eljar Kalde

Allar Lainet

Marek Matsalu

Tõnis Siitan

17. lend

Bauer, Karel

Kase, Aet

Koos, Jelena

Koppel, Merike

Küber, Sirli

Leetsar, Ervin

Lõhmus, Mari-Liis

Mets, Annely

Põldeots, Eiki

Rahuoja, Raili

Rea, Katrin

Sõmersalu, Liisa

Tamm, Hando

Urb, Monika

Merimaa, Mihkel

Kaljurand, Riin

Rätsep, Mari

Sprenk, Ermiko

Hendrikson, Kristjan

Klassijuhataja Kersti Rohtmets

2002. a.

9. klass

Merlin Gustavson

Madis Hunt

Kadri Husu

Meelis Kaljumäe

Signe Kobolt

Krista Kommer

Kaisu Laks

Allar Limm

Jörgen Loorits

Jaanika Lump

Inga Mustonen

Kristel Põldeots

Miko Rehe

Reino Rehe

Tanel Rämson

Janita Õunaid

Kätlin Toodu

Katrin Rand

Raido Rannamets

Janek Danilov

Kermo Roosmäe

Germo Blank

August Killing

Kuido Killing

Raigo Kurrik

Raul Tamm

Taavi Tilk

Silvar Aulik

Riho Tamm

18. lend

Kartau, Allan

Kiviselg, Arvo

Korn, Helina

Kukke, Janar

Lumi, Evelin

Mustasaar, Rene

Naar, Pille

Napp, Heiko

Paur, Silver

Sagim, Janar

Schults, Kadri

Seer, Eneli

Sorts, Mariliis

Sorts, Siim

Talts, Geiu

Tasuja, Thomas

Tohv, Sigrid

Truu, Merle

Viik, Indrek

Klassijuhataja Mercedes Merimaa

2003. a.

9. klass

Malle Leetsar

Helina Nurmela

Jaanus Aomere

Naimi Saartson

Killu Kurrik

Martin Schults

Ingrid Pirsi

Lauri Kunto

Kermo Vinnikov

Liis Karpin

Merlin Loorits

Kristjan Tatra

Mairit Tähtla

Reimo Läänesaar

Liina Mets

Gerdi Sprenk

Triib Üts

Keito Killing

Helen Peenoja

Deana Malvnovskaja

Margarita Robežneks

Semjon Malinovski

Reili Randma

Triinu Lepp

Pent Varik

Berit Peeters

Gerstin Heinsalu

Jana Liivrand

Kai Alliku

Liisbet Puust

Kati Ojasaar

Marju Truuver

Silver Pärnpuu

Ardo Lünekund

Taneli Laar

Merily Vesik

Janeli Ots

Viljar Saks

Sven Vahtramäe

Ahto Aaspere

Heleni Mustonen

Heigo Truu

Eigo Jartsev

Raido Hanst

Allan Anson

Janar Järv

Jörgen Joonas

Taivo Hanst

Allar Uibopuu

Rait Raidla

Sten Benström

Janno Killing-Jaago

Lauri Viik

Janek Tobro

Mario Männi

Karel Kodar

Janar Jakobson

Toomas Tali

Merle Ling

Laura Loorents

Margit Merimaa

Toivo Aulik

Tiina Reier

Aimar Nõmm

Rauno Oja

Tauri Intsar

Kalle Johanson

19. lend

Auspere, Ege-Ry

Umb, Ivar

Arnemann, Anu

Altmart, Tiina

Kobolt, Karin

Koppel, Marko

Kunto, Gudrun

Lasn, Nele

Leetsar, Raivo

Lopsik, Epp

Mustasaar, Mario

Oraste, Maido

Ots, Evelin

Pitškar, Roman

Rõõmussar, Raigo

Savi, Pille

Selter, Evelin

Sooman, Marek

Sutt, Nele

Talisoo, Rita

Tammekänd, Astrid

Tähtla, Indrek

Vainonen, Diana

Köök, Ethel

Puls, Aivi

Naudi, Eve

Künnapas, Pille-Riin

Klassijuhataja Sirje Suurevälja

2004. a.

