Kodanikupäeva mälumäng

Loomise kuupäev 29.11.2023

Iga aasta 26. novembril tähistatakse Eesti Vabariigis kodanikupäeva. Meie tähistasime seda koos trimestri lõpuga reedel, 24. novembril põneva mälumänguga, mille küsimused hõlmasid Eesti kodanikuks olemist. Mälumängu küsimused koostas 9. klassi õpilane ja õpilasesinduse liige Grete Leas.

1.-3. klasside mälumängu võitis 3.a klassi võistkond PJK, kuhu kuulusid Kaur Tamm, Mart Maiste, Romet Valdaru, Kevin Pärnpuu, Sten Mets.

4.-6. klasside mälumängu võitis 6.a klassi võistkond Naksitrallid, kuhu kuulusid Melissa Salben, Anetteli Jõnts, Anelle Lehismets, Annika Männiksaar, Sandra Luik, Mari-Ann Sutt.

7.-8. klasside mälumängu võitis 7.a klassi võistkond BBC, mille koosseisu kuulusid Andreas Armas Aas, Georg Roose, Heigo Kott, Ander Aasa, Kris-Robin Kustassoo.

Viimati muudetud 29.11.2023.