Laulu- ja tantsupeo pärnapuu sildi avamine

Kolmapäevasel ilusal talvepäeval oli hea meenutada suve. Ja just suve seda osa, mis me veetsime Tallinnas laulu- ja tantsupeol, et üheskoos teha tagasivaade ja taaselustada emotsioonid, mis meid selle rahvapeo ajal valdasid. Olgugi, et tantsida tuli kõrvetava päikese käes ning laulda tulid paduvihmas, sai kogutud mäletusi mis jäävad hinde soojendama kogu elu...

Laulupeo rongkäigus liikus meiega kaasas üks puu - pärnapuu. See puu tähistas Audru osavalla osalemist laulu- ja tantsupeol. Sügisel istutasime me puu kooli õuele ning vahetult enne lume tulekut sai puu tähistatud peole pühendatud sildiga, mille avasid pidulikult 5.a klassi õpilased Kristin Pass ja Mart Linke.

Tähistasime seda laulu- ja tantsupeole omaselt laulmise ning tantsimisega. Lastekoor esitas Annely Kuninga eeslaulmisel Silver Sepa lugu „Mu rõõm on lõputu“ ning Audru ja Jõõpre kooli rahvatantsijad tantsisid Clelia Madi juhendamisel üheskoos „Oige ja vasemba“. Sõnavõttudega esinesid Audru osavalla juht Priit Annus ja Audru Kooli direktor Peep Eenraid.

Peale seda sai end kosutada piparkookide ja glögiga ning uudistama minna koolimajas olevat fotonäitust, mis koosneb laulu- ja tantsupeo ning nendele eelnevatel päevadel kogutud emotsioonidest ja tegemistest. Tore on tõdeda, et meeleolu oli ülev ja pidu ei tahtnud lõppeda ka peale ametliku osa lõppu.

Suur tänu usalduse eest istutada see pärnapuu kooli õuele ja suur tänu kõigile, kes tulid seda kõike meiega koos tähistama!

Ürituse pildigalerii asub siin.link opens on new page