Helkurikontrolli järelkontroll

Kolmapäeva hommikul otsustas õpilasesindus läbi viia novembrikuu lõpus toimunud helkurikontrolli järelkontrolli. Taaskord oli appi tulnud Lõvi Leo, kes oli endaga kaasa võtnud ka helkureid, mida vajadusel jagada.

Kahjuks oli pilt taas üsna tume, kuna 317 kooli tulnud õpilasest oli helkur puudu lausa 101 õpilasel!

Palun vaata enne kodust lahkumist üle ega su helkur ei ole vahepeal jope küljest kaduma läinud. Jätkuvalt on kooli kõrval ka helkuripuu, kus saad hõlpsasti omale helkuri haarata või kui sul on helkureid hoopiski üle, siis riputa see puule, et sealt saaks selle endale võtta see kel väike elupäästev helkur parasjagu puudu.

Kooli tulles on hommikuti veel pime ja pimedal ajal helkuri kandmine on KOHUSTUSLIK!

TEE END NÄHTAVAKS, KANNA HELKURIT!