Hea õpilane ja lapsevanem!

Oleme neli päeva olnud distantsõppel ning soovime jagada tähelepanekuid.

• Kodude võimalused on erinevad ning õppimisega seotud muredega pöördu julgelt aineõpetaja, klassijuhataja või juhtkonna poole (kontaktmeilid kooli kodulehel).
  • Suur osa infost, tööülesannetest, online kohtumistest käib läbi kooli loodud e-konto (See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.). Õpilase kooli e-posti küsimustes võta ühendust See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
  • E-kooli tehnilistes küsimustes pöördu See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
  • Kui soovite lastele abi õppimise juhendamisel, võib julgelt pöörduda See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud., See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud., See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. ja See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. poole, et mitte üle koormata aineõpetajaid.
  • Kui tunned et on vaja turgutada oma meeli või kurta muret, pöördu julgelt meie kooli psühholoog Lisanne Lergi  (See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud., telefon  55 42 675) või sotsiaalpedagoog Gerli Sutti (See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud., telefon  53 991 400) poole.
  • Ettevõtjad on tulnud kodudele appi tehniliste töövahenditega seotud murede lahendamiseks. Info neile on edastatud ning pärines lastevanemate poolt esitatud andmete põhjal. Teame, et mõnede kodudega on juba ühendust võetud vahendite üle andmiseks. Koolipoolne info selles küsimuse liigub See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.