9. klass

Kaido Põldsam

Priit Peeters

Liis Lepik

Johanna Joonas

Madis Armas

Ülari Viik

Sandra Tsukker

Kerli Kunto

Karoliine Bauman

Silvi Kunto

Teresa Varik

Timo Vahtramäe

Hellevi Kuusk

Kadi Saar

Reimo Mets

Kristo Kaup

Erko Liier

Tanel Mäger

Rain Talisoo

Roland Heinsoo

Rando Tamm

Heiko Peedi

Kristi Kahest

Eleri Hanson

Erika Selter

Reeli Tepp

Liisa Kunto

Liina Kimmel

Kadi Oja

Sandra Lindmaa

Kirti-Kai Kruusalu

Olesja Morozova

Kairi Nõmmik

Anneli Rand

Maiu Lünekund

Reeli Rehe

Karin Rämson

Madis Viir

Sander Kaljurand

Allar Hallmägi

Ranol Liivrand

Keria Palu

Kati Raik

Reio Rand

Hille Rokk

Evaliise Silla

Nele Suvi

Janek Vesik

20. lend

Bauer, Kristjan

Kallas, Regina

Kiveste, Merle

Klamas, Triin

Kruusalu, Kaido

Metsoja, Mario

Murd, Hedvika

Palu, Raido

Prins, Hero

Puhkan, Kärt

Pulk, Alice

Raja, Reimo

Selter, Reelika

Siitan, Alvar

Sutt, Helerin

Tali, Tiiu

Tamm, Triin

Tasuja Piret-Brigitta

Tatra, Krista

Urb, Maanus

Vister Mari-Liis

Zagorski, Katrin

Klassijuhataja Vivika Lass

2005. a.

9. klass

Marten Merila

Helde Laura

Helen Peeterson

Ele-Riin Liier

Karel Kasearu

Kutt Suviste

Kaisa Saar

Raavo Harma

Janika Urb

Anete Tsukker

Esko Läänesaar

Erko Hunt

Helen Danilova

Ergo Nurk

Ülari Killing

Kristo Lepp

Annika Liivrand

Kristina Schults

Keivo Rahu

Rauno Vaiko

Dina Soljavik

Ermo Köster

Stig Benström

Garry Linno

Urmo Limm

Herki Rokk

Mariin Rehe

Kerlin Spiegelberg

Raavo Palu

Liis Poom

Jarmo Tael

Ainar Jalvi

Evelin Torokvei

Keterli Hallik

Mari-Liis Tüür

Silver Sepp

Edgar Kollamaa

Annely Aomere

Katre Koovit

Merilin Marrak

Reelika Lehiste

Rauno Talisoo

Marit Matsalu

Siim Aava

21. lend

Aru, Annika

Blank, Germo

Hahlberg, Marko

Husu, Kadri

Kodar, Kätlin

Kaljumäe, Meelis

Kommer, Krista

Laar, Taavi

Mustonen, Inga

Vainu, Ilo

Nõmm, Ardo

Pärnaste, Kätlin

Rehe, Miko

Spiegelberg, Kädi

Tilk, Taavi

Toomenurm, Tarmo

Vaabel, Kristi

Väli, Rain

Klassijuhataja Tiina Pärn

2006. a.

