Õpetajate päeva tähistamine

Loomise kuupäev 01.02.2024

5.oktoobril tähistasime õpetajate päeva. Traditsioonide kohaselt andsid õpetajad sel päeval võimu 9. klassi õpilastele, kes andsid nende eest ülejäänud õpilastele sel päeval tunde. Samal ajal kogunesid õpetajad aulasse, mis oli selleks päevaks muutunud õpilaste abiga kohvikuks, kus neid ootas maitsev snäkilaud, kunstinäitus ja põnev meelelahutusprogramm.

Päeva lõpus tunnistasid õpilased, et õpetaja amet on keerulisem kui pealtnäha paistab ja päeva lõpuks oli diivan täis väsinud „õpetajaid“, kes olid hea meelega valmis päris õpetajatele võimu tagasi andma. Enne seda kuulutati välja Audru Kooli 2023/24 õppeaasta lemmikud õpetajad. Seekord oli kategooriaid lausa seitse:

Parim algklasside õpetaja – Silvi Tolmats

Parima seonguga õpetaja – Raul Kirss

Stiilseim õpetaja – Jaunika Jartsev

Lahkeim õpetaja – Loret Miidu

Naljakaim õpetaja – Kaia Lass

Noortepäraseim õpetaja – Kaia Lass

Jutukaim õpetaja – Kaia Lass

Päeva eesmärk oli väärtustada ja tunnustada meie kalleid õpetajaid ning nii mõnigi õpilane arvas, et juba ainuüksi sellise õpetajapäeva nimel võiks ise õpetajaks hakata!

Suurem pildigalerii asub kooli drive pildialbumis.link opens on new page

Viimati muudetud 01.02.2024.