Aabitsapidu

30.jaanuaril kell 18.00 - 19.30 toimus Audru Kooli aulas 1.a ja 1.b klasside aabitsapidu. Külla olid kutsutud ka 1.kl õpilaste vanemad. Külalisi tuli terve saalitäis. Kaasa olid tulnud ka paljude 1.kl õpilaste õed-vennad. 1.klasside õpilased esitasid aabitsaga seotud täheluuletusi, laule, dramatiseeringuid ning tantse. Õhtujuhid olid Albert Järvekülg 1.a klassist ning Aile Paugus 1.b klassist. Lastele olid toeks ka õpetajad Kaire Leetsar, Silvi Tolmats ning Iren Värva. Peo kavasse kuulusid ka ringmängud ja kringli söömine kooli sööklas. Väga maitsva kringli küpsetas meie kooli kokatädi Liivi Metsoja. Aula ees koridoris oli väljapanek aabitsatest, mida on kasutanud erinevatel aegadel 1.klassis õppijad.