Saavutused

OLÜMPIAADIDEL JA KONKURSSIDEL OSALENUD EDUKAD ÕPILASED

2018/2019 õppeaasta

I KOHT

• Pärnu linna algklasside kunstikonkurss 3.klasside arvestuses - Liso Mathilde Slugen

II KOHT

• Kodutütarde ja noorkotkaste matkamäng Porgandijaht - Kaur Konrad Tamm, Günther Andreas Vaaro, Jorven Jääger, Karl Hindrik Seling (õpetaja Kai Oraste).
  • Teatrifestival Väike Lava Väike Vaal - Günther Andreas Vaaro, Elisabeth Lindmaa, Selina Lebin, Kätlin Saarnak, Elina Urb, Anne-Ly Pogosjan, Maria Rubin, Emilia Hendrikson, Emily Visnapuu, Viola Hambidge, Meribel Merila. Juhendaja Kaire Leetsar.

III KOHT

• Üleriigiline jutukonkurss Kratilood (7.-9.klass) - Ingrid Pilme (õpetaja Pille Raudla)
  • Üleriigiline jutukonkurss Kratilood (4.-6.klass) - Kaur Konrad Tamm (õpetaja Pille Raudla)
  • Pärnu linna koolinoorte murdmaajooksu võistlused 3.-12.klassi õpilastele - Viola Hambidge (õpetaja Vivika Lass/Mati Puust)
  • Kodutütarde ja noorkotkaste matkamäng Porgandijaht - Gerth-Georg Türin, Kevin Indrek Titson, Hendrik Antsu, Ragnar Rokk (õpetaja Kai Oraste).

ERIPREEMIA

• Teatrifestival Väike Lava grupipreemia - Rasmus Koppel, Kaspar Pentma, Otto Linke, Adeliina Svirbut, Kirke Eha, Leela Tasane, Elisabeth Mode, Madleen Rüütli, Uku Kandelin, Karl Kregor Kivine, Kristjan Lepp, Eva Lepp, Birgit Saarnak. Juhendaja Kaire Leetsar.
  • Teatrifestival Väike Lava näitlejapreemia - Otto Linke
  • Teatrifestival Väike Lava näitlejapreemia - Kaspar Pentma