Tervisenädal

15.-19.01 toimus koolis tervisenädal, mil püüdsime olla aktiivsemad ja pöörata tervislikule eluviisile rohkem tähelepanu. Iga koolipäev algas virgutava hommikuvõimlemisega ning lisaks tavapärastele mänguvahetundidele sai end võimlas proovile panna erinevates väljakutsetes nagu nt. kätekõverdused, hularõnga keerutamine, hüppenööriga hüppamine jne. Kuna ilm oli mõnusalt talvine, siis käisid suuremad klassid Jõulumäel suusatamas ja pisemad kooli kelgumäel kelgutamas.

2. korrusele paigutatud lauatennise laud on üks populaarsemaid vahetunni ajaveetmise kohti koolis. Sellest ajendatuna toimus neljapäeval Pärnu Spordikoollink opens on new pagei lauatennise treeneri Andres Kudisiimlink opens on new page juhendamisel lauatennise õpituba, kus kõik huvilised said võimaluse õigeid mänguvõtteid õppida.

Lisaks kõigele eelmainitule toimus ka Tervise Bingo, kus nii õpilastel kui õpetajatel oli võimalus nädala jooksul täita 12 ülesannet, kus keerulisemateks ülesanneteks osutusid suhkruvaba päeva ja sotsiaalmeediavaba päeva tegemine.

Inimeseõpetuse tunnis valmistasid õpilased plakateid teemal “Et olla terve, on vaja…” ning plakatitest valmis õpetlik ja hariv näitus, mis on nähtav siin - https://drive.google.com/.../1fFiNV5WWkxGc1YyzbvDRlink opens on new page...

Suured tänud kõigile osalejatele ja loomulikult tervisenädala korraldajatele ja läbiviijatele!

Terves kehas terve vaim!