Halloweeni tähistamine

1. novembril koolimajja sisse astudes oli tunne, et Audru Koolist on saanud Sigatüüka kool, sest igal sammul võis kohata erinevas maskeeringus õpilasi ja õpetajaid. Oli näha, et kostüümidega oli kõvasti vaeva nähtud, sest mõnda inimest oli väga keeruline maski tagant ära tunda. Ka parima kostüümi valimine oli seetõttu äärmiselt keeruline, õigupoolest ei suutnudki me valida seda ühte kõige erilisemat, seega otsustasime premeerida 11 parimat kostüümikandjat.

Kuid seda päeva ei teinud eriliseks vaid kostüümid, sest õpilasesindus oli eelmisel õhtul ettevalmistanud õudusteraja, mis sai üles seatud väiksesse saali, mis tavapäraselt on hele ja valge, kuid selleks päevaks sai sellest hämar ja rohkeid üllatusi täis ruum. Rajal ootasid läbijaid mitmed ülesanded ja väljakutsed, mis tuli lahendada ning raja lõpus ootas kõiki magus üllatus.

Kuigi tegemist ei ole Eesti pühaga on selle tähistamine saanud laste seas üha populaarsemaks, mistõttu otsustasime seda tähistada ka meie koolis. See ei tähenda, et me Mardi- ja Kadripäeva ei tähista, ka need tähtpäevad on meil jätkuvalt au sees. Halloweeni tähistamine ja teadvustamine toob meie igapäevasesse kooliellu värvi juurde ja avardab ka silmaringi.

Suur tänu õpilasesindusele, kes nägi raja väljatöötamise ja ettevalmistamisega kõvasti vaeva. Kõik õnnetus väga hästi ja positiivne tagasiside innustab Halloweeni tähistama ka järgmisel aastal.

VAATA VIDEOT SIIN.link opens on new page