eKool  Google Drive Facebook Audru Vald BussiliiklusMenüü 

Audru Koolil sai läbi esimene aasta Eesti Olümpiakomitee poolt ellukutsutud projektist Sport Koolis. Järgmisel aastal saavad sellest osa juba esimesed ja teised klassid. 

Projekti eesmärgisk on õpilastes tekitada ja hoida huvi liikumise ja erinevate spordialade harrastamise vastu ning seeläbi suurendada laste kehalist aktiivsust. Liikumine ja sport oleks koolikultuuri lahutamatu osa. Antud projekt suurendab sportimise ja liikumise mahtu. Koolil tekib suurem võimalus koostada õppijate vajadusi arvestav ja valikuid rikastav päevakava. Tunnid viidi läbi kohalike spordiklubide kvalifitseeritud treenerite juhendamisel.

Lisaks EOK Sport Koolis projektile olime ka antud õppeaastal tublid Tartu Ülikooli juhitava projekti Liikuma Kutsuv Kool, mis hõlmab samuti liikumisharjumuste kujundamist koolipäeva vältel. 

Loe projektist edasi siit

 

Kaks aastat tagasi poolelijäänud Nordplus Junior projekti kolmas koostöönädal toimus 06. kuni 10. juunini Leedus Vainutase gümnaasiumis. Oli põnev nädal täis huvitavaid tegevusi. Toimusid erinevad töötoad, ekskursioonid ja spordivõistlused. Külastati mööblivabrikut, kus tutvuti erinevate tööprotsessidega ja muuseumit, kus sai tutvuda vanaaegsete tööriistadega.  

Rohkem pilte saab vaadata siit.

 

Audru Kooli 1.-8. klasside lõpuaktused toimusid 10. juunil 2022. Ilusat suve neile! Põhikooli lõpuklassi aktus on veel ees. See toimub 17. juunil kell 16.00. 

9. juunil leidis aset Audru Kooli parimate vastuvõtt. Seekord pälvis tunnustuse ja tänusõnad 52 väga edukalt õppinud või olümpiaadidel ja konkurssidel häid kohti saavutanud õpilased. Piduliku ürituse muutis erakordseks Pärnu noore teaduri märgi ja tunnistuse üleandmine neljale Audru Kooli noorele. Noore teaduri märk on hõbedast ja sellega tunnustatakse silmapaistvaid noori ainult Pärnus. 

Pärnumaa Omavalitsuste Liit tunnustas 3.juunil 2022 meie kooli 9.klassi õpilast Günther Andreas Vaarot. Günther Andreas on väga mitmekülgsete huvidega noormees, keda on pärjatud erinevate auhindadega. Õppetöös on ta lõpetanud kõik õppeaastad kiituskirjaga, osa võtnud erinevatest  olümpiaadidest, võistlustest, viktoriinidest, konkurssidest. Günther Andreas on tasakaalukas ja vaoshoitud, kuid samas ka vahetu ja julge esineja. Ta oskab võtta vastutust ning on hinnatud kaaslane õppetöös ja väljasõitudel. Temast peavad lugu nii eakaaslased kui ka täiskasvanud. Lisaks väga headele õpitulemustele ja eeskujulikule käitumisele jõuab Günther Andreas tegeleda muusika, näitlemise ja sõudmisega ning kuulub  Noorkotkaste organisatsiooni. Sel õppeaastal on Günther Andreas edukalt osa võtnud ajaloo-, keemia-, füüsika-, bioloogia-, geograafiaolümpiaadidel. Lahtistel astronoomiavõistlustel oli Günther Andreas 6. kohal ning Eesti meistrivõistlustel väitlemises meeskondlikul 6. kohal.
Günther Andreas kuulus rahvusvahelise astronoomia ja astrofüüsika olümpiaadi Eesti koondisesse.

Kolmapäeval, 1. juunil toimusid Audru Kooli staadionil Audru Kooli olümpiamängud, millest võtsid osa ka teised Audru osavalla koolid.

Nagu olümpiale tavaks oli ka meil rongkäik, pidulik avamine, võistlused ja autasustamine.

Meid oli tervitamas ka jalgrattur Tanel Kangert ja avamisel esinesid võimlemisklubi "Rüht" tantsijad. Oli sportlik ja meeleolukas päev!

