Saavutused

I koht

• Audru osavalla etluskonkurss "Koidulauliku valgel" - Otto Linke (juhendajad Kaire Leetsar ja Ruth Kalde)
  • Kodutütarde ja noorkotkaste matkamäng Porgandijaht - Selina Lebin, Hanna-Liisa Sutt, Karl Hindrik Seling, Kaur Konrad Tamm (juhendaja Kai Oraste)
  • 3.-5.klasside murdmaajooks - Viola Hambidge (juhendajad Mati Puust, Vivika Lass)

II koht

• Pärnu linna 7.-9.klasside muusikaviktoriin - Kristi Nõmm, Jakob Läänemets, Erik Kala (juhendaja Tiia Tamm)
  • Pärnumaa terviseviktoriin - Astrela Angela Linder, Merje Toova, Delia Kuldsaar (juhendaja Vivika Lass)
  • Audru osavalla etluskonkurss "Koidulauliku valgel" - Elisabeth Mode (juhendajad Kaire Leetsar ja Ruth Kalde), Karl-Hindrik Seling (juhendaja Pille Raudla-Loode)
  • Pärnu linna 1.-3. klasside poiste rahvastepalli võistlust: Kenert Kaljura, Robert Pink, Kuldar Tiron, Martin Talts, Kaspar Pentma, Otto Linke, Joonas Otsla, Karl Kregor Kivine (juhendaja Taavi Hämarsalu)
  • Kodutütarde ja noorkotkaste matkamäng Porgandijaht - Ragnar Rokk, Kevin Indrek Titson, Kris Oad, Gerth Georg Türin (juhendaja Kai Oraste)

III koht

• Füüsikaolümpiaad - Jakob Läänemets (juhendaja Mart Kuuskmann)
  • Loodusainete võistlus Põrguti - Jakob Läänemets, Delia Kuldsaar (juhendajad Ly Suursild, Maris Agasild, Mart Kuuskmann)
  • Pärnu õpioskuste võistlus - Jennifer Saar, Erik Kala, Kaur Konrd Tamm, Gregor Hendrikson, Rasmus Noormets (juhendajad Pille Raudla-Loode, Karin Sikkal)
  • Audru osavalla etluskonkurss "Koidulauliku valgel" - Betke Luukas (juhendaja Ene Alunurm), Eliis Arro (juhendaja Ulla Lehtsaar), Selina Lebin (juhendaja Ulla Lehtsaar), Ingrid Pilme (juhendaja Pille Raudla-Loode)
  • Pärnu linna 4.-5.klasside rahvastepall - Kadi Mumme, Anette Feldmann, Laura Lepik, Nora Otsla, Sireli Kallas, Kaisa Lensment, Laura Lepp, Lisandra Šapkin, Helerine Sepp (juhendaja Vivika Lass)

4. koht

• Kodutütarde ja noorkotkaste matkamäng Porgandijaht - Õnneliise Seling, Lisette Kandelin, Eliszabeth Tasa, Mia Strandberg (juhendaja Kai Oraste)

5. koht

• Pärnu linna Nuputa viktoriin - Elisabeth Mode, Otto Linke, Joonas Otsla (juhendaja Kaire Leetsar)
  • Pärnu linna 3. - 5. klasside murdmaajooks - Gerli Anete Vaaro (juhendaja Vivika Lass)
  • Kodutütarde ja noorkotkaste matkamäng Porgandijaht - Meribell Puusild, Helen Todi, Catriin Oja (juhendaja Kai Oraste)

Eripreemia

• Kooliteatrite festival Väike Lava - Otto Linke, Kaspar Pentma, Uku Kandelin, Rasmus Koppel, Kristjan Lepp, Karl Kregor Kivine, Leela Tasane, Kirke Eha, Madleen Rüütli, Elisabeth Mode, Adeliina Svirbut (juhendaja Kaire Leetsar)
  • Pärnu linna Koidulauliku konkurss - Selina Lebin Ja Günther Andreas Vaaro (juhendaja Ulla Lehtsaar)
  • Audru osavalla etluskonkurss "Koidulauliku valgel" - Günther Andreas Vaaro (juhendaja Ulla Lehtsaar), Lisete Linke (juhendaja Pille Raudla-Loode)