eKool  Google Drive Facebook Audru Vald BussiliiklusMenüü

2018-19

2018.-19. õppeaaasta saavutused

OLÜMPIAADIDEL JA KONKURSSIDEL EDUKALT OSALENUD ÕPILASED

2018/2019 õppeaasta

 
VABARIIKLIK
 
I KOHT
Hullu Teadlase V teaduskonverentsi "Mine metsa!" - Otto Linke, Kaspar Pentma, Joonas Otsla, Oliver Ollino. (juhendaja Kaire Leetsar)
 
ERIPREEMIA
Hullu Teadlase V teaduskonverentsi "Mine metsa!" - Madleen Rüütli, Adeliina Svirbut, Leela Tasane, Emma Pärnapuu (juhendaja Kaire Leetsar)
 

 

PÄRNU LINN JA PÄRNUMAA

I KOHT

  • Pärnu linna keemiaolümpiaad - Jakob Läänemets (juhendaja Ülle Vares)
  • Pärnu linna füüsikaviktoriini - Delia Kuldsaar, Jakob Läänemets, Noel Rünk (juhendaja Marge Tuul)
  • Pärnu linna etluskonkurss - Lisette Linke (juhendaja Pille Raudla-Loode)
  • Pärnu linna algklasside kunstikonkurss 3. klasside arvestuses - Liso Mathilde Slugen (juhendaja Ivi Sutt)
  • Audru osavalla luulekonkurss "Koidulauliku valgel" - Elli-Maria Karlsbach (juhendaja Sirje Mölder)
  • Audru osavalla luulekonkurss "Koidulauliku valgel" - Eva Lepp (juhendaja Sirje Mölder)
  • Pärnu linna 3.-4.klasside tüdrukute rahvastepall - Anete Feldmann, Sireli Kallas, Kaisa Lensment, Laura Lepp, Gertie Meerits, Kadi Mumme, Nora Otsla ja Lisandra Šapkin (juhendaja Vivika Lass)
  • Kodutütarde ja noorkotkaste võistlusmäng Väle Jänes 2019 - Selina Lebin, Karola Rammo, Hanna-Liisa Sutt (juhendaja Kai Oraste)

 

II KOHT

  • Vabariiklik informaatikaviktoriin Kobras - Jakob Läänemets (juhendaja Sten Sang)
  • Pärnu linna inglise keele olümpiaad - Maria Ilp (juhendaja Sirje Aija)
  • Pärnu linna 2.-4.klasside Nutivõistlus - Keira Truus, Otto Linke, Miia Savi, Gerli Anete Vaaro, Andero Remmel ja Hendrik Välja (juhendaja Kaja Nurk)
  • Kodutütarde ja noorkotkaste matkamäng Porgandijaht - Kaur Konrad Tamm, Günther Andreas Vaaro, Jorven Jääger, Karl Hindrik Seling (õpetaja Kai Oraste).
  • Audru osavalla luulekonkurss "Koidulauliku valgel" - Otto Linke (juhendaja Kaire Leetsar)
  • Audru osavalla luulekonkurss "Koidulauliku valgel" - Selina Lebin (juhendaja Kait Vesik)
  • Teatrifestival Väike Lava Väike Vaal - Günther Andreas Vaaro, Elisabeth Lindmaa, Selina Lebin, Kätlin Saarnak, Elina Urb, Anne-Ly Pogosjan, Maria Rubin, Emilia Hendrikson, Emily Visnapuu, Viola Hambidge, Meribel Merila. Juhendaja Kaire Leetsar.
  • Malevõistlus "Tere, sügis!" - Lisandra Šapkin (juhendaja Eiki Lehemets)
  • Pärnu linna 3.-4.klasside kergejõustikuvõistlused - pallivise - Kaisa Lensment (juhendaja Vivika Lass)
  • Pärnu linna 3.-4.klasside kergejõustikuvõistlused - pallivise - Hendrik Välja (juhendaja Taavi Hämarsalu)
  • Pärnu linna 3.-4.klasside kergejõustikuvõistlused - kaugushüpe - Hendrik Välja (juhendaja Taavi Hämarsalu)
  • Pärnumaa kiirmale MV - Hendrik Välja, Oskar Pentma, Andero Remmel (juhendaja Eiki Lehemets)

 

