Audru Koolis toimus Playback Show

Loomise kuupäev 22.02.2024

Eelmisel teisipäeval toimus Audru Kooli üks õppeaasta oodatumaid üritusi – Playback Show. Kuna eelmisel aastal oli üritus väga menukas, siis otsustasime seekord Playback Show läbi viia võimlas, et kõik pealtvaatajad kindlasti ära mahuksid. Suur tänu Audru Kultuuri- ja Spordikeskusele, kes laenas meile selleks puhuks ekraani ja lava.

Sel aastal saime nautida lausa 28 etteastet, mis kõik olid nii esituste kui dekoratsioonidega viimseni lihvitud mistõttu otsustas žürii anda välja ka mitu eriauhinda. Žüriisse kuulusid Desire Pärn, Erkki-Siim Kalbus ja Helen Eriksoo. Õhtut juhtisid 8B klassi õpilane Kenert Jõerand ja 9A klassi õpilane Anete Feldmann.

Tulemused said järgnevad:

Publiku lemmik – 7B Lady Gaga „Poker Face“

Koosseis: Oskar Kuldsaar, Uku Kandelin, Kaspar Pentma, Rasmus Sikk, Otto Linke, Elisabeth Mode

Žürii lemmik – 1B Kuldsed lindid "Väike narr"

Koosseis: Aile Paugus, Lisete Tee, Sofia Tõnissoo, Kätlin Mode, Säde-Ly Jõemetsa

Parim kostüüm – 7B Rasmus Sikk (Lady Gaga)

Parim koreograafia – 5B Subwoofer „Give That Wolf A Banana“

Koosseis: Merily Tärn, Mona-Mia Rünk, Brita Leas, Stella Sonina, Betke Luukas

Eripreemiad:

Parim show – 9A Let 3 „Mama ŠČ!”

Koosseis: Grete Leas, Helis Valge, Meribell Puusild, Kertu Kesküla, Brita Leas

Energiapomm – Rasmus Savi

Suurim kollektiiv – Carnikava kooli õpilased, keda oli laval lausa 21

Võitja 1.-3. kl  2B 5MIINUST ja Puuluup “(nendest) narkootikumidest ei tea me (küll) midagi

Koosseis: Even Jartsev, Marttis Gustasson, Randel Palu, Hugo Rämson, Kaspar Savi, Clyde-Patric Suviste

Võitja 4.-6. kl 5B Balett-paródia - Révai Miklós Gimnázium Szalagavató

Koosseis: Mattias Tee, Kaspar Kuura, Roberto Tõnisson, Deni-Dtig Rea

Võitja 7.-9. kl 8A ja 9B Remix Kukerpillid „Kihnu neiu", 42GO "Bemmi kummid", Ice Cream "Helista mulle mobiilile“

Koosseis: Merelle Maripuu, Lisanna Rza-Kulijev, Gerli Anete Vaaro, Vanessa Tiron

Suurimad tänud ka Läti Carnikava kooli õpilastele ja õpetajatele, kes külastasid Audru Kooli Nordplus projekti raames ning võtsid oma etteastetega samuti Playback Showst osa.

Üllatusesinemise tegid ka Audru Kooli õpetajad, kes panid oma meeleoluka etteastega peole võimsa punkti.

Üritusest pilte saad vaadata siitlink opens on new page ja etteastete videoklipikesi siit.link opens on new page

Suured tänud kõigile, kes oma nõu ja nõuga ürituse korralduses kaasa lõid.

Auhindadega panustasid Audru osavald, Pärnu Keskus, Valgeranna Seikluspark, OKOK Vaba Aja Keskus, Audru Kool. AITÄH!

Kohtumiseni järgmisel aastal!

Viimati muudetud 14.03.2024.