Rohkem pilte näed siit.

 

15.juunil olid Audru Kooli kunstiosakonna õpilased linnalaagris ning käisid Maarja-Magdaleena Gildis meisterdamas.

Täna avasime pingi meie kooli laulupäeva loojale Aili Tammele ja hoidjale Tiia Tammele.

 

 

Täna toimus selle õppeaasta viimane koolipäev. Tähistasime seda aktusega, kus tunnustati parimaid õppureid ja tublisid kooli esindajaid.

Pilte saab näha siit.

 iin.

Nüüd on lastevanematel võimalus osta kooli logoga tooteid. Toodetega on võimalik tutvuda ja osta siin:

Võistlusmatka Sirge Siht (12.06-14.06 2020) üldvõitjaks said Audru noorkotkad Rihard Rokk, Jakob Läänemets, Mehis Vanamölder ja Alvar Kästik.

Jõukatsumise start anti Lindi külas ja 8 võistkonda pidid läbima kontrollpunktidega kaetud ning ligemale 50 kilomeetri pikkuse trassi. Võistlejad pidid tegevuspunktides kõige muu hulgas demonstreerima oma teadmisi ja oskusi jaotelgi püstitamises, takistusriba ületamises ja täpsuslaskmises. Samuti võeti mõõtu näiteks morse kasutamise ning esmaabi osutamise osas. Lõpujooks, veetakistus ja finiš ootasid osalejaid Potsepa karjääris.

 

 
 
 
 
 

Laupäeval, 6. juunil, oleks olnud 1. - 8. klassi viimane koolipäev sel õppeaastal.

Kuna me kokku ei saa, siis on siin väike tervitus kõigile viimase koolipäeva puhul.

Ilusat suvevaheaega!

Palume lastevanemate tagasisidet lõppenud distantsõppe kohta. Tagasisidet saab anda SIIN

Hullu Teadlase VI teaduskonverentsil "Ole terve!" saavutati 3.klasside arvestuses I koht.
Osalesid 3.b Oliver Ollino, Otto Linke, Elisabeth Mode, Madleen Rüütli, Adeliina Svirbut ja 1.b klassist Mart Linke. Juhendas õpetaja Kaire Leetsar.
 
 
 
 

Täna toimus selle õppeaasta viimase koolipäeva aktus. Tänati kõiki tubli töö eest ja jagati parimatele kiituskirju.

 

6. juunil toimus Pärnumaa Omavalitsuste Liidu (POL) korraldatud parimate õpilaste vastuvõtt. Kutsutute seas oli ka Audru Kooli 8.a klassi õpilane Jakob Läänemets.

Täna toimus Audru Kooli II tantsupäev. Sellest võtsid osa 1.-4. klassid, õpetajate tantsurühm Meie Valla Eided ja poiste rühm Hallid Sõnnid.

Aitäh kõigile tantsijatele meeleoluka kontserdi eest!

Rohkem pilte pildigaleriist.

5. juunil toimus Audru Koolis  Kogukonnapäev. Selle käigus kaardistati olulisemad probleemid meie noorte jaoks ning ühiselt püüti leida ka lahendusi. Kogukonnapäev lõppes õhtul osavallakeskuses, kus oli kaasatud probleemide lahenduste otsimisse ka osavallajuht, Politsei ja Päästeameti esindajad. Suured tänud Pärnumaa Arenduskeskusele, kes päeva juhtis. Rühmajuhtideks olid meie koolis Daisi Sprenk  (Pärnumaa Arenduskeskus), Merle Einola (Pärnumaa Arenduskeskus), Margit Vellend (Audru Noortekeskus), Jekaterina Põldots (Audru Kultuuri- ja Spordikeskus), Peep Eenraid (Audru Kool). Koolipäev lõppes õpilaste ja õpetajate vahelise jalgpallikohtumisega, mille võitsid õpilased!

Kogukonnapäeva kokkuvõtted 

 

Õpetajate võistkond

 

Täna toimusid selle õppeaasta mälumängude viimased voorud. 

Tabelist näed lõppseisu.