III KOHT

  • Pärnu linna 8.klasside inglise keele olümpiaad - Noel Rünk (juhendaja Margarita Nevidemskaja)
  • Pärnu linna 4.klasside inglise keele ristsõnade lahendamse võistlus - Eileen Kuldsaar, Laura Lepik (juhendaja Sirje Aija)
  • Pärnu linna keemiaviktoriin - Jakob Läänemets, Noel Rünk, Kärol Pass, Andra Küber (juhendaja Ülle Vares)
  • Pärnu linna viktoriin "Meie Pärnu" - Jakob Läänemets, Noel Rünk, Maria Ilp, Agur Moppel, Carl Markus Nigol (juhendajad Peep Eenraid ja Peedu Sula)
  • Üleriigiline jutukonkurss Kratilood (7.-9.klass) - Ingrid Pilme (õpetaja Pille Raudla)
  • Üleriigiline jutukonkurss Kratilood (4.-6.klass) - Kaur Konrad Tamm (õpetaja Pille Raudla)
  • Audru osavalla luulekonkurss "Koidulauliku valgel" - Kaspa Pentma (juhendaja Kaire Leetsar)
  • Audru osavalla luulekonkurss "Koidulauliku valgel" - Kevin Indrek Titson (juhendaja Sirje Mölder)
  • Audru osavalla luulekonkurss "Koidulauliku valgel" - Lisette Linke (juhendaja Pille Raudla)
  • Pärnu linna koolinoorte murdmaajooksu võistlused 3.-12.klassi õpilastele - Viola Hambidge (õpetaja Vivika Lass/Mati Puust)
  • 6.-9.klasside tüdrukute võrkpalli kooliliiga - Kertu Killing, Laura Orasmäe, Kristel-Meriliis Vahtra, Andra Küber, Laura Kallas, Janely Kruuk, Karolin Viljak, Laura Kurkul, Karoliina Usta (juhendaja Vivika Lass)
  • Malevõistlus "Tere, sügis!" - Janne-Liis Tamm (juhendaja Eiki Lehemets)
  • Malevõistlus "Tere, sügis!" - Oskar Pentma (juhendaja Eiki Lehemets)
  • Kodutütarde ja noorkotkaste matkamäng Porgandijaht - Gerth-Georg Türin, Kevin Indrek Titson, Hendrik Antsu, Ragnar Rokk (õpetaja Kai Oraste).
  • Kodutütarde ja noorkotkaste matkamäng Vändra Sprint - Jakob Läänemets, Mehis Vanamölders, Rihard Rokk, Alvar Kästik (juhendaja Kai Oraste).
  • Kodutütarde ja noorkotkaste võistlusmäng Väle Jänes 2019 - Maria Rubin, Silvia Villemson, Günther Andreas Vaaro (juhendaja Kai Oraste)
  • Pärnumaa KEAT (Kaitse End ja Aita Teisi) - Viola Hambidge, Günther Andreas Vaaro, Elisabeth Lindmaa, Selina Lebin, Pille Parits, Jorven Jääger, Rasmus Rubin, Drayan Kirst (juhendaja Kai Oraste)

 

4. KOHT

  • Pärnu linna füüsikaolümpiaad - Jakob Läänemets (juhendaja Marge Tuul)
  • Pärnu linna matemaatikaolümpiaad - Jakob Läänemets (juhendaja Ene Moppel)
  • Pärnumaa inimeseõpetuse olümpiaad - Karl-Hindrik Seling (juhendaja (Vivika Lass)
  • Pärnu linna 3.-4.klasside kergejõustikuvõistlused - kaugushüpe - Nora Otsla (juhendaja Vivika Lass)
  • Pärnu linna 3.-4.klasside kergejõustikuvõistlused - 60m - Nora Otsla (juhendaja Vivika Lass)
  • Pärnu linna 3.-4.klasside kergejõustikuvõistlused - pallivise - Sireli Kallas (juhendaja Vivika Lass)
  • Pärnu linna 3.-4.klasside kergejõustikuvõistlused - pallivise - Merelle Maripuu (juhendaja Vivika Lass)
  • Pärnu linna 3.-4.klasside kergejõustikuvõistlused - 4x150m - Nora Otsla, Sireli Kallas, Anete Feldmann, Laura Lepp (juhendaja Vivika Lass)
  • Pärnumaa kiirmale MV - Janne-Liis Tamm, Lisandra Šapkin, Keitlyn Tammik (juhendaja Eiki Lehemets)

 

5. KOHT 

  • Pärnu linna ühiskonnaõpetuse olümpiaad - Günther Andreas Vaaro (juhendaja Peedu Sula)
  • Kodutütarde ja noorkotkaste võistlusmäng Väle Jänes 2019 - Jakob Läänemets, Alvar Kästik, Mehis Vanamölder, Rihard Rokk (juhendaja Kai Oraste)
  • Pärnumaa inimeseõpetuse olümpiaad - Astrela Angela Linder (juhendaja (Vivika Lass)

 

6. KOHT

  • Pärnu linna bioloogiaolümpiaad - Jakob Läänemets (juhendaja Ülle Vares)
  • Kodutütarde ja noorkotkaste matkamäng Vändra Sprint - Kertu Killing, Laura Orasmäe, Karolin Viljak (juhendaja Kai Oraste)
  • Pärnu linna 3.-4.klasside kergejõustikuvõistlused - 60m - Sireli Kallas (juhendaja Vivika Lass)

 

ERIPREEMIA

  • Teatrifestival Väike Lava grupipreemia - Rasmus Koppel, Kaspar Pentma, Otto Linke, Adeliina Svirbut, Kirke Eha, Leela Tasane, Elisabeth Mode, Madleen Rüütli, Uku Kandelin, Karl Kregor Kivine, Kristjan Lepp, Eva Lepp, Birgit Saarnak. Juhendaja Kaire Leetsar.
  • Teatrifestival Väike Lava näitlejapreemia - Otto Linke
  • Teatrifestival Väike Lava näitlejapreemia - Kaspar Pentma
  • Pärnumaa Miniteatrite Päev 2019 näitlejapreemia - Günther Andreas Vaaro (juhendaja Kaire Leetsar)
  • Audru osavalla luulekonkurss "Koidulauliku valgel" - Keira Truus (juhendaja Silvi Tolmats)
  • Audru osavalla luulekonkurss "Koidulauliku valgel" - Miia Savi (juhendaja Kaja Nurk)
  • Audru osavalla luulekonkurss "Koidulauliku valgel" - Andero Remmel (juhendaja Pille Raudla)
  • Tallinna Teletorni ETI loovkonkurss - Günther Andreas Vaaro (juhendaja Merje Nikolajeva)