Alates 14. detsembrist on Audru Kool distantsõppel

Hea õpilane ja lapsevanem!

Lähtudes Vabariigi Valitsuse 10.12.2020 korraldusest nr 440 ja Pärnu Linnavalitsuse 10.12.2020 kriisikomisjoni otsusest on Audru Kool alates 14. detsembrist distantsõppel. Reedese päeva jooksul palume õpilastel koolist kaasa võtta vajalikud õppevahendid, garderoobist kehalise kasvatuse riided. Õppeülesanded edastatakse vastavalt aineõpetajaga kokkulepitule e-kooli vahendusel.

Audru Kool ei jaga hetkel toidupakke. Põhjuseid on mitmeid: Otsus koolil vabalt toitlustamise korraldamist otsustada tuli liiga hilja (suurte koguste tellimise aeg hulgimüüjatelt oli möödas). Kevadel toimus toitlustamine läbi osavalla sots.osakonna. Hetkel toitlustame ainult neid üksikuid lapsi, kes käivad koolis individuaalselt õppimas. Kõigele eelnevale tuginedes ei saanud me koolilõuna pakkumist hetkel korraldada ning kasutasime seda võimalust, kus alla 10  koolipäeva ei pea kool toitlustama. Kindlasti teeme toidu jagamist (soe lõuna või toidupakk) jaanuaris, kui peame kaugõpet jätkama.

Oleme ka ise nukrad, et ei suutnud vanematele koolilõunaga appi tulla.

Hoidkem distantsi, kandkem maske ja püsigem terved!