Esimese päeva kokkuvõte

Esimese e-õppe päeva kokkuvõte

Esimene distantsõppepäev hakkab läbi saama. Oleme saanud erinevaid kogemusi. E-kool on hädas oma võimekusega, sest nii palju kasutajaid korraga ei ole neil varem olnud. Samuti on ka kodudes õppetöö tegemine läinud erinevalt. Meie nägemus on, et õpilased ei pea järgima täpset tunniplaani. Küll on ülesanded päevaks ette antud. Tehtud on tunde e-keskkonnas kindlal kellaajal, mis on varem kokku lepitud. Ülejäänud ülesannete tegemise aja valib kodu või õpilane. Tekkinud ainealaste muredega pöörduge otse aineõpetaja poole e-kirja vahendusel. Täname kõiki, kes on vastanud küsimustele kodus õppimise tehniliste võimaluste kohta! Õpetajad püüavad seda järgida.
Loodame et paari päeva jooksul muutub õppetöö sujuvamaks. Olukord on meie kõigi jaoks uus.
Rahulikku meelt ja jõudu!