Audru Kooli muusika- ja kunstiosakonna tunniplaan
ÕPPEINFO JAGAMINE TOIMUB E-KOOLIS JA ARNO süsteemis.
- Audru Kooli muusika- ja kunstiosakond on eraldi õppekavaga huviharidust andev kool, mille juhtimine on ühendatud Audru Kooliga.
- Audru Kooli muusika- ja kunstiosakonna e-koolis hakkavad olema kõik õpilased, kes on esitanud avalduse ARNO süsteemi kaudu. Saame vastu võtta õpilasi, kes põhikoolis õpivad Audru, Jõõpre ja Lindi koolis (või mujal koolides).
- Nii õpilasel kui ka lapsevanemal hakkab e-kooli sisse logides olema näha nö kahe kooli märgid. Hinnete, õppeülesannete, teadete jm vaatamiseks peab vahetama ilma välja logimata kooli märki.
- Selleks, et saaksime koostada e-koolis päevikud ning hakata infot ja õppeülesandeid jagama, palume õpilasel ja lapsevanemal teha taotlus kooli astumiseks.
- Kui teil on juba konto, logige sisse ekool.eulink opens on new page ning vasakul veerus LISA alt otsige koole (Audru Kooli muusika- ja kunstiosakond) ning esitage taotlus õpilase ja/või lapsevanemana. Päevikutesse ilmuvad meil lapsed alles siis, kui olete taotluse esitanud ja see on kooli poolt kinnitatud.
- E-kooli puudutavate küsimuste korral kirjutage kaja.nurk@audru.edulink opens on new page.ee ning õppetööd puudutavate küsimuste korral marika.kapp@audru.edulink opens on new page.ee
KUNSTIOSAKONNA TUNDIDE AJAKAVA
Palume õpilastel kes ei ole valinud kunstiringi kahte päeva, anda sellest teada helen.maripuu@audru.edu.eelink opens on new page
E 6.tund | T 6.tund | K 6.tund | N 6.tund | R 6.tund |
Helen Maripuu | Jaunika Jartsev | Ülle Vares | Ivi Sutt | Helen Maripuu |
Rosella | Helerin | Alice | ||
Lysandra | Kaarel-Mikk | Karl Albert | Aile | |
Anna-Mari | Aile | Alice | Hanna Marta | |
Karl Albert | Hanna Marta | Kasper | Rosella | |
Eliise | Kristelle | Aile | Lysandra | |
Madli | Laura | Laura | ||
Anna-Mari | Eliise | |||
Kristelle | ||||
Madli | ||||
Kasper |
T 7.-8.tund | K 7.-8.tund | N 7.-8.tund |
Jaunika Jartsev | Ülle Vares | Ivi Sutt |
Betke | Merily | Helerin |
Emilia | Liane | Merily |
Emma | Johanna | Betke |
Marie | Rihanna | Mirtel |
Mia | Emilia | Rihanna |
Laurete | Karolina | Karolina |
Arabella | Hannah | Emma |
Melani | Marie | |
Arabella | Mia | |
Hannah | ||
Melani | ||
Laurete |
MUUSIKAOSAKONNA TUNDIDE AJAKAVA
IREN VÄRVA | |||||
AEG | ESMASPÄEV | TEISIPÄEV | KOLMAPÄEV | NELJAPÄEV | REEDE |
6.12.35-13.35 | Gerrit Maria/Maria/Emma | x | x | Muusikateooria eel- ja I klass | |
7.13.35-14.35 | Muusikateooria eel- ja I klass | x | x | Muusikateooria II | Muusikateooria III-IV |
8.14.35-15.35 | Muusikateooria V-VI | x | x | Emma | Gerrit Maria/Maria |
Muusikateooria eel- ja I klass E: Helin, Martin, Rosella, Marie
Muusikateooria eel- ja I klass R: Gerrit Maria, Lenna, Maria, Lennart, Sten, Riko, Ewert
Muusikateooria II klass: Kreteli, Liane, Emma, Hans, Arabella, Ristjan, Kaur Kaspar, Andreas, Mart
Muusikateooria III-IV klass: Kristin, Janeliis, Remo, Kenert, Eric, Taaniel
Muusikateooria V-VI klass: Merelle, Gerli Anete, Ander, Otto, Kenert
Muusikateooria VII klass: Grete, Kadi, Helis
Muusikaajalugu I: Kristin, Janeliis, Mart, Taaniel, Kenert J., Otto, Ander, Merelle, Gerli Anete
Muusikaajalugu II: Eric, Remo, Kenert K.
KERSTI PÕLLU | |||||
AEG | ESMASPÄEV | TEISIPÄEV | KOLMAPÄEV | NELJAPÄEV | REEDE |
7.13.35-14.35 | Muusikaajalugu I | ||||
8.14.30-15.15 | Muusikaajalugu II | Muusikateooria VII |
MARINA TSARKOVA | |||||
AEG | ESMASPÄEV | TEISIPÄEV | KOLMAPÄEV | NELJAPÄEV | REEDE |
6.12.35-13.35 | Helin/Kreteli | x | x | x | Helin/Kreteli |
7.13.35-14.35 | Lennart | x | x | x | Helis |
8.14.35-15.35 | x | x | x | Merelle |
KRISTIINA BIRK | |||||
AEG | ESMASPÄEV | TEISIPÄEV | KOLMAPÄEV | NELJAPÄEV | REEDE |
6.12.35-13.35 | x | x | x | Kaur | Kristin |
7.13.35-14.35 | x | Kristin/Kaur | x | Marie | x |
8.14.35-15.35 | x | Marie/Arabella | Arabella | x |
JÜRI KUKK | |||||
AEG | ESMASPÄEV | TEISIPÄEV | KOLMAPÄEV | NELJAPÄEV | REEDE |
6.12.35-13.35 | Lenna | x | x | x | x |
7.13.35-14.35 | Hans/Kristjan | Lenna/Hans/Kristjan | x | x | x |
8.14.35-15.35 | Bänd | Grete | x | x | x |
ERKI REIM | |||||
AEG | ESMASPÄEV | TEISIPÄEV | KOLMAPÄEV | NELJAPÄEV | REEDE |
11.35 - 12.05 | Rosella | ||||
12.35 - 13.05 | x | x | Martin/Andreas | Sten/Ewert | Janeliis/Kenert |
13.05 - 13.35 | x | x | Martin/Andreas | Riko | Mart |
13.35 - 14.05 | x | x | Mart/Eric | Kadi | |
14.05 - 14.35 | x | x | Riko/Sten/Remo | Remo/Eric | |
14.35 - 15.05 | Kadi/Ewert | ||||
15.05 - 15.35 | Rosella/Janeliis | ||||
15.35 - 16.05 | Kenert |