9. klass

Stanislav Balõšev

Reimo Harma

Tauri Hunt

Erik Janop

Elise Joonas

Gerol Jugala

Argo Kaup

Oliver Kollamaa

Martin Kroot

Kati Kuura

Andres Kõiva

Kardo Köster

Leiu Lepik

Siim Mölder

Martin Müürisepp

Mariana Nõmmik

Annika Palu

Üllar Pärnat

Siim Samarin

Maarja Stranson

Taavi Ojamets

Remo Joosep

Andreas Kuusik

Urmo Gustavson

Jorma Silm

Tambet Liiv

Kaijo Killing

Siim Hunt

Keijo Poll

Teijo Poll

Martin Koppel

Triin Randväli

Merilin Nõmm

Marge Seppik

Mari Reier

Siret Leesment

Erika Adamas

Kairin Koovit

Sigrit Sarik

Regina Lindmaa

Marialiisa Maripuu

Sander Sarik

Herkki Peenoja

22. lend

A-klass

Edvand, Marilis

Hanst, Taivo

Killing, Keito

Kuura, Marelle

Kunto, Lauri

Liivrand, Jana

Loorents, Laura

Loorits, Merlin

Lootus, Riine

Lünekund, Ardo

Ojasaar, Kati

Orav, Liina

Ots, Janeli

Peenoja, Helen

Pirsi, Ingrid

Puust, Liisbet

Robeznieks, Margarita

Saartson, Naimi

Sildoja, Liisi

Viik, Lauri

Klassijuhataja Kai Oraste

B-klass

Aaspere, Ahto

Aomere, Jaanus

Gustavson, Merlin

Hunt, Madis

Joonas, Jörgen

Järve, Jaanika

Karpin, Liis

Killing-Jaago, Janno

Kukk, Gert

Kuningas, Tevo

Läänesaar, Reimo

Malinovskaja, Deana

Malinovski, Semjon

Merimaa, Margit

Peeters, Berit

Post, Karoliina

Tatra, Kristjan

Trumsi, Karmo

Truu, Heigo

Tõnsing, Jaanika

Vahtramäe, Sven

Vesik, Merily

Vinnikov, Kermo

Klassijuhataja Raul Kirss

2007. a.

 9. klass

Liis Aarn

Elvis Elblaus

Andres Ervin

Martin Ervin

Diana Glebova

Elke Kappal

Koidu Killing

Karl Kuningas

Helena Kährik

Rain Kästik

Taaniel Laimets

Ardo Laul

Eva-Liisa Lepik

Konstantin Malinovski

Nikolai Malinovski

Sergei Malinovski

Miriam Mõttus

Kaisa Pajula

Laurits Puust

Madis Pertel

Karet Põldsam

Siim Põrk

Kelly Ranne

Maarite Robeznieks

Merlin Roodus

Hanna Maarja Safronova

Dilver Samarin

Reeni Tepp

Angelika Alamaa

Silver Heinsaar

Toomas Ilp

Triinu Joosep

Riho Juhalo

Martin Kala

Marko Koppel

Sigrid Leesment

Elis Liivrand

Janno Liivrand

Marek Mets

Lauri Monso

Marianne Muns

Reijo Peedi

Sille Pärn

Ailar Tamm

Siim Sepp

Merli Tarkus

Marju Tõnisson

Elari Vettik

Guido Viljaste

Helena Väiko

Silver Uibopuu

Eedi Kunto

23. lend

Anson, Eleri

Heinsoo, Roland

Joonas, Johanna

Järve, Anþela

Kahest, Kristi

Kappak, Priit

Kaup, Kristo

Kimmel, Liina

Kivistik, Maria

Kruusalu, Kirti-Kai

Kuntu, Merili

Künnap, Janeli

Liier, Erko

Lindmaa, Sandra

Mäger, Tanel

Nõmmik, Kairi

Post, Diana

Rand, Anneli

Rokk, Hille

Rämson, Karin

Saar, Jüri

Saar, Kadi

Selter, Erika

Silla, Evaliisa

Talisoo, Rain

Tepp, Reeli

Tsukker, Sandra

Vahtramäe, Timo

Vendik, Ülari

Vesik, Janek

Viik, Ülari

Viir, Madis

Leetsar, Malle

Klassijuhataja Sirje Aija

2008. a.