Neljapäeval, 30. mail toimus koolis kaks tänupidu. Päeval oli vastuvõtt tublidele sportlastele ja teatritegijatele ning õhtul tublidele õppijatele ning neile, kes olid kooli esindades saavutanud häid kohti. Edu ja jaksu kõigile ka edaspidiseks! Vaata rohkem pilte pildigaleriist.

 

1. septembril 2018 esimesse klassi astuvate lastevanemate koosolek toimub 21. juunil kell 18.00 koolimajas.

Palun võimalusel kaasa võtta lapse koolivalmiduse kaart ja tervisetõend.

 

1.a klass

Klassijuhataja Sirje Mölder (See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.)

Anetteli Jõnts

Anrete-Ly Kalmer

Brändon Leinasaar

Calvin-Andreas Väljaots

Casandra Vaher

Ellimari Karlsbach

Hans Marten Hansen

Karl-Artur Kuusemets

Kenert Kaljura

Konstantin Klink

Laura Lensment

Mari-Ann Sutt

Marten Karotamm

Rasmus Raudkivi

Sandra Luik

Taaniel Leemets

 

1.b klass

Klassijuhataja Liisa Vunk (See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.)

Kairon Arik

Amelie Kalvik

Arianna Vaet

Eric Levada

Gregor Järvekülg

Henri Kaljula

Karl Martin Kukk

Kaspar Reepalu

Kenneth Järvekülg

Kerli Künnapas

Leno Ann Marie Slugen

Mariel Sõber

Mattias Savi

Ranol Jäärats

Remo Pikkur

Robert Pink

6. juuni möödus koolis erilise tähelepanu pööramisega meie parimatele õpilastele. Tähelepanu said parimad sportlased ja nende juhendajad. Nendele oli esinema tulnud sõudja Allar Raja.

Õhtusel vastuvõtul oli kutsutute hulgas parimad õppurid ja edukalt aineolümpiaadidel või - konkurssidel osalenud õpilased. Üle anti ka kolm Noore Teaduri märki.

Audru Kooli osalemine EESTI LIPU PÄEVAL

Audru Kooli õpilaste osalemine Pärnumaa laste laulupeol "Õnn on peidus minu kodus" 2. juunil 2018. Suured tänud esinejatele, saatjatele ja juhendajatele!

Soojad ilmad on meid meelitanud õues õppima.

 

9 aastat tagasi helistas 9. klass oma esimest koolikella ning täna kõlas neile viimane koolikell Audru Koolis. Mõlemal korral oli kella helistajaks Jaan Endrik Kirsi.

Kuna õpilasi on viimastel päevadel 1. klassi juurde tulnud alustab 1. septembrist 2015 õppetööd kolm esimest klassi:

1. a klassijuhataja Sirje Mölder

1. b klassijuhataja Ruth Kalde

1. c klassijuhataja Ena Mägi

Õpilaste nimekirja saab näha siit.

 

Muudatusi on ka teistes klassides:

2. a klassijuhataja Silvi Tolmats

2. b klassijuhataja Merike Meidra

3. klass klassijuhataja Kaire Leetsar

4. a klassijuhataja Anu Tamm

4. b klassijuhataja Ene Kobolt

5. a klassijuhataja Kersti Põllu

5. b klassijuhataja Reelika Rüütli

6. kass klassijuhataja Sirje Aija

Soovi korral lisainfo võimalus e-postil: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Koolimaja on suvel avatud tööpäevadel:

22. juuni - 10. juuli 8.00-13.30

13. juulist - 4. augustini on koolimaja suletud

5. august - 31. august 8.00-13.30

  Ilusat suvepuhkust!

  Audru Kool

AUDRU KOOL on 22. juunist kuni 10. juulini avatud tööpäevadel kell 8.00-13.30.

13. juulist kuni 4. augustini koolimaja suletud.

5. augustist kuni 31. augustini on koolimaja avatud tööpäevadel kella 8.00-13.30.

Valminud on Audru Kooli AASTARAAMAT 2014/2015. Meie tegemisi lugudes ja piltidel on võimalik lugeda siit.

Neljapäeval, 11.juunil on õpetajad Tartus õppekäigul - koolimaja suletud.

Teisipäeval, 16. juunil kell 16.00 toimub 9. klasside lõpuaktus Audru Kooli aulas.