 9. klass

Andres Andersen

Kristjan Eha

Mikk Heina

Mare Heinluht

Andrus Ilp

Hendrik Joonas

Egle Kivikas

Sander Kobolt

Merlin Koppel

Ursula Kuningas

Kaur Kuura

Johannes Kährik

Inna Liiv

Rauno Liivrand

Triin Mäger

Siret Mägi

Asko Nurk

Rain Pass

Kadri Põldsam

Kert Põldsam

Mari-Liis Rehe

Hardi Riis

Artur Silm

Angelina Säkk

Helena Tõnisson

Kristiin Hallik

Eveliina Janop

Rauno Juhalo

Ruslan Konstantinov

Janar Kruusimägi

Mariliis Laur

Tanel Mitt

Paula Nõmm

Mareta Nõmme

Martin Ojamaa

Eike Põldeots

Mariliis Päev

Kadi Ranne

Marje Reinumäe

Reimo Soon

Geit-Sander Taggo

Miko Torokvei

Madis Tõnisson

Marko Tõnisson

Marten Anger

Herta Danilova

Indrek Jalvi

Mihkel Koos

Marilin Kuusik

Robert Norman

Signe Sagim

24. lend

Aarn, Liis

Aomere, Annely

Hallik, Keterli

Kaio, Madis

Kollamaa, Edgar

Koovit, Katre

Leppik, Merilyn

Liier, Ele- Riin

Läänesaar, Esko

Liivrand, Annika

Pavlova, Monika

Peeterson, Helen

Poom, Liis

Reinhold, Merit

Saar, Kaisa

Sepp, Silver

Soljanik, Dina

Spiegelberg, Kerlin

Schults, Kristina

Tsukker, Anete

Tael, Jarmo

Torokvei, Evelin

Urb, Janika

Väiko, Rauno

Klassijuhataja Kaia Maasalu

2009. a.

9. klass

Triin Aarn

Heiti Bublik

Andra Ennok

Margus Ervin

Riina Intsar

Kristo Koert

Keidy Leas

Taavi Luhamaa

Chris Matsalu

Kristiina Monaku

Kertu Põldsam

Rasmus Post

Carmen Pukk

Rivo Neinumäe

Liina Tamberg

Merlin Tamm

Alar Toomsalu

Kaupo Tõnisson

Andro Tammik

Marite Einland

Haidi Lobjakas

Merlin Mango

Alex Mölder

Marianna Nõmm

Madis Nõmm

Rauno Peedi

Karl Martin Põldsam

Külli Saadjärv

Elis Selter

Veiko Selter

Kadi Põldsam

Siim Saks

25. lend

Adamas, Erika

Gustavson, Urmo

Hunt, Siim

Hunt, Tauri

Joosep, Remo

Killing, Kaijo

Koovit, Kairin

Koppel, Martin

Kuura, Kati

Kuusik, Andreas

Leesment, Siret

Lepik, Leiu

Liiv, Tambet

Lindmaa, Regina

Nõmm, Merilin

Palu, Annika

Plinte, Hanna-Liisa

Poll, Keijo

Poll, Teijo

Pärnat, Üllar

Randväli, Triin

Talisoo, Rauno

Tilk, Teele

Klassijuhataja Ülle Vares

2010. a.

9. klass

Deivid Kandelin

Silver Kull

Taavet Laimets

Kristo Matiisen

Mario Muns

Reemo Sooaru

Kristiina Arro

Glaira Danilova

Marta Heina

Raner Järv

Klaid Kaljaspolik

Karina Kanarbik

Sander Lepik

Kersti Liivrand

Kadi Luhamaa

Maria Merila

Morten Paluteder

Carol Pukk

Tõnis Põder

Gady Pärnik

Liina Raja

Elerina Säkk

Kevin Tettermann

Kauri Itter

Siim Vahkel

Kristjan Viir

Annely Villiste

Agnes Tuur

Taavi Kunto

Kirsika Lõpp

Jaan Matiisen

Kristin Viirsalu

Katrin Aunes

Maria Koos

Kristo Toomsoo

Merilin Seppik

Kadri Reier

Rainis Mets

Jaan Mangu

Mihkel Poom

Rauno Leinasaar

Mariliis Künnapas

26. lend

Aarn Liis

Alamaa, Angeelika

Ervin, Andres

Heinsaar, Silver

Joosep, Triinu

Kappak, Elke

Killing, Koidu

Koppel, Marko

Kuningas, Karl

Kährik, Helena

Laimets, Taaniel

Lillemets, Liisa

Malinovski, Konstantin

Malinovski, Sergei

Mets, Marek

Muns, Marianne

Pertel, Madis

Puust, Laurits

Ranne, Kelly

Robežnieks, Maarite

Roodus, Merilin

Hanna Maarja Safronova

Tamm, Ailar

Tarkus, Merli

Tõnisson, Marju

Väiko, Helena

Klassijuhataja Reene Tammearu

2011. a.

 9. klass

Riko Reepalu

Risto Pärnapuu

Joanna-Marie Põldsam

Merili Nõmmik

Andreas Lünekund

Helina Lusti

Eliise Loorents

Raimond Liivrand

Lisette Liivrand

Kristjan Kuningas

Eerik Kaljaspolik

Kristen Saarts

Kaie Selter

Matis Uustalu

Sigrid Vainult

Risto Soon

Kevin Tetterman

Alyona Danelyk

Silvia Jürs

Carmen Silberk

Sten Tõnisson

Raivo Nõmm

Kristi Jaago

Manuel Oja

27. lend

Birk, Mirko

Pettai, Jaanika

Kährik, Johannes

Ranne, Kadi

Kobolt, Sander

Nõmme, Mareta

Väli, Allvar

Mäger, Triin

Heinluht, Mare

Reinumäe, Marje

Liivrand, Rauno

Tõnisson, Helena

Rits, Sander

Kuningas, Ursula

Liiv, Irma

Põldeots, Elke

Joonas, Hendrik

Põltsam, Kadri

Ojamaa, Martin

Heina, Mikk

Hallik, Kristiin

Soon, Reimo

Nõmm, Paula

Laur, Mariliis

Vellend, Margit

Rehe, Mari-Liis

Andresen, Andres

Sild, Kristjan

Päev, Mariliis

Tamm, Kristo

Klassijuhataja Tiiu Rätsep

2012. a.

9.klass

Auner, Kristi

Aia, Annika

Einland, Gabriel

Laagus, Karina

Leibur, Chatriin

Merila, Mario

Mihkels, Josep

Mikele, Džordan

Raja, Andres

Taggo, Nele-Anette

28. lend

Aarn, Triin

Einland, Marite

Ervin, Margus

Intsar, Riina

Koert, Kristo

Luhamaa, Taavi

Mango, Merlin

Mölder, Alex

Ranne, Sten

Tamm, Merlin

Teever, Katri

2013. a.

9. klass

Mets, Ado

Nassonov, Hristian

Puusild, Kevin

Õunapuu, Kristohver

Allmaa, Kert

Leinasaar, Moonika

Reepalu, Merilin

Õismets, Marii

Lünekund, Karoline

Orasmäe, Sander

Kuub, Jaanus

Link, Jane

Mäekask, Elis

Nugis, Kristjan

Seos, Sander

Rehe, Roger

Jerofejev, Janar

Tõnismann, Carl

Reier, Anni

Aasaleht, Katre

Lohu, Mari-Heleen

Niinemets, Renate-Anette

Liivrand, Sandra

Päev, Maris

Helde Triin

29. lend

Kanarbik, Karina

Tillart, Tauri

Järv, Raner

Liivrand, Kersti

Luhamaa, Kadi

Merila, Maria

Heina, Marta

Kunto, Taavi

Põllu, Jürgen

Vahkel, Siim

Arro, Kristiina

Mets, Rainis

Matiisen, Jaan

Poom, Mihkel

Remmelgas, Indrek

Viir, Kristjan

Telve, Liis

Villiste, Anneli

Muskat, Fredi Hard

Kruusma, Katriin

2014. a.

9. klass

Aarn, Raido

Aasa, Cärolin

Heinsaar, Ingrid

Juhalo, Janeli

Jõnts, Merilin

Kaljula, Egert

Kannel, Jan-Henry

Kullerkan, Rasmus

Kuub, Rene

Linder, Angeelika

Nuut, Gerttu

Ojakäär, Brett

Orissaar, Silver

Pilme, Ingmar

Pikkor, Karina

Raagmaa, Jürgen

Reinujaan, Simar

Rämson, Kerttu

Sutelainen, Sami Jason

Seos, Laura

Sepp, Heleri

Silberk, Verner

Tiik, Janek

Tiik, Jarmo

Uibopuu, Martin

Uustalu, Mairo

Villiste, Elina